Şimdi Ara

TCDD Bisiklet taşıma için imza kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 5 e posta hesabımla imzaladım. Olursa süper olur.
  • Imzaladim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • imzaladım ama bizde banliyöde sokuyorduk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: noktape

Eskiden Haydarpaşa-Gebze trenine bisikletimi bir kaç kez sokmuşluğum vardı. Bir bilet de bisiklet için veriyordum. TCDD'de serbest diye biliyordum ama değilmiş heralde. Sanırım bizim ordaki güvenlik insaflı diye bizim bisikletleri alıyordu. Belli bir kanun var mı yok mu bunun için bilmiyorum. Ben yine de imzaladım.

Tamamen o seferdeki personelin insiyatifine bağlı. Yasak ya da değil gibi bir madde yok ama büyüklüğünden ötürü sıkıntılar oluyor onu da engelliler için ayrılan bölümlerde; tekerlekli sandalye olsa dahi yer kalıyor bir iki bisiklet için.
  • imzaladım
  • Bende attım imzayı.En son geçen yaz hızlı trenle seyahat ettim başka trenle seyahat deneyimim olmadı ama ihtiyacı olanların faydalanması için gerekeni yapmak lağzım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bisikletlere biraz daha önem verseler her açıdan büyük bi fayda sağlayacak ancak nerdeee... İmzaladım bende bu arada..

• Mission complete

• Bir tanede benden..
  • imzaladım
  • imzaladım++++
  • Izbanda boyle bir secenek var fakat belirli saatlerde. Her istasyondada yok :/

• +1 ile aranıza katıldım. Bu tür projeler, bisiklet ve bisiklet kültürünün hayatın bir parçası olarak yaygınlaşması için, kati suretle önemlidir.
  • Bisikletim yok ama imzaladım. Kmpanya başarıya ulaşırsa İzmirden bisiklet alabilirim artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.