Şimdi Ara

**Toyota Verso,Mitsubishi Lancer,Citroen C4 Dizel** arasında seçim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
4.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bir c4 kullanıcısı olarak aracın motoru ve yol tutuşu mukemmel dıyebılırım 1.6 92 beygır olmasına ragmen performansı benı hep şaşırtmıstır ve bunun yanında bir depoyla 1000-1300 verılerı kesınlıkle doğrudur.. sana tavsıyem eğer dızel bır arac alacaksan yani lpg istemıyorsan c4'ü şiddetle tavsıye ederım. dığerdusunduğun aracların tek artısı kasaları yeni cıktı...
  • arkadasım bende hızı seven bırı olarak 180- 190 hızla cok defa gıttım ama c4 un dıreksıyonunda herhangı bır tıtreme veya sarsıntı hıssetmedım...
  • İyi tamam da "Fransız arabalarından uzak durun" diyenleri de dinlemek gerekmez mi? Ki bu deyimi bir çok yerde görüyoruz.
  • Diyenleri değil, kullananları dinlemek gerekir bana kalırsa.
    Şahsen bende aynı görüşteydim, fransız arabası mı aman uzak dur, kaçın derdim. Ama gittim citroen aldım. Şimdiye kadar hep vw kullanmışımdır. Bir kere skoda fabiam oldu o kadar. Ama bu lafımın ne kadar yersiz oldugunu kendi kendime öğrendim. Şimdi düşünüyorumda bu lafın tek sorumlusu bence renaulttur, megane larda yaşanan problemler, renaultun araçlarında herzaman çaldığı malzemeler vs. buna en buyuk etken olmustur. Ama gelin görünki bunu tüm fransızlara yaymak hiç doğru değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogmatik

Herkese merhabalar,
    Yeni bir araç alma aşamasında bir çok test sürüşü yaptım.Fakat henüz marka ve modelde karar kılamadım.Fiyat aralığım 30-40 bin 2.elde olabilir..Baktığım modeller chevrolet cruze,skoda octavia,Mitsubishi lancer,Ford fokus,Toyota verso,Mazda 3 ve en son olarak citroen c4 1.6 dizel dir. Bunlardan yakıt tasarrufu bakımından elediklerim mazda3 ve cruze. Fiyat aralığıma uymaması ve kalite-performans ederi bakımından octavia'yıda eledim fakat test sürüşünde 122bg motor ve dsg şanzıman gibi özellikleriyle aklımdan silinmeyecek bir model olarak kaldı.Ford fokus için km yaptıkça ortaya çıkan ses problemleri ön konsol ve yürüyenlerden şikayetleri okudum.Bu durumda geriye kalan 3 araç verso,lancer ve c4 arasından tercihde bana yardımcı olmanızı istiyorum.Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

sayın arkadaşım
    ben 2010 model citroen c3 picasso 1.6hdi sx premium paket araç sahibiyim sana tavsiyem citroenden uzak dur ilk fırsatta arabayı satacağım ki daha 10000 km de illalah ettim servise gitmekten parça fiyatlarını duysan ben duyunca düşündüm ya dedim benim araba citroenmiydiiii mercedesmiydi o kadar güzel parça fiyatları inanamazsın bundan önceki arabam ford du servisten yıldım parça fiyatlarından yıldım 60000km de enjektör 90000km de turbo 100000km de pompa bitirme kabiliyeti var fordların bilgin olsun son sahibi olmak veya yedek parça ararken kahrolmak ve satarkende ettiğin zarardan gözlerin yaşarsın istiyorsan mitsubishi ve mazda tam bu dediklerim için ideal cruze dışından içinden çok güzel bir araba ama arkadaşım aldı tüple bile yakıtııyla başa çıkamıyor sana tavsiyem toyota dan şaşma kardeşim aldı toyota araba 160000km oldu tııık yok sadece bakımdan bakıma servisi görüyor şimdiküçük kardeşime de bu gun toyota yaris aldım citroeni de satar satmaz bende verso'lanacağım japonlar problemsiz az yakan aracın formulunü bulmuş arkadaşım darısı fransızların almanların italyanların başına para senin karar senin toyotadan şaşmaaaa

• Mitsubishi Lancer ıda kenara atma.Bayya bir şey yazmıştım.Şuanda Lancer dan az yakan bir sedan araç yok.yukarıdada arkadaşın yazdığı gibi citroen grubunun yedek parçası gerçekten pahalı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.