Şimdi Ara

VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA (255. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.543
Cevap
62
Favori
1.338.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçtiğimiz hafta VW Polo 2003 1.4 16V Benzinli Otomatik aldım ve artık aranıza katıldım.
  • Polonun en güzel kasası hangisi sizce ?
  • 2000 model 1.4 benzinli polo kullanan varsa yakıt hakkında bilgi verebilirse çok memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arabadakimvar A kullanıcısına yanıt
    günaydın;

forumda lounge kullanan, ve media player'ında aktif olmasa bile mirrorlink ikonu görülen arkadaşlar var. ilk zamanlar çok kafaya takmıştım, satış-servis arasında epey koşturdum ama konu spesifik olunca ve ilgi alanlarında olmayınca pek yardımcı da olamadılar.

çok dert etmiyorum artık
  • 2015 1.2 tsi lounge pakete bugun 52.000 tl fiyat aldim.renk opak kirmizi.Arabaya aşik oldum lakin aklim dsg de.

Yine ayni aracin comfortline paket dsg olanina ise 54.000 bin fiyat verdiler.İkiside stokda hazir hemen teslim yapiyorlar.

Kararsızım.....

• Arkadaşlar Polo'mu satmayı düşünüyorum. Temiz 2012 Model Polo 1.4 Comfortline 11.750km , Beyaz renk. Düşünen varsa benimle irtibata geçebilir. Yer İstanbul.
  • fiyat nedir hocam ben arıyorum
  • 2011 polo 1.6 tdı dsg 90 lık almayı düşünüyorüm araç comfporline ve yarı otomatik olmasına rağmen hill holder yok acaba bu sıkıntı oluyormu yokuşlarda geri kaçma yapıyormu forumlara biraz baktım herkes geri kaçtığınından bahsetmiş ilk defa otomatik araç almayı düşünüyorum debriyaj olmadığından bunu geri kaçma olayını nasıl hallderiz el freninimi kullanıyorsunuz.
  • 050217063 0 kullanıcısına yanıt
    herkes kendi kullandığını önerecek, ben de BRC öneririm, Polo 2009 model aracıma 2011'de 12bin KM'de BRC taktırdım 1500 TL'ye o zaman Atiker 1000 TL idi..
    Araç şimdi 56Bin km'de. bi kere LPG filtresini değiştirdim ne olur ne olmaz diye.. başka masraf çıkmadı..
    toplamda LPG kitiyle 44 bin km'de yol yapmışım, aldığım tüm yakıtları kaydederim excel'de, şimdiye kadar 1500 tl amorti edip üstüne ~5000 tl kâr yapmışım..
  • DEĞERLI POLO BÜYÜKSÜN ÜYELERI UZUN ZAMAN ÖNCE KURMUŞ OLDUĞUMUZ BU ORTAMIMIZA FACEBOOKTA POLO BÜYÜKSÜN OLARAK DEVAM ETMEKTEYİZ IMZAMDAN DIREK OLARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

27 ARALIKTA YILIN SON BÜYÜK BULUŞMASINI DÜZENLIYORUZ. YER YENI KAPI MITING ALANI SAAT 1100 da görüşmek üzere

• kurtihsan83 K kullanıcısına yanıt
    Yok sanmıyorum bi sıkıntı olduğunu. Eskişehir gibi berbat bir trafikte ve benzinli otomatik bir Polo'da anormal değilmiş değerler onu anladım.

O araçtan bezince 2 hafta kadar önce sattım. Uzun zamandır aradığım Honda Jazz aldım 2005model otomatik. Facebook gruplarında şehir içi en fazla 8lt gördüklerini söyleyenler vardı otomatikte. Bilemiyorum bi sıkıntı var mı ama bu da 10lt yakıyor şu anda, kış şartlarında, kış lastiklerle ve en fazla 500m hızlanılabilen saçma sapan bir Eskişehir trafiğinde.

Polo'da yakıt konusu canımı sıkıyordu ama Jazzda da aynı olmasına rağmen aracımı seviyorum. Manuel'den ilk kez otomatiğe geçmiş biri olarak hem yakıt hem de gidiş performansı beni nefret ettirmişti otomatikten. Ama bu jazz'ların otomatiği bir harika dostum

Varsın çok yaksın, ama bari gitsin araba arkadaş. Ve böyle bir iç mekan ferahlığı, bagaj hacmi yok... POLO sayfasında Jazz övdüm ama umarım yanlış anlaşılmam

