Şimdi Ara

Survivor 2014 [Ana Konu] (822. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.960
Cevap
139
Favori
827.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2014 [Ana Konu]

(En Son Oy Tarihi: 9.4.2024)
Giriş
  • Bu sezon gönüllüleri destekliyordum ama bu kadar karaktersiz,güçsüz,yeteneksiz,işe yaramaz dolu bir takımı bu saatden sonra desteklemiyorum

Turabi ve Müge'ye oy atanlara zaten diyecek hiçbirşey bulamıyorum

Turabi güçlü biri olabilir ama hala bu yarışmanın takım oyunu olduğunu kavrayamadı. Apaçiliklerini saymıyorum bile
    Ulan takımın fark yemiş skor misal 8-3. bu apaçi herif oyun kazanıyor ve deli gibi seviniyor sanki oyun bitmiş zafer kazanmışlar gibi deli gibi seviniyor
    ulan arada hala 4 fark var ve büyük ihtimalle kaybedeceksiniz, hangi akılla deli gibi apaçi gibi seviniyon! zaten ismail ona gereken cevabı verdi

müge'yi zaten söylemiyorum bile. daha çok görmek istiyor demekki halkımız ve oylamayla çok zor gidecek

elenen mert ise müge gibi ertunga gibi işe yaramazın teki

sahra yılanı ise ne kadar riyakar, 2 yüzlü ve menfaatçi olmasına rağmen kadın haliyle mertden ve ertungadan daha iyi performans gösteriyor

Acun Ilıcalı malasef gönüllüleri bu sezon çok kötü seçti tamamen fiyasko. Bu kadar işe yaramaz nasıl bir araya geldi akıl alacak gibi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buz Gezegen -- 22 Nisan 2014; 17:28:24 >

• Sahra'nın Akın'dan özür dilemesinin, pişmanım demesinin tek sebebi Akın'ın yanında yerini alacak olmasıdır. Önce Turabi'yi kullandı, şimdi de Yiğit'i kullanıyor. Adalar birleştiğinde direk: Akın, Gökhan ve Ahmet 3'lüsünün yanında yerini alacak. Yiğit, Tolga, Duygu ve Turabi ise devamlı birlikte takılacak. Gerçi Sahra'nın Yiğit'i bırakmama ihtimali var ama Turabi kesinlikle Tolga ile kanka modunda takılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 22 Nisan 2014; 18:15:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Sahra'nın Akın'dan özür dilemesinin, pişmanım demesinin tek sebebi Akın'ın yanında yerini alacak olmasıdır. Önce Turabi'yi kullandı, şimdi de Yiğit'i kullanıyor. Adalar birleştiğinde direk: Akın, Gökhan ve Ahmet 3'lüsünün yanında yerini alacak. Yiğit, Tolga, Duygu ve Turabi ise devamlı birlikte takılacak. Gerçi Sahra'nın Yiğit'i bırakmama ihtimali var ama Turabi kesinlikle Tolga ile kanka modunda takılacaktır.

Ben de Turabi'nin Tolga ile takılacağını düşünüyorum adalar birleşirse,en iyisini yapar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: ice planet

Bu sezon gönüllüleri destekliyordum ama bu kadar karaktersiz,güçsüz,yeteneksiz,işe yaramaz dolu bir takımı bu saatden sonra desteklemiyorum

Turabi güçlü biri olabilir ama hala bu yarışmanın takım oyunu olduğunu kavrayamadı. Apaçiliklerini saymıyorum bile
    Ulan takımın fark yemiş skor misal 8-3. bu apaçi herif oyun kazanıyor ve deli gibi seviniyor sanki oyun bitmiş zafer kazanmışlar gibi deli gibi seviniyor
    ulan arada hala 4 fark var ve büyük ihtimalle kaybedeceksiniz, hangi akılla deli gibi apaçi gibi seviniyon! zaten ismail ona gereken cevabı verdi

Turabi'nin oyunun ortasında sevinmesini ben de yadırgıyorum ama bi de şöyle düşünmek lazım. Gönüllülüler zaten kırk yılda bir oyun kazanıyor. Kendi aldığı sayıda sevinmese Turabi ne zaman sevinecek? Kazanmak ve sevinmek için 1 ay beklesin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

quote:

Bu sezon gönüllüleri destekliyordum ama bu kadar karaktersiz,güçsüz,yeteneksiz,işe yaramaz dolu bir takımı bu saatden sonra desteklemiyorum

Turabi'nin oyunun ortasında sevinmesini ben de yadırgıyorum ama bi de şöyle düşünmek lazım. Gönüllülüler zaten kırk yılda bir oyun kazanıyor. Kendi aldığı sayıda sevinmese Turabi ne zaman sevinecek? Kazanmak ve sevinmek için 1 ay beklesin mi?

