Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: burinyo35 , burinyo35 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü4 Mobil
5 sn
28.783
Cevap
577
Favori
2.028.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar üniversiteli paketinde 5 tl de başka abonelik için alıyorlardı, onu nasıl iptal ediyorduk...Ne olduğunu da unuttum açıkçası.

Şimdi de diğer hattımdaki tarife bitmiş 78 tl fatura gözüküyor, tam isabet veya avantaj paketi isteyeceğim birazdan.
    Olmadı net limitsiz iknaya geçeceğim 9 aylığına...

Ayrıca ev telefonum yok bunun için ne yapmam gerekiyor en ucuzundan.
  • iyiki zamnında 3 lü pakete üye olmuşum 20mbit fiber+ev+tvibu heray 45.5 geliyor.ama kampanya bitimi, ne yaparım bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: quentin

quote:

Orijinalden alıntı: oktayhan23

Selamlar.Fotoyu eklemeyi başarabildim mi bilmiyorum.Buradaki bilgilerin yardımıyla ,Telekom Müdürlüğü İptal kısmında ikna ile 3 lü avantaja geçtim bu gün itibariyle.İnanılmaz kolay oldu,hiçbir problem yok. Zyxel vmg3312-b10a vdsl2 modem verdiler.Onun kurulumunu daha yapmadım,eski modemimle zaten 15-16 mpbs indirme hızım çıkıyor.Yorum yazan,bilgi veren herkese teşekkürler.

bana da aynı modemi verdiler 20mbps ustu hızları görüyorum ancak wifi gücü çok kötü iki yandaki odadan tek dişle ancak çekebiliyor modemde mi sorun var yoksa hepsi mi böyle anlamadım

bende de sıkıntı var .bugün müşteri hizmetlerini aradım.eski modemim yine ttnetten aldığım düşük düzey bir modemdi. tivibu performansı daha iyiydi.bu modemde tivibu da donmalar başladı.sanırım modemin özel bir kuruluma ya da ayara ihtiyacı var.eski modemi kullanacam sanırım.sinir etti.zaten buradaki yorumlardan dolayı airties istemiştim,ellerinde kalmamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Sokaktaki genişbant erişim kabini (TİP-7), binanın girişine/içine T11 denen dağıtım kutularından konulmadıkça adının FİBERNET ya da HİPERNET olması hiçbir şey değiştirmez. Bundan dolayı FİBERNET/HİPERNET ismine değil de bağlantının ADSL2+ ile mi yoksa VDSL ile mi verildiğine bakın. (Santralinize danışabilirsiniz.)

Bu mesajınızı keşke daha önce görseydim.1 saat önce müşteri hizmetlerinden öğrendim bu dediğinizi.Vdsl beklerken adsl+2 olduğunu söylediler.Farkını da anlattı ama benim için sıkıntı sanırım şu ,belki de bu sebepten eski airties 50 tl lik modemim canavar gibi çalışırken ,şimdi verdikleri zyxel vdsl modem (piyasa fiyatı 200-250 tl ) hiç stabil değil.Saçma sapan değerler veriyor.
  • Hiç bulasmayin. 1 kasımdan bu yana devam eden hatta kopma sorunum için kilini bile kıpırdanmayan bir firma. İptal ettiriyorum ama. Çünkü arıza kaydi verdigim günden itibaren ödediğim faturalarin hepsini alacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinsah52

Hiç bulasmayin. 1 kasımdan bu yana devam eden hatta kopma sorunum için kilini bile kıpırdanmayan bir firma. İptal ettiriyorum ama. Çünkü arıza kaydi verdigim günden itibaren ödediğim faturalarin hepsini alacagim.

Keşke memlekette bu işleri düzgün yapan bir firma olsa da toptan kurtulsak ama yok.Ben de kızıp başka bir servis sağlayıcıya geçmiştim,mahkemelik oldum.Bizim durum tamamen ölümü gösterip ,sıtmaya razı etmek..Dünyanın en pahalı internetini kullanıpta bu kadar şikayet olması gerçekten yazık .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinsah52

Hiç bulasmayin. 1 kasımdan bu yana devam eden hatta kopma sorunum için kilini bile kıpırdanmayan bir firma. İptal ettiriyorum ama. Çünkü arıza kaydi verdigim günden itibaren ödediğim faturalarin hepsini alacagim.

alternatifimiz yok ki diğerleri ya çok pahalı yada bulunduğumuz bölgede yok
  • Arkadaşlar yeni tarifeye geçmek için son faturaları ödemek gerekiyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

TİP-7

Sokaktaki genişbant erişim kabini (TİP-7), binanın girişine/içine T11 denen dağıtım kutularından konulmadıkça adının FİBERNET ya da HİPERNET olması hiçbir şey değiştirmez. Bundan dolayı FİBERNET/HİPERNET ismine değil de bağlantının ADSL2+ ile mi yoksa VDSL ile mi verildiğine bakın. (Santralinize danışabilirsiniz.)

