Şimdi Ara

Uzun vadeli araç tercih konusu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2001 nere hocam 14 yıl var neredeyse arada :)

Tabi yerli yabancı kullanıcı yorumlarını uzun uzun okumam lazım, Renault konusunda çok net bilgim yok. @Marmaratic hocam sağolsun epey yardımcı oldu. Bu süreçte kendisini ara ara rahatsız edeceğim

Citroen'in yeri bende çok başka. Hatta Picasso neredeyse listede başı çekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1- 508 sw
    2- 5008
    3- Diğerleri

Benim sıralamam bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

Makyajlı kasa boyumuzu aşar büyük ihtimalle. Fiyatlar aşırı uçuk. Yoksa makyajlı her türlü tercih sebebi.

İlla ki iyileştirme yapılmıştır. Ama bütçe meselesi işte.

Passat B8 cidden iyi bir araç, bir de yakından incelemek lazım

Gelsin ilk inceleme benim sitede ve forumda

Bu arada Cumhuriyet altını 559 liraya düştü eldeki birikimi babamla konuşup altına çevirdim ve tahminim tekrar 600 ü görür aklında bulunsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 31 Ekim 2014; 19:00:57 >

• Tavsiyelerimi tez zamanda şahsına ileteceğim ama biraz zaman alacak, şimdilik bir şey söylemem gerekirse; o araçların hiçbirini tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

Tavsiyelerimi tez zamanda şahsına ileteceğim ama biraz zaman alacak, şimdilik bir şey söylemem gerekirse; o araçların hiçbirini tavsiye etmem.

Seçenekler bunlar

Piyasadaki hemen her marka modelin üzerinde durdum, başka uygun model yok açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

Yorumunu esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. İki aracı da incelemek farz oldu.

Arka koltukların ferahlığı önem arz ediyor aslında. Ceed'de daha iyi sanırım bu husus.

İşte Ceed iyi ama o şanzıman düşündürücü, 1.8 Avensis ile aynı yakıyor resmen

Gransiz takilacaksaniz içlerinde en güzeli
    MWGANE ST GT LİNE
    Girtlak dolusu yapinca indirim falan 85 mi ne oluyor ama geçen ay vardi 77500 birakacakti 450 km de

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.