Şimdi Ara

Vücut Geliştirmede 5 Yıl Boyuncaki Gelişimim ( SS li) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
7
Favori
8.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KahveDüşkünü

Al işte yüz verdik ya burnu kalktı hemen, bu yeni nesil en ufak işi yapınca hemen burnu kalkıyor, bir ego kasıyorlar, yazık..

6 sene fitness + 2 sene kickboks spor tecrübemle kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilim tosun.

Bu kadar büyütme yani, haftada 6 gün çalışamıyorsan o halinde gerçekten çöpsün, ben 4 ayda haftada 6 gün çalışarak yaptım ama iskeletorlar bile 6 ayda şu an ki halinden daha iyisini rahatlıkla yapabilirler güzel bir programla..  

Edit: Tekrar baktımda gerçekten kötü; göğüs, omuz, karın ve bir miktar kol çalışmışsın, bunların yanında birkaç hareket de sırt eklediğin için üst-ön vücut gelişmiş ama bacak ve kalça hiç yok. Direk None hatta null.. Ee ne anladık o işten.. Toprak atıcam şimdi eleştirip de neyse..

Alıntıları Göster

8 yıllık tecrübem, 45 cm kolum var boş yapma

elemanın vücudu kıskanan bir zarganasın işte. ahahahaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• crux07 kullanıcısına yanıt

bel çevresi yağları için doğal elma sirkesi çok etkili. tabi beslenmeye dikkat etmek şartıyla.

• Kadınların bakışında değişiklik olmuştur mutlaka Vücut Geliştirmede 5 Yıl Boyuncaki Gelişimim ( SS li) 

• Hocam 5 yılda estetik bir vücut yapmışsınız fakat gelişim az olmuş sizin yaptınız vücudu 1.5 senede kendim yaptım 150kg squat 100kg bench 120kg deadlift boyum 1.70 kilom 68

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -QAism-

Hocam 5 yılda estetik bir vücut yapmışsınız fakat gelişim az olmuş sizin yaptınız vücudu 1.5 senede kendim yaptım 150kg squat 100kg bench 120kg deadlift boyum 1.70 kilom 68

68kg, 1,5 yılda 100 kg Bench? ahaahahahhaa

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

68kg, 1,5 yılda 100 kg Bench? ahaahahahhaa

Alıntıları Göster
    Eve geçince video ss atarima arkadaşımız 5x5 stronglift bilmediği için imkansız geldini saniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -QAism- -- 16 Ağustos 2020; 15:12:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -QAism-

Hocam 5 yılda estetik bir vücut yapmışsınız fakat gelişim az olmuş sizin yaptınız vücudu 1.5 senede kendim yaptım 150kg squat 100kg bench 120kg deadlift boyum 1.70 kilom 68

Aferin o zaman devammmmmmm :D::DD

• Mermi 2 lira

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostum süper olmuş.Ben olsam öyle bırakırdım.Daha fazlası abartı görünebilir.

• taş olmuşsun :D

• quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

Dostum süper olmuş.Ben olsam öyle bırakırdım.Daha fazlası abartı görünebilir.

Herkes öyle diyor. Fazlası abartı olur, hoş görünmez vs. Ki zaten bundan fazlasını öyle kolay kolay yapamam artık bu aşamadan sonra. Ekstra bir çaba sarfetmem gerekir gibime geliyo. Birazcık daha kas kütlesi eklersem hoş olur :) Teşekkürler bu arada :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eminehaksever

taş olmuşsun :D

:D:D Teşekkür ederim

• pcdaly kullanıcısına yanıt
    Asılma hemen :):):)

• Bazı yerler irileşirken bazı yerler ufak kalıyormuş ne kadar doğru ? :)

• Tebrikler güzel değişim. Tam benim istediğim vücut açıkçası fit, estetik ve kaslı abartı bir şey yok ortada. Ben de 1.5 senedir yapıyorum ama hala rastgele yapıyormuşum gibi geliyor bilgisiz hissediyorum kendimi. Okulla beraber zor oluyor hızlı bir ilerleme kaydedemiyorum. Hedefim mezun olana kadar şöyle bir vücut yapabilmek.

5 yıl için az diyenler haklı ama şunu unutuyorlar; Türkiyedeyiz ve arkadaş öğrenci. Bu iş için hem vakit gerekiyor hem de maddiyat.

• "para ile satın alınamayacak bir emek" yazına takıldım gidip para ile testo enanthate, dianabol veya deca durabolin ile çok basit şekil'de kas kütlesi elde edile bilinir hemde öyle emeğe falan gerek kalmadan Vücut Geliştirmede 5 Yıl Boyuncaki Gelişimim ( SS li) yıllardır bu sporu yaparım toplasam 10 yılı geçmiştir ama hayatım boyunca bırakmadan 5 yıl boyunca hiç spor yapmadım hep sıkılıp bir noktada bırakmışımdır istikrarını tebrik ederim

• Sırf "son fotolar nerede, hepsi ilk yıllık" "bunu 6 ayda yaptım ben" "çöp" "bu vücuda tek atarım" yorumlarını görmek için girdim. Yine şaşırtmadı. Lan bir kere de helal olsun güzel çalışmışsin bilmem ne deyin.

Valla şahsen ben bu tarz düzenli bir çalışmaya helal olsun diyorum. 5 yıllık bir düzen kolay bir şey değil, keşke ben de becerebilsem

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.