Şimdi Ara

[Tam SürümKİTKAT Geldi]Ezcool miniPAD İncelemesi [ EN İNCE TABLET 6.8mm / QuadCore / İps / 16-32GB ] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
7
Favori
17.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar cihazı en ucuz kaça ve nerede bulabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLastMan

Merhaba
    Minipad C yi satan bir mağaza var mı?
    internet haricinde nerede bulabiliriz

Merhabalar,

Alışveriş sitelerinin haricinde bir satış noktasından almak istiyorsanız, bize bulunduğunuz bölgeyi ( il/ilçe/semt) belirtmeniz yeterli olacaktır. Türkiye çapında 3000'e yakın satış noktamızdan size en yakın olanı belirtmiş olacağız.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye
  • minipad s ile arasinda bi fark yok heralde ama minipad s daha ucuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ikarayel

Root Yapma ve Uykudan uyandığında donma sorununa çözüm:

Arkadaşlar tableti root yapmak tamamen sizin sorumluluğunuzda bu konuda yapacağım paylaşım tamamen Ezcooldan bağımsız olarak derlenmiştir.Ayrıca tableti brick ederseniz sorumluluk size aittir.Paylaşım daha çok profesyonel kullanıcılar içindir.Yani siteyi sorumlu tutamazsınız.Ezcoolun bu konudaki desteğinin tam olduğunu bilerek size root yapma işlemini ve başlıkta belirttiim sorunun çözümünü paylaşacağım.
    1.Problem Root

1.Basamak= Tabletin bataryası %50 den fazla olmalı
    2.Basamak=http://www.arctablet.com/blog/featur...based-tablets/ ilgili linkteki Onda_Allwinner_A31_root_v1_0.zip dosyasını bilgisayarınıza indirin.
    3.Basamak= İndirdiğiniz dosyaya herhangi bir müdahalede bulunmadan tabletin depolama birimine gönderin.
    4.Basamak= Tableti bilgisayardan çekin.
    5.Basamak= Tablette gelen update programını çalıştırın.
    6.Basamak= Local update butonuna tıklayıp indirdiğimiz dosyayı seçin.
    7.Basamak= Sonra ne çıkarsa "Evet,Tamam,Onaylıyorum...vs" seçin
    8.Basamak= Tablet açılıp kapandıktan sonra artık rootlanmış olacak.

2.Problem donma

1.Basamak Tableti root ettikten sonra Rom Toolbox Pro yükleyin
    2.Basamak Cpu üst sınırı 1152 ye çekin
    3.Basamak Cpu alt sınırını 264 e çekin
    4.Basamal Governor yazan kısmı Ondemand yapın
    Artık tablet uykudan uyanırken yada herhangi bir uygulama esnasında donma yapmayacak.Bu donmadan kastım tabletin tepkisiz kalması ve yeniden başlamayı gerektirmesi.

Uyarı:Tablet hızını 1.2 Ghz e çekince stabilite problemleri oluyor o yüzden 1152 üstüne çıkmamanızı tavsiye ediyorum.
    Tekrardan uyarıyorum sorumluluk size aittir.

@ikarayel

Hocam son sürüm 4.4.2 için root işlemleri olarak bunu yapabilir miyim?

• Şarj durumu nasıli yoğun kullanımda kaç saat gidiyor şarjı?.Artes Q812 ile minipad S arasında kaldım ikiside aynı fiyata geliyor bana.
  • Ezcool Tablet Destek kullanıcısına yanıt
    Aydın Merkez de Ezcool tabletlerini inceleyebileceğimiz bir yer var mı?

• minipad ve minipad s arsındaki farklara baktım. yeni olan S modeli daha ağır, daha kalın ve batarya süresi 1 saat daha kötü.

neden yeni modelde gerileme var?
  • kit kat yükledim gayet hızlı ve stabil
  • Ezcool Tablet Destek kullanıcısına yanıt
    Dun minipad s modelini aldim.performans,hafiflik,ekran olarak çok memnun kaldim.yanliz arka kamera ile foto çekmek istediğimde görüntü kare kare atliyor normal mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezcool Tablet Destek

Merhabalar,

Ezcool tablet modellerimizin birçok teknik özelliklerini bu tabloda görebilirsiniz :http://www.ezcool.com.tr/download/Tabletlistesi.jpg

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Merhaba,

verdiğiniz listeden tabletlerinize baktım, öncelikle minipad ile minipad s arasında görebildiğim tek fark android sürümü ve ağırlıkları dolayısı ile size bir kaç soru sormak istedim.

