Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (573. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki mevcut kullanıcılar için en mantıklı tarife hangisi kampanyalar için ?
  • martin_eden kullanıcısına yanıt
    Ben nisan ayında ultranet limitsiz + ttnet aloya 69 tl ye taahhüt vermiştim. Aralık ayında Türk Telekom iptal bölümüne gittim. Ben fazla para ödüyorum aynı tarifeye tivibu da ekleyip üçlü kampanya 49 tl ye veriyorlar dedim. Ben neden daha düşük bi pakete 20 tl fazla veriyorum dedim. Ordaki adam siz 49 ödemiyor musunuz dedi yoo dedim baktı doğru söylüyorsunuz dedi. Üçlü tarifeye geçirmek istedi ama sistem izin vermedi. Olmuyor nisanda gelin o zaman yapalım falan dedi. Ben biraz daha zorladım sonra ikna kampanyasından 9 ay indirim verdi buna sistem izin verdi dedi :) sonuç olarak 49 TL oldu. Nisanda gelin yeniden başka paketlere geçmek isterseniz bakarız dedi. Nisanda taahhütüm bitse de bana 9 ay indirim verdiği için eylül ayına kadar 49 TL den devam edeceğim dimi ben? Az önceki yalın net durumu bir arkadaşım içindi.
  • beyler taahüdün ne zaman bittiğine nereden bakabiliriz?

edit: faturada yazıyormuş.

27 şubat tarihinde 1. yıl doluyormuş, dolayısıyla indirim de bitiyor. peki şubat ayında gelecek fatura mı yoksa şubat ayında düzenlenecek fatura mı son indirimli fatura olacak

bir de, bu 1 yıl dolduğu zaman halen taahüd bitmemişken geçebileceğimiz avantajlı bi kampanya var mıdır? netlimitsize 64 lira ödemek hiç istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 7 Ocak 2014; 20:30:12 >
  • Selamlar.Fotoyu eklemeyi başarabildim mi bilmiyorum.Buradaki bilgilerin yardımıyla ,Telekom Müdürlüğü İptal kısmında ikna ile 3 lü avantaja geçtim bu gün itibariyle.İnanılmaz kolay oldu,hiçbir problem yok. Zyxel vmg3312-b10a vdsl2 modem verdiler.Onun kurulumunu daha yapmadım,eski modemimle zaten 15-16 mpbs indirme hızım çıkıyor.Yorum yazan,bilgi veren herkese teşekkürler.

https://store.donanimhaber.com/f4/df/b5/f4dfb5d09c2cc4f0b64d0ce73042ea9d.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayhan23 -- 8 Ocak 2014; 17:38:25 >

• Bugün ilk faturam kesilmiş ama TTNET'in anasayfasındaki e-fatura posta kutusuna girdiğimde iki hesap çıkıyor. Bunun nedenini bilen var mı?
  • 1 ay once TTnet gectım sınırsız ınternet+vitamin=44 TL ve ttnet alo 7Tl gecı yaptım toplamda 51 TL gectiydım

Ancak ınternet hızım 0,50MB hız gzouktu defalarca musterı hızmetlerıne bıldırdım her defasında arıza kaydı açtılar ancak care bulmadılar Telekom mud gıttım onlarda alt yapı desteklemiyor alacağınız hız budur dedıler alt yapının degısmesı 1 seneyı bulur
    gıbı ıfade ettılr bunlara ben ttnet geçmeden once turk.netten en az 5MB hız aldığımı ttnete gectıkten sonra dustu dedım ınanmadılar.

Bugun Turk.netti aradım telefon+adsl 60TL dedıler 12 ay taahhüt telefon 7/24 1 sene konuşma bedava 3000 dakıka dedıler ttn nete geçmeden zaten turk.netı kullanıyordum.turk.net sız hızı bana garanti verebılırmısınız dedım daha once sıze 5mb verdiysek aynı hızı sağlarız dedıler

anlamadığım konu TURK.NET ttnetın altyapısını kullanıyor pekı ttnetın veremedıgı hızı bunlar nasıl verebılıyor.

