Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (576. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.783
Cevap
577
Favori
2.028.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arakadaşlar bu <Erzurum ttnet müdürlüğü beni mahvetti. 26 aralıkta iptal bölümünden hipernet 3 avantaj aldım. Bunlar bana vdsl modem vermediler sanırım ellerinde yoktu. Eve gittim mevcut modem çalışmıyor. Ertesi gün ücretsiz modem almak için müdürlüğe tekrar gittim. Ama ellerinde ücretsiz modem yokmuş istemişler gelmesini bekliyorlarmış. Yine elim boş döndüm. Hala modem gelecek diye bekliyorum. 15 gün oldu modem yüzünden internet yok. Müdürlükte ticari ilişkiler birimine çıktım onlar teyit ettiler ücretsiz modem hakkım olduğunu. Sorunu çözeceklerini söylediler ama yine çözemediler. Ne yapacağımı bilemiyorum adsl geri dönecez galiba. Başka çare kalmadı. Bu bilgisiz telekom çalışanları beni bu duruma düşürdüler işte.

@sonurakar
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

@sonurakar @cancantürk

Arkadaşlar herkese teşekkürler, biraz önce 49.9 tlye 12 aylık tam isabet + ttnet alo aboneliği gerçekleştirdim, 12 ay rahatım artık.

Diğer üniversiteli hattımda ise 5tlye tivibu üyeliği varmış, hiç kullanmamıştım ilk 3 ay ücretsizdi ondan sonra para almaya başladılar onu da
    kapattım, rahatım artık.

Herkese kolay gelsin, sınırsız internete geçtiğimden beri ttnet de bir sorun yaşamadım, umarım devam eder böyle.

yalın olduğu zaman ekstra 15 tl istiyorlar değil mi?

peki sizin kampanya için herhangi bir ekstra ücret istediler mi? şu an yalın 8 mb e kadar netlimitsiz kullanıyorum. 68 TL ödüyorum. ama kazıklanmaktan bıktım ya.

• bende hipernet e yeni gectim. daha dogrusu gecemedim. bunlar modem verdiler zyxel wmg3312 model ilk gun modem geldiginde eskisini cikarip bunu taktim baglantti vardi. sonraki gunun sabahi baglanti gitmis. gerci isiklarda falan sorun yok internet var gozukuyor fakat herhangi bir internet sayfasi acmaya kalktigimda "hatali kullanici adi sifre" sayfasina yonlendiriyor. arayuze girip kullanici adi ve sifresine bakiyorum tekrar yaziyorum yine ayni. aradim musteri hizmetlerini biri hattiniz beklemede diyor. bir digeri kisa bir sure icerisinde sms veya mail gelecek diyor. bir digeri ise 5 bilemedin 15 gun icerisinde baglanti saglanir diyor. ne diyeyim bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rambetiko R kullanıcısına yanıt
    FİBERNET HİPERNET varsa,

3'lü Avantaj Kampanyası 49 TL

ADSL varsa,

Avantajlı NET6 Kampanyası 51,90 TL

Yalın internet aylık erişim ücreti dâhil fiyatlar, eğer kampanyalar hâlen devam ediyorsa...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

@sonurakar @cancantürk

Arkadaşlar herkese teşekkürler, biraz önce 49.9 tlye 12 aylık tam isabet + ttnet alo aboneliği gerçekleştirdim, 12 ay rahatım artık.

Diğer üniversiteli hattımda ise 5tlye tivibu üyeliği varmış, hiç kullanmamıştım ilk 3 ay ücretsizdi ondan sonra para almaya başladılar onu da
    kapattım, rahatım artık.

Herkese kolay gelsin, sınırsız internete geçtiğimden beri ttnet de bir sorun yaşamadım, umarım devam eder böyle.

yalın olduğu zaman ekstra 15 tl istiyorlar değil mi?

peki sizin kampanya için herhangi bir ekstra ücret istediler mi? şu an yalın 8 mb e kadar netlimitsiz kullanıyorum. 68 TL ödüyorum. ama kazıklanmaktan bıktım ya.