hocam dedim ya okadar kötü takımlarki diyecek hiçbirşey bulamıyorum

ama yinede arada okadar fark varken, büyük ihtimal yenilecekken 1 oyun kazandı diye insan deli gibi seviniyorsa ya seyirciye oynuyordur ya da kafasında zoru vardır

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Evet,bana da çok mantıklı geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merve de tarafını seçmiş artık. Akın ve saz arkadaşlarının toplantısında Duygu, Serenay ve Tolga bi taraftaydı diğerleri bi tarafta. Hatta Akın bu 5 kişi haricinde kimseye selam vermem falan dedi. Merve'yi de kast ettiğine göre Merve kız arkadaşlarını satıp güçlünün yanına geçmiş demek ki. O değil de Gökhan'a yazık oluyor çok yanlış kişilerle ittifak kuruyor. Bu durum ilerde oy miktarını etkilemese bari.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

quote:

hocam dedim ya okadar kötü takımlarki diyecek hiçbirşey bulamıyorum

ama yinede arada okadar fark varken, büyük ihtimal yenilecekken 1 oyun kazandı diye insan deli gibi seviniyorsa ya seyirciye oynuyordur ya da kafasında zoru vardır

Bence kendi zaferinin tadını çıkarıyor. Baktı bunlardan bi halt olmaz diyor bari kendim kazanıyım kendim sevineyim falan diyor herhalde.

• Duygu bile tolgaya yalancı denilince yok değil diyemiyor, sadece siz konuşmayın ben konuşurum diyor, tolga gerçekten o iddia edilenlerin hepsini yapıyor, acun sadece tolgayı olduğundan iyi yansıtıyor, sizde inanıyorsunuz, akın ilkokul çocuğu gibi trip atmasa sonuna kadar haklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeHaveDrogba

bayıla bayıla izlediğim yarışmadır. bu sene gönlümüzce, dolu dolu destekleyecek biri olmamasına rağmen berna'nın da gidişiyle gözler tutacak birini ararken karşımıza hiç beklenmedik biri çıkıyor. gönüllüler adasındaki olayları baştan sona incelersek oradaki yılanı açıkça görebiliriz. turabi. daha ilk konseyde takım arkadaşlarından bazılarını organize edip ( kendi tabiriyle sinsilik yapıp) kendisine rakip olabilecek en güçlü adayı, akın'ı adadan gönderdi. bundan sonra zorbalıkla adada hakimiyet kurmaya çalışırken kendinin ne kadar güçlü olduğuna vurgu yaparak, adadakilerin kendisine muhtaç olduğu algısını yaratıp ekran karşısındaki insanların da dikkatini çekti. gelin görün ki yarışlar onun hiç de beklendiği kadar iyi bir yarışçı olmadığını patır patır ortaya çıkardı diğer adaya gönderdikleri akın çoğu yarışta turabi'nin tabiri caizse eline verdi. bu arada insanlar bunun kof böbürlenmelerini ve sinir bozucu hareketlerini bir kenara yazdılar ve o sıralarda oyunlarda öne çıkan ve efendiliği ile göz dolduran yiğit'i birinci yaptılar. bundan önce yiğit'e ve mert'e şamar oğlanı muamelesi yapan turabi yiğit'i yeni hedef olarak belirledi ve çok geçmeden gizlice hindistan cevizi yediklerini iddia ederek adayı karıştırmaya ve yiğit'i lekelemeye çalıştı. bilerek ve isteyerek yarattığı yanlış algı yüzünden turabiye inanmaya dünden razı, çakal gözüken ancak kendisi de bizzat turabi çakalının en büyük mağdurlarından olan sahra'yı ve o sırada yiğit'i korumaya çalışan berna'yı birbirine düşüren kavgayı tetikledi. kendi kavgalarını yapamayan çakal turabi ile saftirik yiğit yüzünden o her ikisinden de güçlü olan iki kız boşu boşuna heba oldu. sonuç bu iki kızımız için de felaket oldu. berna diskalifiye oldu sahra da nefret objesine döndü. o hafta yiğit yine birinci olurken turabi bu sefer halkın gözüne girmeye çalıştı adadaki yalnızlığı, iyi evlat olmaya çalışması ile ağlak turabi gördük. bu arada yiğit'ten, berna'nın intikamını alması beklendi ne de olsa onu savunurken bok yoluna gitti (ne yalan söyliyim ben de bekledim, çünkü berna favori yarışçımdı) herkes sahra'nın elenmesini istiyordu ama yiğit gerekli yorumları yapamayıp bir nevi nefret objesi olan sahra'yı korumak istedi ve kendisini
    birincilikten indiren hatayı da yapmış oldu. ıyi de oldu bu kadar etrafından bihaber kimse birinci falan olmasın zaten. kendi elleriyle turabi'yi birinciliğe yükseltti. turabi'nin bütün oyunları sinsilikleri tıkır tıkır işlemiş oldu ancak ortamda bunu bozabilecek tek bir kişi var. o da sahra. turabi de bunun farkında o nedenle apar topar onu göndermeye çalışıyor. acunun geçen konseyde sahra'yı azarlamasından halk tarafından sevilmediğni anladı ve oylamada düşük sıralarda olduğunu tahmin edebiliyor, ama adayı organize edip sahra'nın ismini çıkaramayacığını biliyor o da müge'ye yem atıp mert'i yazacağını söyledi ve hem mert'in hem de müge'nin oylamaya çıkacağını garantiledi, birinci olan kişinin sahranın ismini söylemekten başka seçenek bırakmamaktı amacı. istediği gibi de oldu. bu olayı yine adada tek farkedebilen sahra oldu. şimdi dinsizin hakkından ancak imansız gelir o nedenle çok sevmediğim halde sahranın sonuna kadar adada kalıp turabi'nin bütün oyunlarını bozmasını ve hakkından gelmesini istiyorum ve sonuna kadar seni destekliyorum sahra. sırf erkek olduğu için yaptığı bütün çirkefliklerin temize çekildiği turabi mi maşa olarak kullanıldığı ve kendisi mağdur olduğu halde bütün günahların keçisi olarak gösterilen sahra mı gözünüze daha masum geliyor? ---'Bu yazıyı ekşi Sözlükten aldım % 95 katılıyorum.---

