Şimdi Ara

25 mbps internet hızı nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
44.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bu Türksat internetin 25 mbps hızı sizce iyimi? Birde 25 Mbps Uydunet Sınırsız İnternet ve HD Teledünya Temel Pakete geçmek istiyoruz önerirmisiniz?

• +
  • Download hızı 2700kb/s civarı olacaktır.
    Fikir olması açısından 10mbit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arranger. -- 8 Mart 2016; 19:11:57 >
  • 25mbit şahsen yeterli bir hız, akk ye takılıp 3mbit e düşünce fazla şok olmuyorsunuz. :) benim vodafone.net de 71mbit hızım vardı o hızdan 3 e düşmek berbat bir durum. rezalet durumdayız akk konusunda ülke olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

Download hızı 2700kb/s civarı olacaktır.

hocam o nasıl fon müziğidir ya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutyenigul

quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

Download hızı 2700kb/s civarı olacaktır.

hocam o nasıl fon müziğidir ya :D

https://www.youtube.com/watch?v=0WeNSoEXyZs

• 50 aldım ben gereksiz geliyor 25 alsaydım keşke bu fazla dedim :) 25 çok iyi bir hız bence tavsiye ederim.
  • 20 Mbps var bende 2 MB/s ile download yapıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • standart netflix 4k içeriklerini izlemeye yeterli bir hız, öyle düşün ,tabi kesintisiz bir 25mbps hız alırsan.
  • Ben kullanıyorum 25 mbps evde 4 kişiye yetiyor. Ama kotayı yüksek almak lazım hemen bitiyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Superonlinenin 25mbps akksız yani internet hızı hiçbi şekilde düşmeyen paketi 89 tl ben onu yaptırıcam az bi zamanım var o paraya daha iyisi var diyen yorum atsın yoksada ben bunu tavsiye ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkytype

Superonlinenin 25mbps akksız yani internet hızı hiçbi şekilde düşmeyen paketi 89 tl ben onu yaptırıcam az bi zamanım var o paraya daha iyisi var diyen yorum atsın yoksada ben bunu tavsiye ediyorum

Vodafone ayni altyapiyi kullanarak 100mbps interneti 65tlye veriyor. 50gb akksi var ama akkyi gecince hiz 24 oluyor. Ustelik gece akkden yemiyor akk bitse bile hiz 100 oluyor.
    http://www.vodafone.com.tr/Net/fibermax-anahtar-teslim-tarifeler.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 10 Haziran 2017; 19:37:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.