Şimdi Ara

VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA (257. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.543
Cevap
61
Favori
1.338.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 1.4 comfortline manuel araç kullanıyorum 73binde Hasar kayıdı yoktur. Temiz ve bakımlıdır, aracı satıyorum. otomatik ve 2012-2013 gibi üst modelleri ile takas olur fark verilir.
  • Arkadaşlar aracımı yeni teslim aldım ve DSG ye zarar vermeden kullanma konusunda yardımlarınızı rica ediyorum. Sorularım aşağıdaki şekildedir:

1- Aracı park halindeyken nasıl kaldırıyoruz?
    2- Aracı park halindeyken geri geri nasıl kaldırıyoruz?
    3- Tanıtım yapan arkadaş gerek yok dedi ama sıkışık trafikte manuelde kullanıyor musunuz?
  • coffey3858 C kullanıcısına yanıt
    Aracı uzun süre kullandım. Sağlam, kaliteli ve konforlu bir araç. ABS yok ama fren sistemi başarılı. Lastikleri düzgün olsun yeterli. KM gayet iyi, fiyatı aracın hasar durumu ve kmsine göre iyi gibi görünüyor. İç döşemeleri de fazla yıpranmamışsa iyi demektir.
  • Arkadaşlar 2012-2013 polo almayı düşünüyorum. 1.2 dizel ve 1.6 dizel arasında kaldım. Performans olarak 1.2 dizel yeterli oluyor mu? Hangisini önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

Arkadaşlar 2012-2013 polo almayı düşünüyorum. 1.2 dizel ve 1.6 dizel arasında kaldım. Performans olarak 1.2 dizel yeterli oluyor mu? Hangisini önerirsiniz?

1.2 dizel dediğiniz saman gibi birşey zannedersem. Acaip bir motor sesi olduğundan çokça şikayet ediliyordu.

Performansı tatmin edicidir ama 1.6 ile kıyaslanamaz tabiki de.

Ayrıca bütçeniz müsaitse ve çok fazla yakıt ekonomisi de aramıyorsanız 1.2 tsi'ler de gayet iyi. İşyerinden bir abimizde 2014 model 1.2 tsi var. Kullanma imkanım oldu. Gayet iyi kaçıyor. Tüketim değeri de 5.5Lt/100km civarlarında.

Kendim de 2011 model 1.4 comfortline lpg'li kullanıyorum. Performans olmasa da muhteşem ekonomik bir tüketim değeri var. LPG önyargınız yoksa kesinlikle tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: leidenfrost

quote:

Arkadaşlar 2012-2013 polo almayı düşünüyorum. 1.2 dizel ve 1.6 dizel arasında kaldım. Performans olarak 1.2 dizel yeterli oluyor mu? Hangisini önerirsiniz?

1.2 dizel dediğiniz saman gibi birşey zannedersem. Acaip bir motor sesi olduğundan çokça şikayet ediliyordu.

Ayrıca bütçeniz müsaitse ve çok fazla yakıt ekonomisi de aramıyorsanız 1.2 tsi'ler de gayet iyi. İşyerinden bir abimizde 2014 model 1.2 tsi var. Kullanma imkanım oldu. Gayet iyi kaçıyor. Tüketim değeri de 5.5Lt/100km civarlarında.

Kendim de 2011 model 1.4 comfortline lpg'li kullanıyorum. Performans olmasa da muhteşem ekonomik bir tüketim değeri var. LPG önyargınız yoksa kesinlikle tavsiye ederim.

İlginiz için tsk ederim. Biraz araştırdım 1.6 dizeller daha iyi deniliyor. Lpg kullanmak istemıyorum. Benzinde de 5.5 lt çok ekonomik bir değer değil. Araba fiyatları da inanilmaz artmış. Alsam mi beklesem mi karar veremedim.

• arkadaşlar merhaba,

2006 polo trendline aldım, araçta sinyal sesi gelmiyor sebebi hakkında fikri olan var mıdır ?

ayrıca hoparlör almak istiyorum tavsiyesi olan varsa dinleyebilirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: leidenfrost

quote:

İlginiz için tsk ederim. Biraz araştırdım 1.6 dizeller daha iyi deniliyor. Lpg kullanmak istemıyorum. Benzinde de 5.5 lt çok ekonomik bir değer değil. Araba fiyatları da inanilmaz artmış. Alsam mi beklesem mi karar veremedim.

LPG olmaz diyorsanız ve 5.5 lt benzin tüketimi de uygun değilse dizelden başka seçeneğiniz yok. Çok acil değilse de bekleyin biraz. Tahmin edersiniz ki şu an hiç kullanmadığınız aracın kapıda bekleme değeri aylık ortalama 140-150 tl'yi buluyor. Sigortası, mtvsi, bakımı derken hiç binmeseniz bile size aylık yükü inanılmaz boyutlarda.

