Şimdi Ara

[Tam SürümKİTKAT Geldi]Ezcool miniPAD İncelemesi [ EN İNCE TABLET 6.8mm / QuadCore / İps / 16-32GB ] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
7
Favori
17.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünü bugün sipariş verdim ben de deneyimlerimi en kısa sürede paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıamhere

çinden kılıfım 18. gün geldi arkadaşlar tabletle %100 uyumlu zarif ince güzel kılıf arkası sert plastik ve ekranı çizmeyecek kapaklı. yanında kalem ve ekran koruyuculu.

http://www.aliexpress.com/item/Teclast-P88s-Mini-7-9inch-tablet-Leather-Cover-Case-P88s-Mini-Book-Cover-Case-1pc-screen/1692333021.html
     [Tam SürümKİTKAT Geldi]Ezcool miniPAD İncelemesi [ EN İNCE TABLET 6.8mm / QuadCore / İps / 16-32GB ] [Tam SürümKİTKAT Geldi]Ezcool miniPAD İncelemesi [ EN İNCE TABLET 6.8mm / QuadCore / İps / 16-32GB ] [Tam SürümKİTKAT Geldi]Ezcool miniPAD İncelemesi [ EN İNCE TABLET 6.8mm / QuadCore / İps / 16-32GB ] [Tam SürümKİTKAT Geldi]Ezcool miniPAD İncelemesi [ EN İNCE TABLET 6.8mm / QuadCore / İps / 16-32GB ] [Tam SürümKİTKAT Geldi]Ezcool miniPAD İncelemesi [ EN İNCE TABLET 6.8mm / QuadCore / İps / 16-32GB ] [Tam SürümKİTKAT Geldi]Ezcool miniPAD İncelemesi [ EN İNCE TABLET 6.8mm / QuadCore / İps / 16-32GB ] [Tam SürümKİTKAT Geldi]Ezcool miniPAD İncelemesi [ EN İNCE TABLET 6.8mm / QuadCore / İps / 16-32GB ]

Kardeş merhabalar...kılıfa ne kadar kargo parası aldılar? Toplam kaç liraya geldi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba hocam ... kılıf sitede hale 12 $ gözüküyor. bende aynı fiyata almıştım. kredi kartı extresinde de dolar olarak yansıtıldı, tl karşılığı direk şu diyemem. aldığınız günkü kura göre değişecektir az da olsa. "free shipping" yani ücretsiz kargo ile gönderildi.
  • Teşekkür ederim kardeşim. Ben de tableti 4 gün önce sipariş verdim.. Geldiginde bir sıkıntı çıkmazsa bu kılıfı da sipariş edecegim ama şimdi almaya kalktıgımda bedava kargo yazmasına ragmen 5 dolar kargo ücretiyle hesaplıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ıspartall -- 23 Nisan 2014; 21:36:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rica ederim, kardeş hala kargo ücretsiz! sen de kargo şirketi ne seçili ? kargo seçeneğinde China Post Air Mail olması gerekiyor. diğerleri ücret istiyor. buna dikkat et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ıamhere -- 24 Nisan 2014; 0:08:54 >
  • arkadaşlar büyük bir problemim var google play den hiçbir uygulama oyun indiremiyorum
    ''Cihazınızda Google Play Store uygulamasına (beyaz renkli alışveriş torbası simgesi) bu e-posta hesabını kullanarak erişmediniz.''böyle bir hata veriyor başka bir yeni hesap aldım gene aynı şeyi yaptı nedir acaba çözümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

arkadaşlar büyük bir problemim var google play den hiçbir uygulama oyun indiremiyorum
    ''Cihazınızda Google Play Store uygulamasına (beyaz renkli alışveriş torbası simgesi) bu e-posta hesabını kullanarak erişmediniz.''böyle bir hata veriyor başka bir yeni hesap aldım gene aynı şeyi yaptı nedir acaba çözümü

Değerli Ezcool Kullanıcısı,

Yeniden yazılım yüklemeniz halinde büyük bir olasılıkla çözüm bulacaksınızdır.
    Konu hakkında hızlı desteği forum sitemizden alabilirsiniz.

yazılım ise buradadır :http://forum.ezcool.com.tr/forumdisplay.php?42-ezcool-minipad

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

• quote:

Orijinalden alıntı: Ezcool Tablet Destek

quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

arkadaşlar büyük bir problemim var google play den hiçbir uygulama oyun indiremiyorum

Değerli Ezcool Kullanıcısı,

Yeniden yazılım yüklemeniz halinde büyük bir olasılıkla çözüm bulacaksınızdır.
    Konu hakkında hızlı desteği forum sitemizden alabilirsiniz.

yazılım ise buradadır :http://forum.ezcool.com.tr/forumdisplay.php?42-ezcool-minipad

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

tskler deneyeyim

• forumdan bi arkadaş tavsiye etti,cihazın asphalt 8 ve modern combat 4 performansı nedir,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandepxl

forumdan bi arkadaş tavsiye etti,cihazın asphalt 8 ve modern combat 4 performansı nedir,

Merhabalar,

Konu ile alakalı açıklamamız forum sitemizde yani burada mevcuttur.

