Şimdi Ara

Uzaktan Eğitim Hakkında Ne düşünüyorsunuz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
5
Favori
75.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsinerabet -- 5 Ocak 2011; 12:44:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrabel

quote:

Orijinalden alıntı: Galois_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: huzyin67

hiç okuyan gözüyle gören yok mu ?

sakaryada okuyanlara sordum girenler memnun normal müh. lere yetmiyorsa puanın eğer yazmalısın bence.

peki dersler yine mühendislik fakültesinde mi veriliyor? bende kamu yönetimi yazmayı düşünüyorum (uzaktan eğitim)

hayır uzaktan eğitim binası var dersler cuma ve cumartesi günleri oluyor zaten

tamam teşekkürler :)

• y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsinerabet -- 5 Ocak 2011; 12:45:34 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sakaryada okuyanlara sordum girenler memnun normal müh. lere yetmiyorsa puanın eğer yazmalısın bence.

peki dersler yine mühendislik fakültesinde mi veriliyor? bende kamu yönetimi yazmayı düşünüyorum (uzaktan eğitim)

önmli değilde neden böyle bi soru sordun farklı binada olsa nolcak ki:)

o kadar kişi nasıl sığacak tek bir binaya diye merak ettim sonuçta uzaktan eğitim bölümlerinde de 100-150 kişilik kontenjanlar var. gerçi benim için farketmez kalabalık olmuş falan önemli değil :D önemli olan ulaşım benim için istanbul'dan sakarya zor olacak gibi :/

• l

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsinerabet -- 5 Ocak 2011; 12:46:22 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

önmli değilde neden böyle bi soru sordun farklı binada olsa nolcak ki:)

o kadar kişi nasıl sığacak tek bir binaya diye merak ettim sonuçta uzaktan eğitim bölümlerinde de 100-150 kişilik kontenjanlar var. gerçi benim için farketmez kalabalık olmuş falan önemli değil :D önemli olan ulaşım benim için istanbul'dan sakarya zor olacak gibi :/

çok mühendislik binası var gelince görürsün zaten herkese yer var.

inş. tercihlere yazıcam kocaeli olmazsa sakarya'dayım büyük ihtimal. bu arada mühendislikle ilgim yok kamu yönetimi yazıcam :)

• p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsinerabet -- 5 Ocak 2011; 13:10:35 >
  • quote:

quote:

peki derslerden geçmede bir sıkıntı var mı?kalan var mı çok?konaklamada bir kolaylık sağlıyorlar mı?ordaki öğrenciler 2 günlük kampüsdeki derslere katılıyorlar mı?yani zorunlu mu?2 gün için sakarya ya taşınılmaz.haftada 2 gün için sakarya mı yapıp tekrar memlekete döneceğiz?puanım yetmez zaten çalışıyorum.bu eğitim daha uygun benim için.biraz fazla oldu sorular ama kusura bakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huzyin67 -- 27 Temmuz 2010; 23:19:12 >
  • ş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsinerabet -- 5 Ocak 2011; 13:10:59 >
  • y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsinerabet -- 5 Ocak 2011; 13:05:03 >
  • @mrable harç parası 1.000 tl + 1.öğretim harç parası mı ? başka forumlarda böyle yazmışlar bu çok değil mi ya :S
  • quote:

quote:

@mrable harç parası 1.000 tl + 1.öğretim harç parası mı ? başka forumlarda böyle yazmışlar bu çok değil mi ya :S

evet bu birinci dönem için toplamda 2.600 felan oluyor sanırım

1.dönem derken ? 1.sınıf mı yoksa sadece ilk yarıyıl ücreti mi, yani 1 senelik toplam 5.200tl mi ödüyoruz?
  • galiba aynı okulun sitesine baktım şimdi 1.öğretim ücretlerine ek olarak katkı payı öderler yazıyordu.

8) Harç Ücreti ve Katkı Payı ne kadardır?
    Karma eğitim programını kazanan öğrencilerimiz, 1. öğretim harcına ek olarak her dönem katkı payı ödemektedirler. (bu bilgi güncelleştirilmeli)

zaten 1.000tl vericez, birde üstüne 1.öğretim parasını neden veriyoruz ki
  • 183000deyim gecen sene 2. tercihlerde gözüme çarpmıştı SÜ Bilg. Müh.nin 60küsür kişi boş kontenjan vardı bu senede en son 170000 lerde almış Benm 183000de girme şansım var mıdır bu sene?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

peki derslerden geçmede bir sıkıntı var mı?kalan var mı çok?konaklamada bir kolaylık sağlıyorlar mı?ordaki öğrenciler 2 günlük kampüsdeki derslere katılıyorlar mı?yani zorunlu mu?2 gün için sakarya ya taşınılmaz.haftada 2 gün için sakarya mı yapıp tekrar memlekete döneceğiz?puanım yetmez zaten çalışıyorum.bu eğitim daha uygun benim için.biraz fazla oldu sorular ama kusura bakma.

http://www.cs.sakarya.edu.tr/KarmaLisansYeni.php bu linkte bazı açıklamalar var bi incele sormak istediğin başka şeyler olursa yardımcı olurum

peki bu verilen dersler sınavlardan geçmeye işe yarıyor mu? yoksa trişkadan iş mi?uzaktan eğitim olunca insanın içinde bir tedirginlik oluyor.orman mühendisliği işime (devlet kurumda çalıştığım için)çok yarıyor ama hiç düşünmediğim bir meslek.bilgisayar mühendisliği çok sevdiğim bir iş dalı ama uzaktan eğitim.bir tedirginlik var.karar veremedim hala.

• Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Muhendisliği (Uzaktan Eğitim) tercih listeme ekledim, hayırlısıyla. Engelliyim, bu bölum benim için ideal olacağını düşünüyorum.
  • j

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsinerabet -- 5 Ocak 2011; 13:05:28 >
  • j

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsinerabet -- 5 Ocak 2011; 13:06:06 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.cs.sakarya.edu.tr/KarmaLisansYeni.php bu linkte bazı açıklamalar var bi incele sormak istediğin başka şeyler olursa yardımcı olurum

peki bu verilen dersler sınavlardan geçmeye işe yarıyor mu? yoksa trişkadan iş mi?uzaktan eğitim olunca insanın içinde bir tedirginlik oluyor.orman mühendisliği işime (devlet kurumda çalıştığım için)çok yarıyor ama hiç düşünmediğim bir meslek.bilgisayar mühendisliği çok sevdiğim bir iş dalı ama uzaktan eğitim.bir tedirginlik var.karar veremedim hala.

tedirgin olmakta haklısın kendi bölümümle kıyaslamak istemiyorum ama hocaların bana fazla bişi kattığına inanmıyorum ne yaparsan kendin çalışarak anlayarak yapıyorsun 1 sene matematiği uzaktan okudum sayılır:)haftada 5 gün dersim varsa ben 3 gün bazen 2 gün gittiğim oluyordu okula geçen seneki aklım olsaydı uzaktan bilgisayar müh. yazardm. o zaman snn bu düşündüğünü düşünüyordum uzaktan eğitim nasıl olur ..görmen gereken önemli dersleri ztn 2 günde göstercekler diğer dersleride video şeklinde internetten oturduğun yerden izleyeceksin.basit bi mühendislik değil tabi yapabileceğine çalışabileceğine inanıyorsan yaz.

bilgisayar ile aram iyidir ama tabi uygulamayla teori çok farklı oluyor.sonuçta üniversite.biraz daha düşüneyim ben bakalım.

• g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsinerabet -- 5 Ocak 2011; 13:06:41 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.