Şimdi Ara

[TR'de İLK] BenQ XL2720Z 144HZ Oyuncu Monitörü İNCELEMESİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
4
Favori
16.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle hayırlı olsun monitörünüz hocam incelemede gözlük göremedim gözlük kutu içeriğinde geliyor mu hali hazırda alıcısı mevcut mu monitör üzerinde yani nvdia kart kullanlar 3 boyutu kullanabilir mi ek birşey eklemeden.?
    VG278HR şuan ölü piksel nedeniyle garantide sonucu bekliyorum..Duruma göre bu monitörden de alabilirim memnunsanız..
    3D yi 144hz olarak vermesi vg278hr e göre + bildiğim kadarıyla 120hz olarak 3d veriyor vg278hr..

Mürsel hocam siz ne düşünüyorsunuz bu monitör hakkıda ?
  • Kutudan gözlük çıkmadı hocam, ama önemli değil gözlüksüzde Fps oyunlarını 144Hz oynamak çok başka.
  • Tabi öyle sadece fps değil..idarelik 23 inch monitörümü taktım bugün..masaüstünde mouse gezdirirken bile takıla takıla gidiyor sanki..alıştıktan sonra 144hz bırakılmaz kısacası..3D BF4 oynama şansım oldu eski monitörümde yabana atılcak bi teknoloji değil imkan varsa denemelisiniz 144hz 3d yi :)
  • Nvidia 3D Vision 2 kit almak lazım diye biliyorum bununla 3B oyun oynamak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Nvidia 3D Vision 2 kit almak lazım diye biliyorum bununla 3B oyun oynamak için.

Kit zaten ucuz hocam kit almanız lazım, zaten makine destekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

quote:

Nvidia 3D Vision 2 kit almak lazım diye biliyorum bununla 3B oyun oynamak için.

Kit zaten ucuz hocam kit almanız lazım, zaten makine destekliyor.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Bugun vardi vg278hr buyuk ihtimal 0 degisim olacakmis aradim ilk bilgileri aldim olmadi satar bundan alirim biktim o monitorden ama artik olu piksel cikmasin guzel guzel kullanayim benq ins sen duzgun cikarsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panmordeczka -- 4 Eylül 2014; 22:49:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence VG27HR varken, ek masraf yaparak buna geçilmez.
  • quote:

Bence VG27HR varken, ek masraf yaparak buna geçilmez.

Monitor konusunda beni benden iyi tanidin mursel hocam..pimpiriklinin tekisin dedin valla oyleyim 1 olu piksel kafami bozuyor..bidaha olursa benq dusuncem artik.

• trde satılan yer varmı ?
  • i7_4790k İ kullanıcısına yanıt
    Bilmiyom ölü piksel cıktı benim 2 aldığım monitörde de benq hiç kullanmadım :)..ama hr alıp cok memnun olanlarıda tanıyorum bende şans yok şans
  • BenQ monitör piyasasında oldukça sözü geçen bir firma benim bildiğim
  • XL2420T'lerden beri böyle.
  • Yabancı kaynaklarda gördüğüm oyun turnuvalarında filan hep BenQ Gaming ürünlerini kullanıyorlar
  • Pax Prime da 24lüğünü kullandılar bu monitörün.Gecen sene de vq278qe yi kullanmışlardı..genel anlamda takip ettiğim kadarıyla prof. oyuncular 24 ü sabit olarak görüyorlar daha 27 kullanan görmedim gördüysem de kendi evlerinde cok nadirdir streamlerden vs.. bizim gibi acemi sadece oyundan zevk alan kitle 27 lik alıp göz zevki için oynayabilmekte ama oyunun hakkını vermek için sanırım 24 inç vazgeçilmez bir boyut olmakta ben bile 27 de bazı multiplayer oyunlarda zorlanıyorum..
  • Asus VG236H'ler kullanılıyordu daha önce.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Asus VG236H'ler kullanılıyordu daha önce.

Gozlerinze hayranim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.