Şimdi Ara

[Tam SürümKİTKAT Geldi]Ezcool miniPAD İncelemesi [ EN İNCE TABLET 6.8mm / QuadCore / İps / 16-32GB ] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
7
Favori
17.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anladığım kadarıyla arkadaşlar bazı oyunlarda tablete özgü sıkıntı yaşatıyor. çünkü "temple run 2" de ben sıkıntı yaşarken diğer bir arkadaş yaşamıyor. kaldırıp yeniden yüklesemde bi fayda etmedi ve "temple run" ın normal olanını ( sanırım temple run 1 oluyor bu) yüklediğimde o da normal olarak çalışıyor sıkıntısız. "temple run" ve "subway surfers" gibi dikey konumda oynanan oyunları denedim, normal çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ıamhere -- 8 Mart 2014; 20:58:43 >
  • slm arkadaşlar..Ezcool Minipad sıfır kapalı kutu benim için alabilecek var mı bulunduğunuz yerlerde 300 tl peşin sizin hesaba öderim bana kargolarsınız ok siz isterseniz kredi kartı geçersiniz bonusu sizde kalır
  • Bununla Asus Memo Pad 7 arasında kaldım. Oyun / internet / film için hangisini önerirsiniz? Bir de 1024*768 ekran çözünürlüğü düşük değil mi?
  • Tabletin üzerinde fabrika çıkışlı ekran koruma jelatini varmı?
  • Ever var
  • İyi bari ekstra para verilmiyor olması güzel. Çizilmeler için işe yarıyor mu peki
  • arkadşlar hepsiburada.com dan alıcak varsa alsın cihazı fiyatı uygun
    369 tl-25 indirim çeki bulun forumda 2 tlye satıyorlar
    369-25=344 tl
    paraf kartla yüzde 20 para puan veriyor 344-70=274 e geliyor 14 üne kadar alırsanız artı hepsiburada.com 50 tlde alışveriş çeki veriyor
  • dikkat edin 17 sinde bitiyor paraf karta puan. 14 ündede hepsiburada.com dan hediye çeki son gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

arkadşlar hepsiburada.com dan alıcak varsa alsın cihazı fiyatı uygun
    369 tl-25 indirim çeki bulun forumda 2 tlye satıyorlar
    369-25=344 tl
    paraf kartla yüzde 20 para puan veriyor 344-70=274 e geliyor 14 üne kadar alırsanız artı hepsiburada.com 50 tlde alışveriş çeki veriyor

Süpermiş bu , alacaklar kaçırmasın
  • Bu tabletin dokunmatik hassasiyeti ne durumda? Memnun musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CDBurnerXP kullanıcısına yanıt
    ben gayet memnunum. bi sıkıntı görmedim dokunmatikte. oldukça hassas benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıamhere

ben gayet memnunum. bi sıkıntı görmedim dokunmatikte. oldukça hassas benim için.

Ben de kendime 7.9" tablet bakıyorum da önerir misiniz miniPad'i?

kardeş tablet güzel formu okuduysan pek sıkıntısı yok sayılır. bende temple run 2 oyununda oyuncu hep sağdan gidiyor ortadan gitmesi gerekirken. kiminde de bu oyun normal çalışıyor. ama onu da ben dert etmiyorum artık. hafif bi köşede ışık süzmesi var ki o da ancak karanlık ortamda siyah ekranda ancak belli oluyor. bu ikinci yazdığım çok rahatsız edici boyutta belli olmasada genelde herkezde oluyor diye biliyorum benim araştırdığım kadarıyla. kısacası ben tavsiye ederim ama son karar senin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıamhere

kardeş tablet güzel formu okuduysan pek sıkıntısı yok sayılır. bende temple run 2 oyununda oyuncu hep sağdan gidiyor ortadan gitmesi gerekirken. kiminde de bu oyun normal çalışıyor. ama onu da ben dert etmiyorum artık. hafif bi köşede ışık süzmesi var ki o da ancak karanlık ortamda siyah ekranda ancak belli oluyor. bu ikinci yazdığım çok rahatsız edici boyutta belli olmasada genelde herkezde oluyor diye biliyorum benim araştırdığım kadarıyla. kısacası ben tavsiye ederim ama son karar senin

Saolun bilgiler için. Batarya durumu nasıl peki?

batarya 3900 mili amper. bundan çok bişey beklemek gerekmez. ortalama 2 saatlik bir filmden 3 tane izlenebiliyor. yalnız wifi çok yiyor şarjdan. hiç denemedim ne kadar gidecek diye tamamen wifi açıkken ama wifi yi açtığında fark ettiriyor şarjın bitiş hızının arttığnı. şarj için bunu söyleyebilirim.
  • Evet , wifi kullanılmadığında kapatılmalı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Evet , wifi kullanılmadığında kapatılmalı zaten.

herşeyi internetten yapmıyor mu cihaz wifi kapatırsak internete nasıl giricez
  • İnternete girmediğin zamanlardan bahsediyorum Kullanmayacağın özellikleri boşuna açık tutmazsak şarj iyi gidiyor.
  • Aldık bizde.İnceleme için tşkler.
  • arkadaşlar bende bu cihazdan aldım ne yüklemem gerekli bazı arkadaşlar hatalar falan alıyorlarmış
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.