Şimdi Ara

TARİKAT CAMİYİ MÜLTECİ OTELİNE ÇEVİRMİŞ -YAKALAYAN POLİS SÜRÜLMÜŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Camide kaçak göçmen yakalayan polis sürüldü - Sözcü (sozcu.com.tr)

Camide kaçak göçmen yakalayan polis sürüldü

İsmailağa Cemaati’nin kullandığı Mekke Nur Camii’nde 100’den fazla mülteci bulan polisi, imam tehdit etti. O polisin bir gün sonra görevi değişti.

İstanbul Sarıyer’de görevli polis memuru Y.A., 24 Mart’ta devriye gezdiği sırada denk geldiği sarıklı ve cübbeli bir kişiden şüphelinince kimlik kontrolü yapmak istedi.

Özbekli olduğunu belirten şupheli,

“Pasaportum Mekke Nur Camii’nde, orada kalıyorum. Benim gibi orada yaşayan birçok kişi var” dedi. Bunun üzerine polis Y.A. camiye gitti. Cami içinde arama yaparken imam polisi tehdit ederek, “Uğraşma burayla, sürgün mü istiyorsun” diyerek tehdit etti

CAMİNİN YANINDA KURS

Yanında mesai arkadaşı ile rapor tutan Y.A. ekip amirlerine “Burası karargah gibi” diyerek caminin içerisinde 100’den fazla Özbek, Türkmen ve Tacik göçmen bulunduğunu iletti. Bir süre sonra amirleri Y.A.’ya işlem yapmaması konusunda baskı yaptı. Polis Y.A. ise hepsi hakkında işlem yaptı, sorguladı. 11’i kaçak çıktı. Dikkat çeken detay ise Mekke Nur Cami’nin hemen yanında bulunan ve İsmailağa Cemaati’ne bağlı olan Mekke Nur Kuran Kursu’nun bulunmasıydı. Kursun sosyal medya sayfasında İsmailağa Cemaati’nin aktif olarak camiyi kullandıkları ve cemaatin burada sohbetler yaptıkları biliniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirgilSollozzo -- 16 Nisan 2024; 10:8:26 >

• "HAYAL GÖRMÜŞSÜN, SENİN PSİKOLOJİN BOZULMUŞ"

İddiaya göre, ertesi gün İlçe Emniyet Müdürü, Polis Y.A.’yı makamına çağırdı, yaşananları sordu. Müdürün polis memuru Y.A.’ya cevabı “Hayal görmüşsün, senin psikolojin bozulmuş” oldu.

Bir kulübede nöbet tutması istenen polis, “Ben hata yapmadım, bu görevi kabul etmiyorum” diye yanıt verince, Emniyet Genel Müdürlüğü içerisinde bir süredir baskı aracı olarak kullanılan “silaha el koyma ve psikoloğa sevk etme” uygulaması, Y.A’ya da uygulandı.

Camide kaçak göçmenleri yakaladı, sürgün edildi: 'Hayal görmüşsün' - Son Dakika Türkiye Haberleri | Cumhuriyet

• Bu nedir abi ya

• "HAYAL GÖRMÜŞSÜN, SENİN PSİKOLOJİN BOZULMUŞ"

İddiaya göre, ertesi gün İlçe Emniyet Müdürü, Polis Y.A.’yı makamına çağırdı, yaşananları sordu. Müdürün polis memuru Y.A.’ya cevabı “Hayal görmüşsün, senin psikolojin bozulmuş” oldu.

Bir kulübede nöbet tutması istenen polis, “Ben hata yapmadım, bu görevi kabul etmiyorum” diye yanıt verince, Emniyet Genel Müdürlüğü içerisinde bir süredir baskı aracı olarak kullanılan “silaha el koyma ve psikoloğa sevk etme” uygulaması, Y.A’ya da uygulandı.

Camide kaçak göçmenleri yakaladı, sürgün edildi: 'Hayal görmüşsün' - Son Dakika Türkiye Haberleri | Cumhuriyet

• Siyasal İslamcı/dinci bir iktidar ile daha farklı bir şey olması beklenemezdi zaten.

• İşini düzgün yaptığı için cezalandırılan birilerinin var olduğu düzen artık çürümüştür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezalete bak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sonra neden tarikatlar böyle.

Eski ismi ile Cemaat oldu FETÖ yakında diğerleri de başka TÖ olur.

https://www.veryansintv.com/cimere-menzil-cemaati-sorusu-topu-birbirine-attilar/

• Ülke tarikatlarin emrinde bir ülke olmus yazik

• Yazık ülkeme, ne hale geldi. Allah yardımcımız olsun.

• teşekkürler tayyar.

• Suleyman Soylu'nun palazlandirdigi tarikat ve cemaatlerin daha ne rezilliklerini duyacaz

• Tarikatlar ve şehler ülkesine hos geldiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • GayriMüslimlerin Dindizlerin vergileriyle Camilere maddi destekler ve yetmedi bir de üstelik bu şekilde de kaçak kontrolsüz usulsüz göçmenlere yardım yataklık suçu ile vatandaşın paraları vergileri çarçur edilmesi kabul edilemez!

Dindarlar kendi aralarında toplasın vergi vs neyse . Bizler niye ödüyoruz?!

• Vay be hükümet nerdeyse tüm kurumları tarikatlara bölüştürmüş, denetleyen sesini çıkaran yargıtay danıştayı da susturmuş. Savcılar bu işin üstüne gidemiyor. İhale en alttaki 3-5 polis memurunun vicdanına kalmış.Onlar da bir noktada tarikatçı amirlerine takılıyorlar.

Ülke resmen içerden işgal halinde. Gençliğe hitabede geçenlerin aynısını yaşıyoruz.

• Anadolu şehirlerinde çok yayıldılar. Biz göz önündekileri görüyoruz sadece. Oralarda geliri düşük halkı kucaklıyorlar, çocuklarını alıyorlar eğiteceğiz okula göndereceğiz masraflarını karşılayacağız diye. Sonra cemate kul yapıyorlar. Maddi durumu düşük insanlar mecburen çaresizlikten bile bile kapılıyorlar.

• Polisini sevenler nerde? Mülteci karşıtları nerde? Caminin yeri belli. İmam türk polisini tehdit edip sürdürmüş. Kapısına gidip hesap sormak yemiyor mu? Twitter türkçüleri nerde? Ümit Özdağ nerde?

• porsche911gt2 kullanıcısına yanıt

Reza zarap denen hirsizin rusvetini almayan gumruk memurunu surduler zamaninda

• @Periah nerdesin baskan

• Maşallah, maşallah!

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.