• Herkese Merhaba
    Poloma Ünlü otomotiv aracılığı ile park sensörü taktırmak istiyorum. Taktıran herahngi bir kimse var mı? Serviste sonradan taktırmak istediğimiz zaman ne kadar fiyat istiyorlar? Taktırılması durumunda garanti kapsamında mı oluyor? Son olarak takılırsa kaskoya onaylatmak gibi bir durum oluşuyor mu?
    Teşekkürler.
  • Arkadaşlar ilk sahibi olduğum 2011 model 1.4 benzinli 49100 kmdeki polo aracım satılıktır. Araçta kaza boya hasar kaydı yoktur, orjinaldir. Araç arayanlara duyrulur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-kazasiz-degisensiz-ekstrali-polo-257003539/detay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.Kahriman

Arkadaşlar ilk sahibi olduğum 2011 model 1.4 benzinli 49100 kmdeki polo aracım satılıktır. Araçta kaza boya hasar kaydı yoktur, orjinaldir. Araç arayanlara duyrulur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-kazasiz-degisensiz-ekstrali-polo-257003539/detay

hocam 2 ay önce nerdeydiniz çok aradım bunlardan ama sağlamına denk gelemedim bende bursadayım hatta aramızda 1-2 km anca var bende 2 ay önce 2005 polo aldım. bir sonraki hedefim bu kasa hayırlı satışlar. bu arada aracı nereye götürüyordunuz bakıma tavsiye edebileceğiniz bir usta veya servis var mı?

• arkadaşlar 2005 polo ya biraz görsellik katmak istiyorum yaptırmak istediklerim,

krom kapı kolları
    kapı altı lazer ledi
    krom ön mazgallar
    gündüz ledli sis farları
    birde sağ ve sol aynamda kırık var değişmesi gerekiyor aldığım kişiden böyle aldım çalışmasında vs sorun yok ama göz takılması yaşatıyor bana..

birde bunları bursada yaptırabileceğim bir yer bilen varsa çok makbule geçer.. teşekkürler..

bu arada arac 1.4 trendline lpg li 75 beygir yakıt tüketimi harika..
  • quote:

Orijinalden alıntı: avianca

quote:

Arkadaşlar ilk sahibi olduğum 2011 model 1.4 benzinli 49100 kmdeki polo aracım satılıktır. Araçta kaza boya hasar kaydı yoktur, orjinaldir. Araç arayanlara duyrulur.

hocam 2 ay önce nerdeydiniz çok aradım bunlardan ama sağlamına denk gelemedim bende bursadayım hatta aramızda 1-2 km anca var bende 2 ay önce 2005 polo aldım. bir sonraki hedefim bu kasa hayırlı satışlar. bu arada aracı nereye götürüyordunuz bakıma tavsiye edebileceğiniz bir usta veya servis var mı?

hocam ihtiyaç olunca satışa çıkardım. kısmet değilmiş.

aracınız hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

aracı yetkili servise götürüyorum. 350-450 lira civarı tutuyor. o yüzden özel servise gitmedim.

eğer aracınızı özel servise götürürseniz 1.4 benzinli motora 5w30 castrol edge koydurmanızı tavsiye ederim. vw'nin önerisi de budur. biraz pahalıdır ama motoru iyi koruyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avianca

quote:

hocam ihtiyaç olunca satışa çıkardım. kısmet değilmiş.

aracınız hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

aracı yetkili servise götürüyorum. 350-450 lira civarı tutuyor. o yüzden özel servise gitmedim.

eğer aracınızı özel servise götürürseniz 1.4 benzinli motora 5w30 castrol edge koydurmanızı tavsiye ederim. vw'nin önerisi de budur. biraz pahalıdır ama motoru iyi koruyor.

hocam yağ bakımını geçen ay alman otoda yaptırdım 250 liraya castrol edge koydu ustada.

• 2004 tdi aracımı bugün soğuktan dolayı çalıştıramadım. 3 kez kontak çevirdim, gıy gıy zorlanma sesi , sanki akü bitecek gibi oluyordu göstergeler filan karıştı. fazla zorlamadım akü tam bitmesin diye. 2 gün önce antifriz almıştım 1 litre eklemiştim suya ama sanırsam marş motoru soğuktan dondu. Önemli birşey çıkar mı acaba? yarın öğleden sonra sıcaklık sıfırın üstüne çıkıcak, tekrar deneyeceğim.
  • Arkadaşlar 2009 polomun bagaj kapagı bazen acılıyor bazen açılmıyor, bagaj kilit motorunu degiştirdim bozuk dediler diye ama sorun hala aynı,
    Benim fikrime göre kablo baglantı soketi veya motoru tetikleyen ve click sesi veren bi ufak anahtar var bagaj kolunun alt tarafında, orada bir sıkıntı olabılır, cunku motor devreye girdiginde herhangı bır sıkıntı yok,
    Daha önce bu konuda sıkıntı yaşamış olanlar var ise ve tecrübelerini paylaşabilirler ise sevinirim..
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.