Şimdi Ara

Survivor 2014 [Ana Konu] (821. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.960
Cevap
139
Favori
827.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2014 [Ana Konu]

(En Son Oy Tarihi: 9.4.2024)
Giriş
    Hasan döneminde şöyle bir olay vardı.
    Dokunulmazlıklar bireysel oluyordu. Ödüllerde ise 2 kaptan seçiliyordu, bu kaptanlar da sırasıyla takımına yarışmacı alıyordu.
  • BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    Öyle de, her olay olduğunda Tolga'yı günah keçisi ilan etmeleri hoş değil. Adam sesini çıkartmıyor diye üstüne çullanıyorlar resmen. Neyse ki Turabi, Akın'ın ifadesini alacak nasıl olsa. Tolga o zaman rahat bir nefes alır.
  • Ben Turabiyi destekliyorum arkadas.En azindan lafinin adami.Yigit gibi donek degil.Daha gecen gun yigit, benim orada h.cevizi kesip yedigime inaniyor musun? dediginde billmmiyyorrum demisti.Simdi bakiyorum yigit ile kanka olmuslar. Birde yigitin her zaman iste karakterim boyle,durusum boyle,cizgim soyle demesinden sikildim.(klavyem us klavye) Finale gitmesi gerekenler Tolga,Merve,Turabidir bana gore.
  • Tolga haksız olduğu için susuyor adam milletin hakkını yiyor resmen bir de utanmadan üstemi çıksın.Son oyunda dikkat et hepsi yüzüyor bir tek Tolga yok ortada kim bilir ne yapıyordu o sırada.

Turabi alsa alsa kendi ifadesini alır Yiğit yüzünden 1.oldu en ufak bir hareketinde yine düşecek 1.likten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryria

Millet sms oylamasında neden Turabi'yi destekliyor anlamıyorum.

takımı oyunlarda ayakta tutan o yiğiy kıçını kaldıramıyor müge mert hiç biri kıçını kaldıramıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mp.Gokturk33

quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

quote:

Her hafta Turabiye tam destek.Adadaki erkekleri hepsi karı gibi kimse kusura bakmasın turabi hariç.

Ne alaka şimdi bu video? Adam dans ettiğini inkar mı etti şimdiye kadar?

Kusura bakma ama, Dans eden değil, bir hafta bayana bağırıldığında karı çıkıp diğer hafta karşı çıkmayan AKIN karı kılıklıdır.
    Yiğiti koruyacam diye diskalifiye olan Berna'nın arkasından Sahra'nın adını vermeyen YİĞİT karı kılıklıdır.
    Sahra'ya turabi hakkında konuşup Turabi sorduğunda yok demedim diyen MERT karı kılıklıdır.
    Ben gidiyorum deyip 2 gün sonra tekrar adaya dönen TOLGA karı kılıklıdır.
    Duygu'ya yeniliyor diye bağırıp diğer oyunda hiçbir performans gösteremeyen ve kendinde suç aramayan AHMET DURSUN karı kılıklıdır.
    Akın'ın adını yazıp gönderip, daha sonra pişmanım diye yüzüne konuşan SAHRA kişiliksizdir.

Eğer bir dans ile adamlık yargılanıyorsa.Bu yazılanları boşuna okumayın aynı kafada devam edin.

Adamın jigololukları bile çıkar araştırsan kusura bakma da nesi adam bunun?

Tolga vsden banane sadece turabi adam değildir diyorum bu kadar.Yaptığı tüm yüzsüzlükler davranışşları tahrik etmeleri şimdiye dek dövülmediğine dua etsin.Bu sene şöyle bir delikanlı nouma çıkmadı ki ağzını burnunu kırsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aseriousman

Hasan döneminde şöyle bir olay vardı.
    Dokunulmazlıklar bireysel oluyordu. Ödüllerde ise 2 kaptan seçiliyordu, bu kaptanlar da sırasıyla takımına yarışmacı alıyordu.

evet dokunulmazlıklar bireyseldi.. ancak şuan da haftada bir bireysel yarışıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryria

Millet sms oylamasında neden Turabi'yi destekliyor anlamıyorum.

