Şimdi Ara

Survivor 2014 [Ana Konu] (824. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.960
Cevap
139
Favori
827.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2014 [Ana Konu]

(En Son Oy Tarihi: 9.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: YNQs

Ünlülerdeki tek adam TOLGA. Akın'ın yaptığı onunla konuşan benle konuşmasın hareketini en son 2. sınıfta yapmıştım ben...

+ 234862942 ... adamdaki mantığa bak onunla konuşan benimle konuşmasın diyor ya lafa bak :DDDDDDDDDDDD + bir kişide delikanlı değilki ne diyon lan sen neyin kafasını yaşıyon diyemiyor .. şaka gibi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turabi Çamkıran

quote:

Orijinalden alıntı: Cryria

Millet sms oylamasında neden Turabi'yi destekliyor anlamıyorum.

Sanane.

Gaybarlar da striptiz yaptığın doğru mu? Delikanlı adam böyle şeyler yapar mı?
  • phantom_coal kullanıcısına yanıt
    Garip..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Turabi Çamkıran

quote:

Orijinalden alıntı: Cryria

Millet sms oylamasında neden Turabi'yi destekliyor anlamıyorum.

Sanane.

Gaybarlar da striptiz yaptığın doğru mu? Delikanlı adam böyle şeyler yapar mı?

Kaç kere söyliycem bakın valla sinirlendiriyonuz.Yok öyle bişey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sahra ne kadar yalanci yav? göz göre göre yalan söylüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolfgang Heisenberg

bu sahra ne kadar yalanci yav? göz göre göre yalan söylüyor

onu bırak bi de turabi benden korkuyo diyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Little big Metal

Duygu bile tolgaya yalancı denilince yok değil diyemiyor, sadece siz konuşmayın ben konuşurum diyor, tolga gerçekten o iddia edilenlerin hepsini yapıyor, acun sadece tolgayı olduğundan iyi yansıtıyor, sizde inanıyorsunuz, akın ilkokul çocuğu gibi trip atmasa sonuna kadar haklı.

İddia edilen ne ? Adam kendi topluyor kendi yiyor Akın gibi başkasına hırsız mı diyor hırslızlık mı yapıyor 2-3 lokmanın hesabını yapan adamdan milletin tabağına bakanlardan hayır gelmez zaten kolu sakatsa sakat sanane ismail yumuşak yere göğsünü çarptı oyundan çıktı kıvrandı oyun sonu hoplayıp zıpladı adam ölse niye ölüyosun diye bahane bulacaklar aşırı saçma bir ortam daha yazacak şeyler varda gereksiz olur yazmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: un.rayo

Sahra mağdursa eğer vay tolganın haline. Bence bırak birleşme partisine katılmasını, berna olayında apar topar gönderilmesi gerekirdi sahranın çünkü fiziksel müdahaleye kadar edebileceği maksimum tahriki edip durumu o raddeye getirende sahradır. Genel olarak gönüllülere gelecek olursak ilk haftadan beri sert çocuğu oynayan ikili turabiyle sahra o kadar mağlubiyete rağmen kurdukları baskı düzeniyle psikolojik olarak o ekipte en güçlü kalan ikilidir. Yiğite ise akından başkası öyle bir destek veremezdi o da ilk günden gittiği için bunca zaman mert le kaldı. Ki mertte o desteği gücü verebilecek biri olmadığı için aslında survivor ın en güçlü karakteri olan yiğit denize düşen yılana sarılır der gibi sahrayla o aradığı ekip gücünü bulmayı bekledi. Velhasıl kelam bu ortaklıkta oylardan etti. Ama şu da aşikar 2 kişi belirlenirde takım seçin derseler ve turabi bunlardan biri olursa turabinin ilk seçeceği adam yine yiğit olacak

tahrik olayına göre gidersek akın ve ahmet dursun'un da haftalar önce elenmiş olması gerekiyordu. hâttâ turabi ve yiğit'in de elenmesi gerekiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 23 Nisan 2014; 7:54:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Beyler bu Tolga için yemek çalıyor falan diyolardı noldu o iş? Tek sevdiğim adam Tolga yahu

Akın onu uyduruyor.2.fıstık çok yedi diye adama demedikleri kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-61C3BA498 -- 23 Nisan 2014; 9:31:11 >
  • Gizli gizli yiyor dedikleri şey adada, ağaçlarda tonla yetişen şey. Kıçlarını kaldırıp toplamadıkları için, günah keçisi Tolga'ya yükleniyorlar.