TTNET dışındaki ınternet sağlayıcıları Telekomun altyapısını kullanarak TTNETİN Veremediği hızı gerçekten verebılırlermi ?

Yardımcı olursanız sevınırım

Bolgemde fiber yada kablolu tv yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cafemolasi -- 8 Ocak 2014; 17:56:41 >

• Ayin 15inde taahhutum bitiyor bugun telekomu aradim mevcut abonelere 3ekatla diye bi kampanya yapmislar 2 sene taahhutlu ilk sene 49.90 ikinci sene 59,90 ttnet+ttnetalo+tivibu dahil ne dersiniz gecilebilir bir kampanyami?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rom11

Bu konulardan anlayan arkadaşlar max kaç mbit alabilirim verimli bir şekilde?

birde şuan NETLİMİTSİZ 8 mbit kullanıyorum..
    TTNET HİPERNET LİMİTSİZ ve ULTRANET LİMİTSİZ fiyatları netlimitsizle aynı gibi.
    bunlardan yararlanmak için yeni nesil modem ve kablo çekilmesi gerekli mi?

İlk sorunuzu şurada sorun isterseniz, hat zayıflaması değeriniz çok iyi.

İlk sayfada 3 lü avantaj kampanyası var onu inceleyin, hipernet paketinde vdsl 2 modem ücretsiz veriyorlar. (Ama acele edin ilan edilen kampanya bitiş tarihi 10 Ocak 2014) Ultranet için mevcut modeminizle devam edebilirsiniz. Hipernet ya da ultranet için mevcut kablolarınızı kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:DONANIMHABER:. -- 8 Ocak 2014; 19:30:51 >

• Poyrito P kullanıcısına yanıt
    Hiç Uydunet kullanamadım, bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah herkesi ttnet ten kurtarsın
  • .:DONANIMHABER:. kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için teşekkürler..

3 lü avantaj kampanyası gerek yok bana..evde yeterince uydu alıcısı vs var zaten..

hat durumuna göre 16 mbit ya da 20 mbit olanlarına bakıcam..
    fiyat olarak pek farkı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rom11

bilgilendirme için teşekkürler..

3 lü avantaj kampanyası gerek yok bana..evde yeterince uydu alıcısı vs var zaten..

hat durumuna göre 16 mbit ya da 20 mbit olanlarına bakıcam..
    fiyat olarak pek farkı yok.

Rica ederim. 3 lü avantaj dedim çünkü Hipernet 20 Mbit e kadar, 12 ay boyunca indirimli ve diğerlerini almadan da sadece interneti alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:DONANIMHABER:. -- 8 Ocak 2014; 21:28:01 >
  • Arkadaşlar evde limitli fibernet 6 GB paketine üyeyim ve 6 ay daha taahhüt var.
    bunu limitsiz yapın diyorum aylık 72 TL dediler.
    İkna kampanyasından yararlanabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

hayırdır bu nedir sana mı geldi bu fatura ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

hata mı bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yalın nete 68 TL veriyorum. yok mu güzel bir kampanya ya. telefon almasak ne olur alsak ne olur? illa iptal ettirmek istediğimizde mi kampanya yapıyorlar mevcut kullanıcılara?

not: 12 aylık taahhüt vermiştim. 3 ay geçti. bozdurabilirim taahhütü.
  • Bir sorum olacak. Eminim sayfalarda yazıyorum ancak bulması malum çok zor.

İkna kampanyasından faydalanmak için taahhüdün bitmesi mi gerek yoksa taahhüdün bitmesine 2 hafta kala faydalanabilir miyiz?
  • Sebebini bilmiyorum, fatura detayları bi belli olsun da...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wurtz kullanıcısına yanıt
    Ben taahhütün bitmesine 4 ay kala 9 ay ikna kampanyasından yararlandım.
  • 
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.