burada yazan her şey iddia değil hepimizin izlediği şeyler, şahit olduğu şeyler

%100 katılıyorum yazan kişiye

sağlam analiz yapmış

• Akın takıntı haline getirdi Tolga'yı . Ne olsa tolga şöyle tolga böyle. bu bölümde trip attı serenay ve duygu ya . tolga nın oylar tavan yapar böyle giderse. onunla konuşan benimle konuşmasın ne saçma düşüncedir arkadaş , biz bunu ilk okulda yapıyorduk
  • ben şeyi merak ediyorum

survivor seçmelerinde mülakatlarda ne gibi sorular soruyorlar acaba varmı bilgisi olan
  • birlesince turabi tolganin intikamini alir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ben şeyi merak ediyorum

survivor seçmelerinde mülakatlarda ne gibi sorular soruyorlar acaba varmı bilgisi olan

Zeka testi falan oluyormuş dün Sahra konseyde seçilirken uygulanan zeka test sonuçlarım düşük çıkmıştı demişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

quote:

ünlüler oyunu alacak mert elenecek

dün gece bunu da söylemiştim

http://www.acunn.com/survivor/sms-siralamasi

mert elendi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jracool

Merve mükemmel bi kız ya. Oyunlar için kusursuz fiziği var ve kullanmasınıda biliyor.

merve bu sene şampiyon olacak zaten o şekilde konuşuldu acun medyada

Bir şey soracağım, her şey planlıysa sıradaki elenecek kişi kim acaba?
    Bu hafta birleşme partisi olacağı için elenme olmayacaktır da işte ne zaman eleme olursa ilk elenecek kişi kim?
    Bir de Merve şampiyon olacaksa ikinci kim olacak?

Bu tarz şeyler de Acun Medya'da konuşulduysa izlemek anlamsız harbiden.
    Boşuna enayi yerine konuluyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kirli Sakal -- 22 Nisan 2014; 19:51:54 >

• akin turabiye her hafta geciriyo yok bole bisi arkadas

• quote:

Orijinalden alıntı: Little big Metal

Duygu bile tolgaya yalancı denilince yok değil diyemiyor, sadece siz konuşmayın ben konuşurum diyor, tolga gerçekten o iddia edilenlerin hepsini yapıyor, acun sadece tolgayı olduğundan iyi yansıtıyor, sizde inanıyorsunuz, akın ilkokul çocuğu gibi trip atmasa sonuna kadar haklı.

+sonsuz

• ulan nasıl oldu bu survivor sezonu böyle ya 1 tane desteklenecek adam yok

ünlüler ve gönüllüleri ayırmıyorum

bence tek desteklencek kişi TOLGA'dır.

ama bizim millet apaçi turabiye, mügeye atar oyları
  • Beni destekleyen herkese teşekkür ederim.Oylar bölünmesin oylar bana.Önümüzdeki günlerde Sahrayı kesin şutluyorum ( 100 - 96 = 4 ).Hele şu birleşme partisi bi olsun,bakıcam çaresine.Ayrıca şu İsmail Bakiye kıl oldum.Onu o adaya gömücem.Hiç kaçarı yok.

Bu arada hanginiz videoları internete koydu ? Onu bulursam.. Böyle şeylere sakın itibar etmeyin.Hepsi beni gözden düşürmek için yapılmış şeyler.Videodaki şahıs kesinlikle ben değilim.Öyle bir ortamlada işim olmaz.

• 
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.