Şimdi Ara

World card 5*100 Gıda ve Akaryakıta 50tl puan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
1
Favori
10.724
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MBUĞRA

Dün göztepe opetten 100 tllik benzin aldım. Tam ödemeyi yapacağım, cocuk YKB pos cihazı arızalı dedi.
    Benzini de çoktan doldurmuşlar yarıda kesemedim.

Yani boşuna 100 Tl lik benzin almış oldum ve şimdi depo dolu olduğu için yeniden benzin de alamayacağım. Market harcamalarına kaldık ki oda zor 5 adet 100 tl doldurmak tatilde olacağımız için!

Ne diyelim hocam geçmiş olsun..
  • Migrostan hediyem kart alıp, ayrı günlerde 100 TL yükletsek geçerli sayılabilir mi? Sonra hediye karttakileri azar azar alışverişlerde kullansak??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Migrostan hediyem kart alıp, ayrı günlerde 100 TL yükletsek geçerli sayılabilir mi? Sonra hediye karttakileri azar azar alışverişlerde kullansak??

ayrıca çevresinde tansas olanlarda aynı şekilde yapabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ek kartlar da dahil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipekece3317

quote:

Orijinalden alıntı: MBUĞRA

Dün göztepe opetten 100 tllik benzin aldım. Tam ödemeyi yapacağım, cocuk YKB pos cihazı arızalı dedi.
    Benzini de çoktan doldurmuşlar yarıda kesemedim.

Yani boşuna 100 Tl lik benzin almış oldum ve şimdi depo dolu olduğu için yeniden benzin de alamayacağım. Market harcamalarına kaldık ki oda zor 5 adet 100 tl doldurmak tatilde olacağımız için!

Ne diyelim hocam geçmiş olsun..

Benzer bir durum başka bir kattan başka bir markadan (markayı hatırlamıyorum) başıma gelmişti. Doldurmadan önce de hep sorarım kampanya pos cihazın varmı diye, var demişlerdi. Dolum bitene kadarda pompa başında beklerim. Dolum bitti içeri girdim pos cihazı çalışmıyo dediler. Kardeşim başta sorduk var dediler diye itiraz ettim.

Sonuçta 100 TL nakit verdim ve fişin arkasına pos cihazı tamir edilince para iade edilip karttan çekilecek yazdırtıp imzalattım. Sonraki günde karttan çektirip paramı geri almıştım.

Bu türlü durumlara karşı yakıtımı hep işyerine veya eve en yakın istasyonlardan alırım :))..

• gıda marketi kapsamına acaba metro marketler giriyormu ? bilgisi olan arkadaşlardan ve denemiş olanlardan yardım istiyorum
  • 1 shell
    1 migros
    2 makro
    Simdiden dort yaptik valla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce ilk alışverişimi yaptım. daha önce Mesaj göndermeme rağmen silipte mesaj gönder yazısı çıktı ayrıca telefonuma da sms geldi ramazan yazıp yolla diye. bu normal mi. sizde durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: geniusm38

gıda marketi kapsamına acaba metro marketler giriyormu ? bilgisi olan arkadaşlardan ve denemiş olanlardan yardım istiyorum

Evet

quote:

az önce ilk alışverişimi yaptım. daha önce Mesaj göndermeme rağmen silipte mesaj gönder yazısı çıktı ayrıca telefonuma da sms geldi ramazan yazıp yolla diye. bu normal mi. sizde durum nedir?

bende de aynı oldu. sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: igidu

quote:

gıda marketi kapsamına acaba metro marketler giriyormu ? bilgisi olan arkadaşlardan ve denemiş olanlardan yardım istiyorum

Evet

quote:

az önce ilk alışverişimi yaptım. daha önce Mesaj göndermeme rağmen silipte mesaj gönder yazısı çıktı ayrıca telefonuma da sms geldi ramazan yazıp yolla diye. bu normal mi. sizde durum nedir?

bende de aynı oldu. sorun yok.

teşekkürler.

• quote:

metro sürekli world ile kampanya düzenliyor..üye işyeridir muhtemelen..
  • Metro üye işyeridir ama Gıda Marketi mi, sayılır yoksa Toptancı Market mi?
    Bence Toptancı Market. Alışveriş yapacaklar bence önce teyit ettirsin.
  • Kampanyayanasil uye oluyoruz acaba mobilde yim goremedimde

• quote:

Orijinalden alıntı: havsu

quote:

Migrostan hediyem kart alıp, ayrı günlerde 100 TL yükletsek geçerli sayılabilir mi? Sonra hediye karttakileri azar azar alışverişlerde kullansak??

tansaşlar da hediyeM kart geçiyor mu? ben sürekli 6-7 km uzaklıkta migros a gidiyorum.
  • 3 mesaj attım hatalı mesaj diyor, aynı hatayı alan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: steinbeck0635

quote:

Orijinalden alıntı: havsu

quote:

tansaşlar da hediyeM kart geçiyor mu? ben sürekli 6-7 km uzaklıkta migros a gidiyorum.

tansastaki kartin adi surpriz. hediyem kart gecermi bilmiyorum. ama muhtemelen gecmez. en iyisi supriz kart alip ona yukleme yapmak.

• bugün migrostan alışveriş yaptım.sonra bankayı aradım.işlemim geçerli imiş.2 kezde benzin almıştım.2 defa daha alırsam işlem tamam.
    28 agustosta yükleyeceklermiş,9 eylüle kadar kullanmak zorunda imisim.yoksa siliniyormus.
    katılım zamanı önemli degil,istersen son gün katıl,kampanya sürecinde yapılan tüm alışverişler geçerli imiş.

• Dun sehremini idris bakkaldan cektim. yapikredi posdan geçti. kampanyada world üye isyeri şarti var. her yapi kredi posu olan world üye isyeri sayılırmı. slipte hiç world ibaresi göremedim. bizim 100 tl boşa mı gitti ne dersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: adakif

Dun sehremini idris bakkaldan cektim. yapikredi posdan geçti. kampanyada world üye isyeri şarti var. her yapi kredi posu olan world üye isyeri sayılırmı. slipte hiç world ibaresi göremedim. bizim 100 tl boşa mı gitti ne dersiniz

her yapıkerdi posu olan işyeri, üye işyeri olacak diyemeyiz. slibin altında kullanabilecegin world puan bilgisi varsa üye işyeridir, yoksa bu 100 tl boşa gitti diyebiliirz
  • quote:

Orijinalden alıntı: adakif

Dun sehremini idris bakkaldan cektim. yapikredi posdan geçti. kampanyada world üye isyeri şarti var. her yapi kredi posu olan world üye isyeri sayılırmı. slipte hiç world ibaresi göremedim. bizim 100 tl boşa mı gitti ne dersiniz

Kaç puan vermiş alışverişine? Yuzde 1 veya yukarı verdiyse üyedir.. ama mesela 100 liraya 10 puan verdiyse üye işyeri değildir..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.