Akın tam ilkokullu kafasında. Barakasını ayıracakmış. Onu diyen insan zaten kafasına koyduysa yapar. Davul zurna eşliğinde duyurmaz. Geçen seneden Duygu vardı. Kız 2.hafta kimseye bir şey demeden barakasını ayırdı, elenene kadarda orda yaşadı. Akın'ınki gövde gösterisinden başka bir şey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 23 Nisan 2014; 9:38:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lunhker

quote:

Ünlülerdeki tek adam TOLGA. Akın'ın yaptığı onunla konuşan benle konuşmasın hareketini en son 2. sınıfta yapmıştım ben...

+ 234862942 ... adamdaki mantığa bak onunla konuşan benimle konuşmasın diyor ya lafa bak :DDDDDDDDDDDD + bir kişide delikanlı değilki ne diyon lan sen neyin kafasını yaşıyon diyemiyor .. şaka gibi .

Duygu atarlandı ona.
  • Niye atarlasınlar ki? Merve, Tolga, İsmail Baki ve Ahmet hep Akın ile birlikte takılıyor. Ne zaman bir araya gelseler Tolga ya da Duygu'yu çekiştiriyorlar. Serenay'da her ne kadar Duygu ve Tolga ile birlikte takılsada, sesini çıkartamıyor. Azcık dişini gösterse bu sefer ona takacaklar kafayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 23 Nisan 2014; 13:22:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asosyal Anarsist

quote:

Duygu bile tolgaya yalancı denilince yok değil diyemiyor, sadece siz konuşmayın ben konuşurum diyor, tolga gerçekten o iddia edilenlerin hepsini yapıyor, acun sadece tolgayı olduğundan iyi yansıtıyor, sizde inanıyorsunuz, akın ilkokul çocuğu gibi trip atmasa sonuna kadar haklı.

İddia edilen ne ? Adam kendi topluyor kendi yiyor Akın gibi başkasına hırsız mı diyor hırslızlık mı yapıyor 2-3 lokmanın hesabını yapan adamdan milletin tabağına bakanlardan hayır gelmez zaten kolu sakatsa sakat sanane ismail yumuşak yere göğsünü çarptı oyundan çıktı kıvrandı oyun sonu hoplayıp zıpladı adam ölse niye ölüyosun diye bahane bulacaklar aşırı saçma bir ortam daha yazacak şeyler varda gereksiz olur yazmak

Kolum sakat indiremiyorum dedi, ailelerle görüşme ödülünde atmıştı kolundan o şeyi, 360 derece çeviriyordu, ödül oyunlarında milletin yemeğini yiyor adam sürekli, denince duygu falan bile reddetmiyor.

• Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle,çete olmuşlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ferruccio Lamborghini

quote:

Orijinalden alıntı: lunhker

quote:

Duygu atarlandı ona.

Alacaz sana Duygu'yu

• Onu bunu bırakında beyler müge tişörtünü çıkarsa survivordan 1'nci çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lightr

Onu bunu bırakında beyler müge tişörtünü çıkarsa survivordan 1'nci çıkar

böyle birşey yapsın

ne kadar mügeye oy atanları eleştirsem de

dediğini yaparsa eğer oy atmayan şerefsizdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Niye atarlasınlar ki? Merve, Tolga, İsmail Baki ve Ahmet hep Akın ile birlikte takılıyor. Ne zaman bir araya gelseler Tolga ya da Duygu'yu çekiştiriyor. Serenay'da her ne kadar Duygu ve Tolga ile birlikte takılsada, sesini çıkartamıyor. Azcık dişini gösterse bu sefer ona takacaklar kafayı.

Bir keresinde Akın Serenay ve Duyguya tolgadan uzak durun diyordu Akın Serenay'ı azarlayıp susturmuştu.Yaşı küçük diye pek takılmıyor Serenay. Akın ona da kafayı taktı zaten.Ben o 3'üyle konuşamayacağım diyordu en son bölümde.Tamamen artistlik yapıyor Akın.Yarışlarda çok iyi ama karakteri tırt.
  • 21 yaşındaymış lakin daha büyük gösteriyor. Ayrıca yaşına göre çok olgun davranıyor. En azından Akın denen ilkokulludan daha olgun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 23 Nisan 2014; 13:23:04 >
  • quote:

• 
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.