Zannedersem öyle ama üniversiteli paketim yalın netlimitsiz olarak satıldı bunda yalın bağlantı ücrete dahil 53 tl.
    Diğer hattımda da ise ttnet alo ücreti ödüyorum aylık 5 tl toplam 49.9 tl...
    Sadece aylık 15 tl yalın bağlantı ücreti fazla ama üniversiteli tarifem bitince herhalde güzel bir şey bulamazsam benden de alacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 9 Ocak 2014; 22:28:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bizim apartmana en yakın saha dolabına biraz önce gittim baktım dediğiniz gibi tip 7 fiber fakat bu dolaba en yakın dibindeki apartmana baktım eski üzerinde ptt yazan telefon kutularından var bu durumda bu dolaba yakın olanlar hipernet şeklinde bağlanabilirler anlamına geliyor değil mi?Apartman içinde t11 olmadığı durumda yani...
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paşalı -- 9 Ocak 2014; 23:19:06 >

• ttnet 3 lü avantaj paketi alıp taahhütü bitmeden ayrılmayı düşünen varsa devir alabilirim.
  • @paşalı

malesef öyle. üstelik bizim apartmanın hemen önünde kutu ama içerde dolap yok.
  • Arkadaşlar bence TTNET ten uzak durun. İkna kampanyası adı altında bir kampanyaya dahil oldum her ay 15 l. ya yakın
    sabit telefon ücreti ödediğim gibi son 3 ay da ödediğim para 226 l. en son dün gittim kapattım. Ama Allah biliyor fazladan
    verdiğim paranın her kuruşunu zehir zıkkım ettim. Devlet denetlemiyor. Adamlar gayet rahat kanun yasa vs. umurlarında
    değil. Gerçi fatura kesen firmaların namuslusu var mı bilmiyorum ama TTNET bu konuda birinciliği kimseye kaptırmaz.
  • Simdi 2 hattimi taahhutsuz 9 ay 44 liraya gecirdim. Hatlardan birinin 6 gun, digerinin 1.5 ay suresi vardi taahhutunun bitmesine. İstanbulda 2 aydir yapamadigin git gel yaptigim islemi, zonguldakta 15dk da yaptim. Buyuksehir rezaleti iste.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhchiko

bende hipernet e yeni gectim. daha dogrusu gecemedim. bunlar modem verdiler zyxel wmg3312 model ilk gun modem geldiginde eskisini cikarip bunu taktim baglantti vardi. sonraki gunun sabahi baglanti gitmis. gerci isiklarda falan sorun yok internet var gozukuyor fakat herhangi bir internet sayfasi acmaya kalktigimda "hatali kullanici adi sifre" sayfasina yonlendiriyor. arayuze girip kullanici adi ve sifresine bakiyorum tekrar yaziyorum yine ayni. aradim musteri hizmetlerini biri hattiniz beklemede diyor. bir digeri kisa bir sure icerisinde sms veya mail gelecek diyor. bir digeri ise 5 bilemedin 15 gun icerisinde baglanti saglanir diyor. ne diyeyim bilemedim.

DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ, ********** NOLU SABİT TELEFON HATTINIZ AKTİF HALE GELMİŞTİR. GÜLE GÜLE KULLANIN 444 0 375

Hipernete bu mesaj geldikten sonra geçtim ama geçmeden öncede Airties Air 5650 ile 8mbps ı kullanabiliyordum.
    Senin kullanıcı adı ve şifreni hipernete geçirirken değiştirmiş olabilirler. MH den kullanıcı adı ve şifre doğrulattın mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 10 Ocak 2014; 12:06:56 >

• Fatura detaylarını koyarsanız anlayabiliriz...