Gönüllüler adasında desteklenecek başka kişi yokta ondan. Mert ile Müge başarısız, sahra'nın ne olduğu ortada, Yiğit biraz zeki ve karakterli olsa birinciliği bırakmayacakken karaktersiz çıkıp sahra'nın yanında yer aldı. o da bundan sonra umarım 1. lik yüzü görmez. Bir Turabi kaldı onun da saygısız ve dengesiz hareketleri var ama diğerleri çok çok kötü olduğundan, kötünün iyisi olarak Turabi destekleniyor. Yoksa turabi ne oyunlarda çok başarılı nede ada hayatında. Oyunlarda anca rakip olarak ismail, togayı seçip onları yener. akın'a sürekli kaybediyor. Diğer yarışmacılarlada kazandığı kadar kaybediyor. Ama takım arkadaşları hiçbirşey yapmadığı için onların arasında iyiymiş gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire.Sword -- 22 Nisan 2014; 16:11:05 >

• Adada Tolga'yı neden dışladılar? Birisi aydınlatırsa sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Favorim Müge
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Her hafta Turabiye tam destek.Adadaki erkekleri hepsi karı gibi kimse kusura bakmasın turabi hariç.

Ne alaka şimdi bu video? Adam dans ettiğini inkar mı etti şimdiye kadar?

Kusura bakma ama, Dans eden değil, bir hafta bayana bağırıldığında karı çıkıp diğer hafta karşı çıkmayan AKIN karı kılıklıdır.
    Yiğiti koruyacam diye diskalifiye olan Berna'nın arkasından Sahra'nın adını vermeyen YİĞİT karı kılıklıdır.
    Sahra'ya turabi hakkında konuşup Turabi sorduğunda yok demedim diyen MERT karı kılıklıdır.
    Ben gidiyorum deyip 2 gün sonra tekrar adaya dönen TOLGA karı kılıklıdır.
    Duygu'ya yeniliyor diye bağırıp diğer oyunda hiçbir performans gösteremeyen ve kendinde suç aramayan AHMET DURSUN karı kılıklıdır.
    Akın'ın adını yazıp gönderip, daha sonra pişmanım diye yüzüne konuşan SAHRA kişiliksizdir.

Eğer bir dans ile adamlık yargılanıyorsa.Bu yazılanları boşuna okumayın aynı kafada devam edin.

Adamın jigololukları bile çıkar araştırsan kusura bakma da nesi adam bunun?

Tolga vsden banane sadece turabi adam değildir diyorum bu kadar.Yaptığı tüm yüzsüzlükler davranışşları tahrik etmeleri şimdiye dek dövülmediğine dua etsin.Bu sene şöyle bir delikanlı nouma çıkmadı ki ağzını burnunu kırsın.

Turabi kan alır kann!!

• quote:

Orijinalden alıntı: PLAYEREG

quote:

Orijinalden alıntı: Kayyu

Bakin kimi buldum

Akin zaten oyuncuydu bir suru dizide oynadi adanali da vs de oynadi.Ama tam bir karaktersiz kendisi

Biscolata erkeği Akın

• Turabi yarışmayı kazanırsa ne gülerim ama.Atın siz oyları striptizci delikanlınıza bakalım.Sözünün eriymiş Turabi oajksdoaksdokasd hiç güleceğim yoktu.2 hafta 1. gelemedi diye girmediği kılık kalmadı striptizcinin.
  • Reid Rider kullanıcısına yanıt
    Sanırım aç gözlülük yapıp, yemek ödüllerinde falan fazladan yediği için. Hak yediğini düşündükleri için: Akın, Ahmet, İsmail Baki ve Gökhan tarafından dışlanıyor. Bir de bu saydığım 4 isimden daha ünlü olduğu için bizi eler mantığıyla psikolojik baskı uyguluyorlar devamlı. Bir şey olduğu zaman direk Tolga'ya kesiyorlar faturayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Sanırım aç gözlülük yapıp, yemek ödüllerinde falan fazladan yediği için. Hak yediğini düşündükleri için: Akın, Ahmet, İsmail Baki ve Gökhan tarafından dışlanıyor. Bir de bu saydığım 4 isimden daha ünlü olduğu için bizi eler mantığıyla psikolojik baskı uyguluyorlar devamlı. Bir şey olduğu zaman direk Tolga'ya kesiyorlar faturayı.

