Şimdi Ara

Toyota Yaris // 2012 // dizel //

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dizel kaliteli sorun yaşamak istemediğim genç ve düşük km bir araba arıyorum.. Bu aralar Toyota bakıyorum.

2012 yaris fun manuel vites modelleri ilgimi çekti piyasası temizlik durumuna göre 33-38 arası
    Ancak piyasa derken araba yok.. Toyota bunu 2013'te devam ettirmediği için piyasada fazla araç yok.

Bir kaç modele baktım görmeye gittim, kullandım da hatta ok gibi saat gibi araba.. Ve Arabanın içi inanılmaz ferah ve geniş.. Hic küçük degil

Ama gördüğüm en temizi tavan direk bagaj harici Boyalı kaput dahil Boyalı değişensiz 5-6 bin Parça Parça hasarı çıkan bir tanesi. Araba asırı temiz.

Araştırmalarıma göre bu arabalar kiralık araba o Yüzden de muhtelif çizik ufak darbeler serviste yapılmış.

150 binde Corolla ya da auris almak yerine 3 yasında 60-70 bin km dizel Toyota alalım dedik ama kafam aşırı karıştı. Bir ara Sıfır alayım dedim.

Değerli görüşlerinizi rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicolasanelka39 -- 8 Nisan 2015; 23:06:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• küçük arabada dizel pek mantıklı gelmiyor. benzinli otomatik yaris kullanıyorum. kışın 6.5 yazın 6.2 yakıyor.
  • hocam selamlar.

yüksek km C sınıfı almaktansa düşük km B sınıfı alırım en olsam. zaten 2011 sonrası B sınıfı araçlar 2010 öncesinin C sınıfı araçlarını bir çok konuda yakaladı.

Toyota yaris güzel araç ben bayide bizzat test ettim. benzinli versiyondu. ama en boş otomatiğine 50 bin TL fiyat çektiler söylediğinizin aksine içi falan da geniş gelmedi bana.

B sınıfında karar kıldıysanız; 2. elde benim sıralamam Fiesta > Polo > corsa > i20 şeklinde olur. (2014 ve öncesi için)

0 km alacaksanız da i20 > fiesta > polo > corsa derim. (tabi 50 bin TL 0 km araca vereceğime bu fiyata C sınıfı düşük Km'li araçlara yönelirim o ayrı dava)

Toyota istatistik olarak dünyadaki en sorunsuz araçları üretir bu konuda da öncüdür, doğru. ( bu istatistik hatasız araç üretimi için geçerlidir, yani ne alırsanız alın yolda kalma ihtimaliniz vardır)

Uzun süre kullanacaksanız 0 km alıp rahat edebilirsiniz. ya da az km'li garanti kapsamındaki araçlardan alarak.

herhangi bir sorun çıktığında vw servisi ilgisizdir, opel servisi pahalıdır. Ancak ford ve hyundai araçlarının arkasında her daim durur. ( 0 km aldığı i30 un 5000 km'de servise gitmesi gerekirken 20 bin km'de götüren arkadaşın arabasını bidaha olmassa seviniriz diyip garanti kapsamına sokan servis candır, canandır)

ne alırsanız alın sizi üzmemesi dileğiyle.

saygılar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.