T11

bu dolaptan var bizim binanın önünde tam. üstünde de tip-7 yazıyor zaten. ama telekom fiber alamazsınız hiper alabilirsiniz diyor. daha sonra da fibere geçmek isterseniz taahhütü bozup fibere geçersiniz diyor. apartman olarak içeri -cat5'di galiba- kutu konulmasını talep edeceğiz eğer olursa. hiper aboneleri roketten faydalanamadığı için de hiper istemiyorum.

• isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Hayır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anadolu A kullanıcısına yanıt
    Ben zaten neye göre FİBERNET neye göre HİPERNET verdiklerini çözemedim, normalde sizin ev Afyon'da olsa burada kesin FİBERNET alırdınız; çünkü TİP-7 saha dolabına bağlı aboneliklere %99 FİBERNET veriyorlar.

• birde bizim apartmanda telekomun fiber kutusu var
    başka firmalardan fiber internet alabiliyr muyuz? yoksa telekom olduğu için sadece hizmeti ondan mı alıyoruz?
  • telekoma dilekçe vereceğiz binaya kutu yerleştirilip fiber abonesi olabilmek için. inşallah hallederler.
  • bah06 kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom altyapı sağlayıcısıdır, bireysel müşterilere internet satmaz.

TTNET ise Türk Telekom altyapısını kullanan bir sağlayıcıdır, bireysel-kurumsal kişilere internet satar. D-Smart gibi Türk Telekom altyapısı kullanarak fiber internet satan firmalardan da hizmet alabilirsiniz; ama karşınızda (yüz yüze) muhattap bulamayacağınız bir firmadan hizmet almanızı istemem. Tercih meselesi.https://www.dsmart.com.tr/Internet

• dün hipernet için aradım bulundugunuz bölgede destek var ama yeni müşteri almıyoruz hipernet e dediler. dedim neden. baglantı problemleri nedeniyleymiş. dedim 8mbit yetmiyo. ultranet verelim dediler 16mbit. destekliyosa olur dedim. baktı destekliyo dedi. geçirdi. internet gelmedi. tekrar aradım yapamadılar. eski sözleşmesi bitmiş ayda 80tl! ödediğim adsl e geri geçirdiler. Ay içinde 2kere tarife değişikliği yaptığım içinde değişiklik hakkım bitmiş oldu. Böyle kepazelik görmedim. Tekellerine ....
  • @sonurakar @cancantürk

Arkadaşlar herkese teşekkürler, biraz önce 49.9 tlye 12 aylık tam isabet + ttnet alo aboneliği gerçekleştirdim, 12 ay rahatım artık.

Diğer üniversiteli hattımda ise 5tlye tivibu üyeliği varmış, hiç kullanmamıştım ilk 3 ay ücretsizdi ondan sonra para almaya başladılar onu da
    kapattım, rahatım artık.

Herkese kolay gelsin, sınırsız internete geçtiğimden beri ttnet de bir sorun yaşamadım, umarım devam eder böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 9 Ocak 2014; 18:51:16 >
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
  • adsl 8 mbit e kadar limitsiz internete başvurmak istiyorum ,maddi olarak telefonlu mu yoksa yalın mı benim için daha avantajlı olur.?ya da bildiginiz kampanya varmı bilgi verırsenız memnun kalırım.
  • Sonurakar kardesim bu ttnet ciler sen bizi aydınlatıyorsun öğretiyorsun diye buradan seni fisleyip o faturayı mı gönderdiler yoksa ülkenin su zamanlarında bunlara inanmamak elde olmuyor

• Ben de Üniversiteli kampanyasında Yalın NETLİMİTSİZ 8 Mbps'ye kadar 50 gb akk pakete abone oldum.İlk ay 48, ikinci ay 53,bu ay 66 TL fatura geldi.Abone olurken 50 Tl ödenceği söylendi.Servis üyeliğim falan da yok.Bi bilginiz var mı bu konuda?
  • 
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.