Şimdi Ara

Uydunet 10mb akk'siz kullanıyorum başka tarifeler için öneri istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 10 mb akk'siz uydunet tarifesi kullanıyorum ve 100 tl ödüyorum her ay. 250 gb kotalı tarifeler var aynı paraya 50 mb hızında, ve gece uyku yok tarifesi alınarak kullanılabilir fakat 250 gb kotayı aşarsak uydunet'te gece kota işlemeyen kısmı da 3 mb hızında devam ediyormuşsunuz.sizce ne yapmalıyım 10 mb hız yeterli gelmiyor artık downloadlara ve superonline da bulunduğumuz yerde fiberi yok adsl olarak var ttnet ise sürekli kopma yaşadığım için uydunet'e geçmiştim ttnet'e geçtigim anda gene kopmalar yaşayacağım. kafam karışık önerilerinizi bekliyorum.

• Uyku yok paketinde hızınız normale dönüyor diye biliyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok hocam bizzat müşteri hizmetlerinden bilgi aldım 250 gb kotayı aşarsan 3 mb olarak kullanabiliyormuşsun uyku yoku .
  • Hocam superonline da kotayı aşarsan uyku yok da da düşüyor ama Uydunette normal kotayı geçersen uyku yok zamanında kota kalkıyor bende sormuştum hatta kullananlarda aynısını söyledi.

Sitede yazan ;

• Eko-Sınırsız, kotalı ve kullandığın kadar öde tarife kullanıcılarının Uyku Yok hizmeti ile 00:00 ile sabah 09:00 arasında mevcut hızla yaptıkları ‘’download’’ ları, tarifeden dolayı sahip olunan kota kullanımını ve adil kullanım noktasını etkilemeyecektir.

Burda açıkca kotanın uyku yok paketi için hiç bir önemi olmadığı yazıyor Super Online da ise kotayı aşarsanız hız düşer diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 29 Temmuz 2016; 1:05:44 >
  • Akkye girseniz de geceleri uyku yok paketiyle akksiz hizda indirirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Hocam superonline da kotayı aşarsan uyku yok da da düşüyor ama Uydunette normal kotayı geçersen uyku yok zamanında kota kalkıyor bende sormuştum hatta kullananlarda aynısını söyledi.

Sitede yazan ;

• Eko-Sınırsız, kotalı ve kullandığın kadar öde tarife kullanıcılarının Uyku Yok hizmeti ile 00:00 ile sabah 09:00 arasında mevcut hızla yaptıkları ‘’download’’ ları, tarifeden dolayı sahip olunan kota kullanımını ve adil kullanım noktasını etkilemeyecektir.

Burda açıkca kotanın uyku yok paketi için hiç bir önemi olmadığı yazıyor Super Online da ise kotayı aşarsanız hız düşer diyor.

teşekkürler müşteri temsilcisi yanlıs bilgi vermiş o zaman :) ne dersin geçmem daha mı mantıklı ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: carsiankara

quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Hocam superonline da kotayı aşarsan uyku yok da da düşüyor ama Uydunette normal kotayı geçersen uyku yok zamanında kota kalkıyor bende sormuştum hatta kullananlarda aynısını söyledi.

Sitede yazan ;

teşekkürler müşteri temsilcisi yanlıs bilgi vermiş o zaman :) ne dersin geçmem daha mı mantıklı ona

50 mbps tarifeye geç 60 TL galiba 10 tl de uyku yok al gece 12'den sonra istediğini indir filmleride full hd takılmadan izle yada bilgisayarına indir.

• Merhabalar,

Uydunet, Ankara, Cankaya, Bahcelievler Mahallesi, Kazakistan Caddesi (emek 4. cadde) nde nasil? kesinti, internet problemi oluyor mu? orada kullanan musterileri internetten, hizindan, baglantinin kesilmemesinden, genel olarak internetten memnunlar mi? gecmemi önerirler mi?

Turkcell superonline kullanicisi idim aylik 59 try öduyordum, fakat, 10 mg bit hiz, 50 gb, 31.99 try´ye gecis yapacagim. önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerempgs

Merhabalar,

Uydunet, Ankara, Cankaya, Bahcelievler Mahallesi, Kazakistan Caddesi (emek 4. cadde) nde nasil? kesinti, internet problemi oluyor mu? orada kullanan musterileri internetten, hizindan, baglantinin kesilmemesinden, genel olarak internetten memnunlar mi? gecmemi önerirler mi?

Turkcell superonline kullanicisi idim aylik 59 try öduyordum, fakat, 10 mg bit hiz, 50 gb, 31.99 try´ye gecis yapacagim. önerir misiniz?

merhaba ben 8.cadde de uydunet kullanıyorum ilk 2 3 sene çok iyiydi son zamanlar akk siz olmasına ragmen videolarda geç dolma gibi şeyler gözlemliyorum indirme hızında problem yok genel olarak memnundum ama son zamanlar iyi değil gibi sen memnun kalabilirsin ama bölgesel bir şey olabilir tavsiye ederim gene de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.