1- Ürün gamınıza sadece işletim sistemi güncellenmiş bir tablet katmak yerine neden tamamen aynı özellikte olan minipad'i güncellemeyi tercih etmeniz? Bu sayede ürün kalabalığı yaratmamış olurdunuz..
    2- Bir tableti 4.4.2 ye güncelleyip (bana göre midipad s, midipad'in boyanmış hali) nasıl pil ömrünü azalttınız? Üstelik 4.4.2 çok daha verimli iken?
    3- aradaki 40gr ağırlığın sebebi nedir? İşletim sistemi tartıda 40gr daha mı ağır geliyor?
    4- Ürün gamınıza baktığımda bahsi geçen 2 tablet dışında tamamı kullanılmaz alanın elinde patlar cinsinden ürünler 8gb rom 512mb ram falan. Bu ürünleri ithal ederken içiniz sızlamıyor mu? Türkiyeyi çöple dolduruyoruz gibisinden
    5- android L offical olarak çıktığında minipad ve minipad s'i güncellemek yerine minipad z mi getireceksiniz yoksa mevcut ürünleri güncelleyecek misiniz?

Teşekkür ederim, iyi günler dilerim

• spondane kullanıcısına yanıt
    Bahsi geçen root yöntemi için gerekli update programı son guncel kitkat romunda mevcut değil . bu minipad nasil root yapilir yardim edebilecek var mi?

• aracnet A kullanıcısına yanıt
    Kitkat Root

Hocam bu linkteki yöntemi kullanarak root ettim ben.
  • spondane kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkuler benimki de root oldu sonunda. Baskalarina da lazim olabilir diye su linkte asama asama anlatiliyor nasil yapilacagi :

http://androidxda.com/download-root-genius
  • aracnet A kullanıcısına yanıt
    Peki minipad a herhangi bir ozel rom yukleyen var mi? Acikcasi 2 GB rami olan bir aletin uygulamalar calisirken bunun sadece 1 GB sini kullanmasi hos degil diye dusunuyorum. Bir suru program yukledikten sonra harci sdcard da takmama ve programlarin cogunu oraya tasimama ragmen (bazi programlar cok inatci illa tablette calisacam diye tutturuyor) tablet acildiginda bana sadece 350 mb gibi bir alan kaliyor. O da 3 uygulama acinca yavaslamaya sebep oluyor. Ama tabiki yanlis anlasilmasin bu tabletin donanimin degil android yazilimin esekligi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aracnet

Peki minipad a herhangi bir ozel rom yukleyen var mi? Acikcasi 2 GB rami olan bir aletin uygulamalar calisirken bunun sadece 1 GB sini kullanmasi hos degil diye dusunuyorum. Bir suru program yukledikten sonra harci sdcard da takmama ve programlarin cogunu oraya tasimama ragmen (bazi programlar cok inatci illa tablette calisacam diye tutturuyor) tablet acildiginda bana sadece 350 mb gibi bir alan kaliyor. O da 3 uygulama acinca yavaslamaya sebep oluyor. Ama tabiki yanlis anlasilmasin bu tabletin donanimin degil android yazilimin esekligi.

arcnet FoulderMount isimli programı kullan uygulamaları tamamen hafıza kartına taşımak için...

Hatta dene bana da haber verirsen iyi olur , s4 mini de kullandığım en iyi program (ben de rootla taşımayla telde uğraşmıştım) Sanırım tablette de tel gibi çalışır,google playde olmalı

Ayrıca Asphalt 8 , Most wanted gibi en güncelleri takılmadan oynatıyorsa benimde gözüm bu tablette 4:3 oran çok iyi

• stand tipi kılıf arıyorum tr de nerelerde satılıyor
  • Selamlar.
    Uzun bi sure sonra foruma tekrar ugradim. Kimse kalmamis herkes gitmis.
    Bir seneden fazladir tableti hala ailecek sorunsuz kullandigimizi belrtmek icin ugradim. Sadece simdi biraz yavas. Hic bakim yapmadim tabi. Bir suru gereksiz program vs. İcinde duruyo...

• yavbuneyav Y kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de memnunum fakat kılıf sorunum var bir tane klavyeli kılıf aldım ama çok kaba duruyor. Çin'de teclast marka tabletle aynı ürünmüş bizimki.p88 modelinin kılıfları birebir uyuyormuş araştırdığım kadarıyla ama yurtdışı sitelerde ürün yok. Bunun yerine bir Sürü p89 modeli aksesuarları var. Acaba p89 ile p88 aynı mıdır boyut olarak?

Edit: biraz inceledim alakası yokmuş bizimkiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepzelan -- 23 Şubat 2015; 3:21:04 >
  • deepzelan kullanıcısına yanıt
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6107198938.html
    Bu kılıf birebir uyuyor. Ekran koruyucu ve kalem birlikte geliyor. Ben aldım ve kullanıyorum. İyi günler.
  • kemal atakan K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, fiyat ürün iyi, zaten tr de bu cihaza uyan ekran koruyucu bile yok.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.