İyi günler dileriz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye
  • Ezcool Tablet Destek kullanıcısına yanıt
    Merhaba öncelikle ben bu tableti almak istiyorum ama bir kaç soru kafama takıldı.

1-) Android sürümü güncellenecek mi?
    2-) Mağazalarda satılıyormu (Denizli)
    3-) hepsiburada.com adresinden satın alsam bir sorunla karşılaştığımda sizemi yollayacağım cihazı.
    4-) Tableti tv ye bağlayıp tableti oyun konsolu olarak kullanabilir miyim?
    Şimdilik bu kadar
    İyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightny

Merhaba öncelikle ben bu tableti almak istiyorum ama bir kaç soru kafama takıldı.

3-) hepsiburada.com adresinden satın alsam bir sorunla karşılaştığımda sizemi yollayacağım cihazı.
    Şimdilik bu kadar
    İyi günler

Denizlide satılmıyor
  • ıamhere kullanıcısına yanıt
    İyi akşamlar hocam. Tabletim geldi bir sıkıntı yok çok şükür. Elimden kayıyordu iki defa, sansımı daha fazla zorlamadan Hemen bu saatte kılıfı sipariş ettim aliexpressten.umarım sorun çıkmaz kargo parası da almadılar 12 dolara aldım. Teşekkürler tavsiye için

• Ayrıca tabletten bahsetmek gerekirse görünümü gayet ince ve şık. Ekran caniliği mükemmel derecede. Real racing gibi oyunları oynarken hiç kasma olmadı. Ancak biraz geç açiyor real racing 3u belki de oyundandir bilmiyorum.. şarj sürekli oyun oynayip, film izleyip, internette gezindigimde 4 saat gidiyor. Saat başı stabil yüzde 25 azalma oluyor. Unutmadan,bazı videoları oynatırken hoparlörden catirti geliyor. Ancak bu ses müzik dinlerken hic olmuyor cozebilmis değilim... yani para sinin hakkini veren bir tablet,tavsiye ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightny

Şimdilik bu kadar
    İyi günler

Merhabalar,

Öncelikle kusura bakmayın, burada her daim online olamayabiliyoruz. Genelde kendi forum sitemizde çok ama çok kısa zamanda kullanıcılarımızın sorularını yanıtlamaktayız.

Sorularınıza gelecek olursak ;

1- Evet, Android kitkat beta çıkmıştı, çok kısa zamanda kararlı sürümünüde yayınlayacağız.
    2- Türkiye çapında birçok yerde bayi kanallarımızda bulabilirsiniz.
    3- eğer alışveriş sitelerinde alırsanız, ilerleyen dönemlerde karşılaşacağınız her durum için direk bizlerle irtibata geçiniz. Diğer türlü vakit kaybederseniz.
    4- Evet kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

• Ezcool kullanıcılarının ezcool forumuna kayıt olmalarını bende tavsiye ederim. Zira ben tablet incelemesini yaptım fakat herşeyi çok iyi bilemiyorum teknik destek olarakta firma çok güzel geri dönüşler yapıyor.
  • Merhaba,

Dün aldığım minipad'i şarja taktığımda şarj oluyor diyor fakat % artmıyor. Başka yaşayan var mı ya da çözüm önerebilecek olan? (Ezcool forumuna da yazdım.)

Teşekkürler.
  • noGret N kullanıcısına yanıt
    hocam tablette bi sıkıntı yok ise genelde tablet ve telefonlarda şarj tamamen bitti mi şarja takar takmaz hemen açılmıyor diye biliyorum. % göstergede bu yüzden artmıyor olabilir. mesajı saat 11 de yazmışsınız o saatte şarja taktı iseniz bile şuan açılması gerekiyor.
  • Tablet açılıyor onda problem yok. Fakat şarja bağlayın diyor, bağladığımda "şarj oluyor" yazısı çıkmasına rağmen yüzde göstergesi artmıyor. 13% ise 3 saat sonra hala 13% gösteriyor şarjı.
  • Bu sabah teknik servise gittim. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde değişim yaptılar. Burdan da teşekkür ederim kendilerine.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.