Şimdi Ara

[TR'de İLK] BenQ XL2720Z 144HZ Oyuncu Monitörü İNCELEMESİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
4
Favori
16.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu monitorü ps4 için almayı düşünüyorum tek nedenim ise lcd veya led tv lerde yakalayamadıgım aķıcılık. Bazı arkadaşlar 144 hz in hdmi ile alınamadıgından bahsediyor bu doğru mu ? 500 hz (sözde) led tv im var 32 inch ama istediğim zevki alamıyorum. Bu monitoru alsam pişman olur muyum özellikle ps4 kullanıcısı varsa yardimci olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuhan0003 kullanıcısına yanıt
    Doğru HDMI dan 144hz alamazsınız bunun için Dual Link DVI kablosu ile PC gerekli. Bildiğim kadarıyla PS4 den alamazsınız bu frekansı.
    TV niz 500hz değil, o konu başka bir konu aslında TV niz 50hz veya 60Hz çalışır.
    PS4 ise 60Hz de çalışır açıkcası bu monitörin doğru dürüst hiç bir özelliğini kullanamazsınız.
    Size tavsiyem tepki süresi önemli olduğunda 24 1ms bir oyun monitörü almanız.
    http://www.hepsiburada.com/liste/benq-rl2455hm-24-1ms-gtg-analogdvi2xhdmihoparlor-full-hd-led-gaming-monitor/productDetails.aspx?productId=bd801342&categoryId=3002879&SKU=BD801342

• Arkadaşın tavsiyesine katılıyorum bende.

İncelemede de belirttiğim gibi Hdmi ile 144Hz alınamıyor.
  • casparza C kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten asus vn247h 1ms monitör kullanıyordum. Açıkçası şuanki led tv 1ms monitörden daha akıcı trumotion falan açıyorum çünkü. Zaten 27 inch altı düşünmüyorum.Şu olayı biliyorum 60 hz ps4 ün verebildiği max değer lakin hdmi ile bağlayınca monitör 144 değil 244 te olsa benim için fark yaratmayacak öyle mi ?

• 2720G çıkacaktı bir çıkamadı gitti bunda tek sıkıntı bence gözlüklerin yanında gelmeyişi ayrıyeten 3dvision bulmak lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

2720G çıkacaktı bir çıkamadı gitti bunda tek sıkıntı bence gözlüklerin yanında gelmeyişi ayrıyeten 3dvision bulmak lazım...

daha 2420G bile yaygınlaşmadı sanırım bu ürün tutmadan 27yi denemek istemediler.
  • Gözlük bildiğim kadarıyla yurtdışında da ürünlerin yanından çıkmıyor muhtemelen nvidia ile alakalı bir durum bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Gözlük bildiğim kadarıyla yurtdışında da ürünlerin yanından çıkmıyor muhtemelen nvidia ile alakalı bir durum bu.

hiç bir monitörden çıkmkıyor diye biliyorum.
  • beyler selam 2720z modelini kullaniyorum hdmidan 60hz aliyorum div kablom yok ikinci el almistim.hangi kabloyu almam gerek link atip gosterirseniz cok sevinirim.bir de ekran kartim gtx670 3d oyun oynamam icin ne yapmam gerek?

• Arkadaşlar bende 2 ms samsung 24 inch monitor var memnunum ama ne biliyim degistirme geregi duydum konudaki benq yumu alsam yoksa

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-u28d590d-28-1ms-2xhdmidisplay-4k-ultra-hd-led-monitor/productDetails.aspx?productId=bd801334&categoryId=3002879

Linkteki monitorumu alsam ekran kartım gtx770 oyun oynuyorum daha cok
  • hocam kullanım sırasında dokunmatik tuşlarıyla ilgili bir sorun yaşadınız mı?
  • ichriecheblut İ kullanıcısına yanıt
    Ne gibi?

• basıldığında algılamama ya da birden fazla algılama gibi.
  • ichriecheblut İ kullanıcısına yanıt
    Oyle.bir sorun yasamadim yasayanda olmamistir muhtemelen.

• teşekkür ederim yanıtladığınız için
  • Bu monitörde G-Sync var mı?
    Edit : Yokmuş. benq xl2720g modelinde varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi curukcul -- 22 Mayıs 2015; 0:59:47 >
  • PS3 PS4 ve PC kullanan arkadaşlar tavsiye ediyorlar mı bu monitörü? Büyük led tv ile oynamak bana zevk vermiyor açıkçası online oynadığım için input laglar ghostingler fışkırıyo ekrandan
    Yani all in one gibi kullanılabilir mi? Hepsini bağlıcam işimi görür mü?
  • Hocam 980ti ile kullanmak için bu monitörü tavsiye edermisiniz ?
  • Tabiki ederim, hatta 980Tİ ye de çok gerek yok ama üst düzey performanslı ikili olur.
  • Hocam Bu Cihazın 24 İnçlliği Almayı Düşünüyorumda BenQ XL2430T, Sizden Bir Ricam Var
    BenQ Panellerin "Akıllı Ölçekleme Modu Var" Bunu Nasıl Yansıtıyor Panel Acaba,Sizden Ricam 21,5 İNç Nasıl Yapıyor Panel ,Fotoğraflayıp Gösterebilirmisiniz Misal Ben 21 İnç Ayarladım Fişini Prizden Çektim Sonrasında Açtım Aklında Tutuyormu Benim İstediği Ekran Boyutunu Yoksa Standart Halinemi Dönüyor Panel Ölçeklemesi ?Size Zahmet Hocam Lütfen Yardım Edermisiniz

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.