• Herkese kolay gelsın kendi test videolarımı tekrar yayınlıyorum sorularınızı beklıyorum ıcınde yakıt test videosuda

polo lounge 1.2 dsg 1500 km de araba

https://youtu.be/k4y8nMMm7Bo

https://youtu.be/PTPV4jVOs7M

https://youtu.be/zqOXhTQ_nJ8

• Arkadaslarsize bisey danismak istiyorum daha dogrusu bana yardimci olmanizi istiyorum 1.2 manuel lounge paket icin 54000 tl ye 1.2 dsg lounge paket 59500 tl ye anlastim ama duz mu alsam otomatik mi alsam diye cok kararsiz kaldim bana yardimci olurmusunuz?bu benim kendime ait ilk arabam olucak.

• Hocam otomatik büyük rahatlık oluyor. 5 bin lira sizi falza zorlamayacak bir paraysa otomatik alın keyfinize bakın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 model polo ların donanım tablosunu arıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar için müteşekkir olurum.

Varsa link ya da bu konuda varsa sayfa no söyleyebilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-otomatik-vites-volkswagen-polo-lpg-li-degisensiz-99-model-klima-287444843/detay

Cook acil yorum yazarmisiniz bu parayı hakediyor mu arabadan hiç anlamam ne olur yardım edin.
    Birde Bu tam olarak modeli ney comfortline mi yoksa baskami

• 5664 e mesaj attım kaza kaydı çıkıyor ama bedeli yazmıyor bende sordum bunu verdiği cevap şu
    '"arka sağ camurluga vurmuşlar duzeltilip boyanmış ama değişme olmamış herhalde onun kaydı çünkü bir tek macun lu boya orasinda var arabanın diğer boyalar güneş solugundan''
    Komple boya varmış arabada
    Sökülen takılan yoktur diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: arabadakimvar

quote:

Orijinalden alıntı: 111222333hhh

2011 model polo ların donanım tablosunu arıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar için müteşekkir olurum.

Varsa link ya da bu konuda varsa sayfa no söyleyebilir misiniz?

Auto data diye bi site var

Orayı biliyorum, ama Türkiye de her sene doğuş arabalara bir standart ekleyip çıkardığı için doğru sonuç vermiyor. Benim aradığım o yılda bayilerde verilen yada internet sitesinde yayınlanan broşür,katalog.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aracım ile ilgili enteresan bir durum yaşıyorum. Aslında enteresanlık biraz da benim bilgimdendir diye tahmin ediyorum. Aracım bir süre önce 100'ü geçtiğimde rot ayarı bozuk gibi sağa sola çekiyordu. Ayar yaptırdım fakat düzelme olmadı. Başka bir rot-balansçıya gittim. Bana 2 neden söyledi. Birincisi arka sağ tekerleğim nasıl olmuşsa 2006 yılına aitti ve diğer tekere göre biraz daha yandan aşınmıştı. Bunu dikkate alarak arka tekerleklerimi değiştirdim. Ancak değişen bir şey olmadı. Birde aracın altında yuvarlak 3 parçalı bir şey varmış o üçünden biri kopmuş mu ne ondan olabilirmiş. Farklı bir fikri olan veya böyle bir tecrübe yaşayanlar varsa paylaşırlarsa sevinirim.
  • 2004 dizel polomu satiyorum
    ilgilenen olursa mesaj atabilir
  • http://www.sahibinden.c...k-vites-294147223/detay
    98 model 150000 km de otomatik lpg li 1.6 polo
    Abs
    Yokuş kalkiş desteği
    Hava yastığı
    İmmobilizer
    Alarm
    Klima
    Hidrolik Direksiyon
    Sis farı
    Far yıkama
    20500 Tl bir incelermisiniz bu fiyata bu arada ederim ve satarken çok zorlanirmiyim birkaç yıl sonra

• Aradaşlar az önce tuzla ve kaynarcada 4 özel volkswagen servisi aradım yağ, benzin, polen, hava filtresi ve yağ değişimi için 300 fiyat verdiler.Bujilerle birlikte 350. Bu mebla çok değilmi? 150-200 arası bakım yaptıranları duyuyorum forumlarda.Yetkili servis fiyatına yakın neredeyse.Fikirleriniz nelerdir? Ayrıca 120 bin bakımı için atladığım birşey varmı sizce?

Araç 2008 1.4 benzinli polo, triger 80 binde değişti..
  • yokmu bana yardım edecek
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.