Şimdi Ara

TCDD Bisiklet taşıma için imza kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bisiklet sporunun Türkiye'de tam yerini bulamadığı bir gerçek. Sporcularımız veya siz eğer bisikletinizi trenle taşımak istediğinizde sorunlarla karşılaşacaksınız.
    Bu sorunların çözülebilmesi için bir imza kampanyası var. İnternet üzerinden basit bir sayfayı doldurarak bize destek verebilirsiniz.
    BİSİKLETİN DEMİRYOLLARINDA TAŞINABİLMESİNİ İSTİYORUZ.
    Teşekkürler
    imza linki:
    https://www.change.org/tr/kampanyalar/t-c-d-d-m%C3%BCd%C3%BCrl%C3%BC%C4%9F%C3%BC-demir-atlar%C4%B1m%C4%B1z%C4%B1-demir-yollarda-ta%C5%9F%C4%B1man%C4%B1n-%C3%B6zg%C3%BCrl%C3%BC%C4%9F%C3%BCne-kavu%C5%9Fmak-istiyoruz
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/594572/7520565a-3ef2-4d84-b636-1756cff9a366.jpg

• Eskiden Haydarpaşa-Gebze trenine bisikletimi bir kaç kez sokmuşluğum vardı. Bir bilet de bisiklet için veriyordum. TCDD'de serbest diye biliyordum ama değilmiş heralde. Sanırım bizim ordaki güvenlik insaflı diye bizim bisikletleri alıyordu. Belli bir kanun var mı yok mu bunun için bilmiyorum. Ben yine de imzaladım.
  • imzaladım ben de
  • hayırlısı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizde attık bi imza
  • İmzaladım, 163 imza daha gerekiyor..
  • İmzaladım
    Ayrıca up
  • +1
  • Imzaladim

• Değil bisiklet yolu düzgün asfalt yolu olmayan bir şehirde yaşıyorum ve tcdd'nin bisiklet taşıması umrumda değil.İmzalamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RolePlayGamer

Değil bisiklet yolu düzgün asfalt yolu olmayan bir şehirde yaşıyorum ve tcdd'nin bisiklet taşıması umrumda değil.İmzalamadım.

herşeyi kendin için yapmak zorunda değilsin, başkaları yararına da birşey yapabilir insan, tabi benmerkezci değilse
  • İmzaladim..

• İmzaladım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmzalandı,hatta diğer e-posta adreslerimle de destek vereceğim.
  • tamamdır
  • 3 kişi de benden..
  • tamamdır
  • imzalandı
  • bu konu önemli.. farkındalıkları arttırmak adına..

Tren kullanalım ya da kullanmayalım destek olunması gerektiği taraftarıyım.. Heralde en son 15 sene önce binmişimdir trene, ama imzaladım
  • imzaladım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.