• Fiber veya hiper bağlattıktan sonra taşınırsak ve taşındığımız yerde sadece adsl varsa ne olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: quentin

quote:

Orijinalden alıntı: oktayhan23

Selamlar.Fotoyu eklemeyi başarabildim mi bilmiyorum.Buradaki bilgilerin yardımıyla ,Telekom Müdürlüğü İptal kısmında ikna ile 3 lü avantaja geçtim bu gün itibariyle.İnanılmaz kolay oldu,hiçbir problem yok. Zyxel vmg3312-b10a vdsl2 modem verdiler.Onun kurulumunu daha yapmadım,eski modemimle zaten 15-16 mpbs indirme hızım çıkıyor.Yorum yazan,bilgi veren herkese teşekkürler.

bana da aynı modemi verdiler 20mbps ustu hızları görüyorum ancak wifi gücü çok kötü iki yandaki odadan tek dişle ancak çekebiliyor modemde mi sorun var yoksa hepsi mi böyle anlamadım

Modem arayüzü Kablosuz ayarlarından kanal sayısını 1 - 6 yada 11 yap. Düzelecektir.

• quote:

Gerekli olabilecek nakil vb geçiş işlemlerinde giriş paketinin ücret olarak altında olmamak kaydıyla kullanılabilecek paketler aşağıda yer almaktadır. Bu paketler sözkonusu lokasyondaki altyapının uygunluğu çerçevesinde sunulacaktır. Nakil yapılan lokasyona, nakil sonrası fiber altyapının tesis edilmesi halinde, fibere dönüşüm ya da abonenin isteğine bağlı fiber paket değişikliği ancak kampanya dahilindeki fiber paketler kapsamında mümkün olacaktır.

Altyapınızın Uygunluğuna Göre Sunulabilen Geçiş İşlemlerinde Yararlanılabilecek İnternet Paketleri

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 10 Ocak 2014; 12:25:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _Discovery_

quote:

Orijinalden alıntı: Rhchiko

bende hipernet e yeni gectim. daha dogrusu gecemedim. bunlar modem verdiler zyxel wmg3312 model ilk gun modem geldiginde eskisini cikarip bunu taktim baglantti vardi. sonraki gunun sabahi baglanti gitmis. gerci isiklarda falan sorun yok internet var gozukuyor fakat herhangi bir internet sayfasi acmaya kalktigimda "hatali kullanici adi sifre" sayfasina yonlendiriyor. arayuze girip kullanici adi ve sifresine bakiyorum tekrar yaziyorum yine ayni. aradim musteri hizmetlerini biri hattiniz beklemede diyor. bir digeri kisa bir sure icerisinde sms veya mail gelecek diyor. bir digeri ise 5 bilemedin 15 gun icerisinde baglanti saglanir diyor. ne diyeyim bilemedim.

DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ, ********** NOLU SABİT TELEFON HATTINIZ AKTİF HALE GELMİŞTİR. GÜLE GÜLE KULLANIN 444 0 375

Hipernete bu mesaj geldikten sonra geçtim ama geçmeden öncede Airties Air 5650 ile 8mbps ı kullanabiliyordum.
    Senin kullanıcı adı ve şifreni hipernete geçirirken değiştirmiş olabilirler. MH den kullanıcı adı ve şifre doğrulattın mı?

Dogru duzgun bilgili kimse yok musteri hizmetlerinde. Hepsi ezbere konusuyor. ben kullanici adi diyorum, o eski modeminizi takip denermisiniz diyor. 20 dak. sonunda hattiniz beklemede acilacaktir cevabini aiyorum. belirli bir sure vermiyorlar. biri kisa sure icinde mail veya sms alacaksiniz diyor. biri tarih veremeyiz diyor. bir digeri 1 bilemedin2 hafta icinde acilir diyor. bu kadar zor mu bunu halletmek. 3 gun oldu.

• 3lü avantaj kampanyası dahilinde fatura 49 yerine 62lira geldi. Kurulum bağlantı falan adı altında ittirmişler. Her ay böyle mi gelecek bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 10 Ocak 2014; 12:32:58 >
  • 2 ocakta başvurmuştum, mesaj 6 ocakta gelmiş.

@Rhchiko
  • Ayın 7 sinde 3 lü avantaj paketine geçtim. O an itibariyle internetim kesildi, hala gelmedi. Sizdedemi öyle oldu.

• Ttnet haritasında adsl alabilirsiniz diyor. Bizim orası 14 mbit destekliyordu hatırladığım. Desem ki tamam 14 mbit verin ama Hipernet olsun, verirler mi?
  • 
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.