Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (572. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: roax , roax Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.784
Cevap
577
Favori
2.028.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet hızım 8mbit'e kadar fakat artık yetmemeye başladı. Download hızım en fazla 6mbit, up ise 0.7'den yukarıya çıkmıyor. Size bir kaç soru soracaktım.

1)Bulunduğum bölgede fiber yok, nasıl bağlatabilirim?
    2)Yukarda yazdığım pakete yanlış hatırlamıyorsam 60 küsür lira ödüyorum, bu ücret dolaylarında daha iyi bir paket yok mudur? Upload hızının da biraz yüksek olmasını istiyorum..
  • 1- altyapi yoksa baglatamazsiniz

2- 12 ay taahhüt ile 49 tlye devam edebilirsiniz. Telekom'a gitmeniz gerekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene 3lü fırsatı kullandım, bu senede iptal bölümünden 3 lü avantaj ikna ya geçtim. Airties Air 5650 modem hediye!. Aktivasyon yapılmış. Durum şöyle ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 6 Ocak 2014; 23:02:09 >

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    1 ocaktan sonra hipernet modemini kendin satın alman gerekiyormuş
  • Ben bu tarifeye 2 Ocak ta geçtim.
  • _Discovery_ kullanıcısına yanıt
    o zaman beni bugün yanlış yönlendirdiler:(
  • Arkadaşlar bu iptal bölümünden alınan ikna kampanyasının artık hiçbir olayı kalmadı mı yoksa bana mı öyle geliyor? 13ünde taahhüdüm bitiyor, iptal edip 32 liralık uydunete mi geçsem devam mı etsem bilemedim.

Evde teledünya var zaten, 49 tllik pakette tivibu varmış, hd kanallara bi bakayım dedim rezalet. Ne eurosport hd, ne ntvspor hd, natgeo hd, bbc hd hiçbir halt yok. Teledünyanın yanından bile geçemez bu haliyle tivibu.

Telefon desen kullandığın kadar öde diyor, ben ahizeyi kaldırıp alo dediğim anda zaten 49 lirayı geçecek fatura. Akşam 7den sonra bedavanın 31 ocaktan sonra ne olacağı da muallakta. Ne anladım böyle paketten.

Adam gibi tivibusuz, telefonsuz, direk netlimitsiz ikna kampanyası vardı geçen sene 42 lira mı ne, bu şekilde bir şeye geçemiyor muyuz? Yoksa mecbur kapattırıp, 32 liralık uyduneti düşüneceğim...
  • kapisiz kullanıcısına yanıt
    ben 2 ocakta başvurdum kampanya ekranından modem veremeyince bilgi için çağrı destek hattına sorun bıraktı temsilci pazarteside aradı ve modem mevcut abonelere verilmiyomuş artık dedi bende kurcalamadım tamam dedim ve doldurduğum bütün formları imha ettirdim şuan hiçbir kampanya veya tahattüt vermedim biraz araştırıp netlimitsiz 12 ay tahattütlü bir kampanya bulup ona geçiçem büyük ihtimalle
    ttnet destek mailınada yazdım uygulamalarının saçmalığı ve mevcut abnelerin düzgün bir kampaya verilmediğini aklıma geleni saydırdım , büyük ihtimalle oto mesaj gelicek yine ama olsun içimi döktüm , kapımdan uydunet kablo net geçse bir dk durmicam ttnette ama elimiz mahkum başka servis sağlayıcı yok malesef
  • 20mb hipere ttnet wifi sınırsızmı kota falan yokmu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konulardan anlayan arkadaşlar max kaç mbit alabilirim verimli bir şekilde?

birde şuan NETLİMİTSİZ 8 mbit kullanıyorum..
    TTNET HİPERNET LİMİTSİZ ve ULTRANET LİMİTSİZ fiyatları netlimitsizle aynı gibi.
    bunlardan yararlanmak için yeni nesil modem ve kablo çekilmesi gerekli mi?
  • Ayın 17 sinde ADSL taahhütüm bitiyor.
    İçinde ev telefonu da olan taahhütsüz, 8Mbit, limitsiz ucuz paket hangisinde var?

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

20mb hipere ttnet wifi sınırsızmı kota falan yokmu

Bazı abonelere 3'lü Avantaj Kampanyası alırken SINIRSIZ TTNET WiFi verdiler, online işlem merkezi'nde gözüküyor; ama neye göre verildiğini bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim paketim bu. anlamıyorum pek.ama 8mbit az geliyor hız bana ve Ekim 2013'te abone oldum.
    Bizim orada hipernet ve fibernet yok. Bu şartlarda ayrılırsam çok ceza çıkarmı?
  • Poyrito P kullanıcısına yanıt
    FİBERNET veya HİPERNET yoksa 20 Mbps hızı zaten alamazsınız, herhangi bir modem taahhütnamesi imzalamadıysanız aldığınız indirimleri ceza olarak ödersiniz. (Aylık 32 TL, yaklaşık 130 TL ceza)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam peki son sorum olacak teşekkür ederim cevabınız için fazla bir ücret değilmiş kapattırmak için.
    Uydunet + TV fırsatı var 50 TL aylık 20 mbps bundan bağlatsam olur mu? Siz olsanız yaparmıydınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: musty578

20mb hipere ttnet wifi sınırsızmı kota falan yokmu

Bazı abonelere 3'lü Avantaj Kampanyası alırken SINIRSIZ TTNET WiFi verdiler, online işlem merkezi'nde gözüküyor; ama neye göre verildiğini bilmiyorum.

bendede bakıyorum sınırsız diyor süre 600 dkk falan yok akk de yok eğer böyle bişi varsa ttnet krall her ay günü gelmeden öderim faturamı :))

• Bu kampanyalardan ben de yararlanmak istiyorum ama olmuyor.1 mb limitsiz kullanıyorum.Birnet limitsiz tarife oluyor.1 senelik 49 liralık kampanyaya geçmek istiyorum ama bu tarifeyi kullandığınız için geçemiyorsunuz deniliyor.Sinir oluyorum.Fiyatlar çok yüksek,tek hesaplı bu geliyor.1 senelik ant.olduğu için daha cazip geliyor.Diğer tarifeler 2 senelik.Ne yapmam lazım..
  • TTNET'te taahhütü biten yalın net limitsiz için en uygun fiyat hangisidir?
  • yalın internete geçmek mantıklı mı ? bu kampanya nasıl ?

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Ikisi-Bir-Arada-Kampanyasi.aspx

24 ay boyunca sabit fiyat demiş 59.90 tl acaba ekstra yalın internet ücreti de dahil mi ? onu çözemedim !
  • martin_eden kullanıcısına yanıt
    Bunun yerine ttnet alo olan üçlü kampanyalar daha mantıklı değil mi? Devam ediyor mu bilmiyorum ama net limitsiz + ttnet alo + tivibu = 44 TL mi neydi. Mevcut taahhütsüz üyeler yararlanabiliyor mu onu da bilmiyorum. Onun için sordum. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şu an yalın internet olarak devam ettiği için yalın dedim. Bu şekilde olup da üçlü kampanyadan ttnet aloya geçiliyor mu bunuda bilmiyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.