Bu taktik Tolga'nın oylarını arttırmaktan başka bir işe yaramaz ama.Belki Tolga'ya sarmasalar yarışma başında oylamada 1. çıkamazdı kim bilir.
  • bayıla bayıla izlediğim yarışmadır. bu sene gönlümüzce, dolu dolu destekleyecek biri olmamasına rağmen berna'nın da gidişiyle gözler tutacak birini ararken karşımıza hiç beklenmedik biri çıkıyor. gönüllüler adasındaki olayları baştan sona incelersek oradaki yılanı açıkça görebiliriz. turabi. daha ilk konseyde takım arkadaşlarından bazılarını organize edip ( kendi tabiriyle sinsilik yapıp) kendisine rakip olabilecek en güçlü adayı, akın'ı adadan gönderdi. bundan sonra zorbalıkla adada hakimiyet kurmaya çalışırken kendinin ne kadar güçlü olduğuna vurgu yaparak, adadakilerin kendisine muhtaç olduğu algısını yaratıp ekran karşısındaki insanların da dikkatini çekti. gelin görün ki yarışlar onun hiç de beklendiği kadar iyi bir yarışçı olmadığını patır patır ortaya çıkardı diğer adaya gönderdikleri akın çoğu yarışta turabi'nin tabiri caizse eline verdi. bu arada insanlar bunun kof böbürlenmelerini ve sinir bozucu hareketlerini bir kenara yazdılar ve o sıralarda oyunlarda öne çıkan ve efendiliği ile göz dolduran yiğit'i birinci yaptılar. bundan önce yiğit'e ve mert'e şamar oğlanı muamelesi yapan turabi yiğit'i yeni hedef olarak belirledi ve çok geçmeden gizlice hindistan cevizi yediklerini iddia ederek adayı karıştırmaya ve yiğit'i lekelemeye çalıştı. bilerek ve isteyerek yarattığı yanlış algı yüzünden turabiye inanmaya dünden razı, çakal gözüken ancak kendisi de bizzat turabi çakalının en büyük mağdurlarından olan sahra'yı ve o sırada yiğit'i korumaya çalışan berna'yı birbirine düşüren kavgayı tetikledi. kendi kavgalarını yapamayan çakal turabi ile saftirik yiğit yüzünden o her ikisinden de güçlü olan iki kız boşu boşuna heba oldu. sonuç bu iki kızımız için de felaket oldu. berna diskalifiye oldu sahra da nefret objesine döndü. o hafta yiğit yine birinci olurken turabi bu sefer halkın gözüne girmeye çalıştı adadaki yalnızlığı, iyi evlat olmaya çalışması ile ağlak turabi gördük. bu arada yiğit'ten, berna'nın intikamını alması beklendi ne de olsa onu savunurken bok yoluna gitti (ne yalan söyliyim ben de bekledim, çünkü berna favori yarışçımdı) herkes sahra'nın elenmesini istiyordu ama yiğit gerekli yorumları yapamayıp bir nevi nefret objesi olan sahra'yı korumak istedi ve kendisini
    birincilikten indiren hatayı da yapmış oldu. ıyi de oldu bu kadar etrafından bihaber kimse birinci falan olmasın zaten. kendi elleriyle turabi'yi birinciliğe yükseltti. turabi'nin bütün oyunları sinsilikleri tıkır tıkır işlemiş oldu ancak ortamda bunu bozabilecek tek bir kişi var. o da sahra. turabi de bunun farkında o nedenle apar topar onu göndermeye çalışıyor. acunun geçen konseyde sahra'yı azarlamasından halk tarafından sevilmediğni anladı ve oylamada düşük sıralarda olduğunu tahmin edebiliyor, ama adayı organize edip sahra'nın ismini çıkaramayacığını biliyor o da müge'ye yem atıp mert'i yazacağını söyledi ve hem mert'in hem de müge'nin oylamaya çıkacağını garantiledi, birinci olan kişinin sahranın ismini söylemekten başka seçenek bırakmamaktı amacı. istediği gibi de oldu. bu olayı yine adada tek farkedebilen sahra oldu. şimdi dinsizin hakkından ancak imansız gelir o nedenle çok sevmediğim halde sahranın sonuna kadar adada kalıp turabi'nin bütün oyunlarını bozmasını ve hakkından gelmesini istiyorum ve sonuna kadar seni destekliyorum sahra. sırf erkek olduğu için yaptığı bütün çirkefliklerin temize çekildiği turabi mi maşa olarak kullanıldığı ve kendisi mağdur olduğu halde bütün günahların keçisi olarak gösterilen sahra mı gözünüze daha masum geliyor? ---'Bu yazıyı ekşi Sözlükten aldım % 95 katılıyorum.---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeHaveDrogba -- 22 Nisan 2014; 16:49:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• WeHaveDrogba kullanıcısına yanıt
    Boş konuşmuş :D
    Sahra'nın tutarsızlıklarını göremiyorsa cidden "bayıla bayıla" izliyormuş programı. Bayıldığından çoğu yerleri kaçırmış anlaşılan :D
    Komedi.
    İyi yakalamışsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tabiri caizse eline verdi
    genel hatları ile ben de katılıyorum.. turabi, berna ve yiğit analizlerine neredeyse %99.. . sahra analizine de büyük oranda katılıyorum.. sahra ve turabinin ortak verdiği adadan kimn gönderileceğine dair önemli kararlar turabiden çıkmış gibi görünüyor.. ama yine de sahranın güç ile kurmuş olduğu ilişki sorunlu.. orada bir masumiyetten bahsetmek zor..
  • 
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.