Şimdi Ara

Süperonline Fiber İnternet Ankara Genel Konu (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
5
Favori
78.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Site yönetimi sorunu halloldu. Geriye kablonun döşenmesi beklemek kaldı. Elvankent'te nerelere hizmet verdiğini nereden öğrenebiliriz.
  • Müşteri hizmetlerini arayıp sormanız lazım.
  • Oran Sitesi civarlarında kullanan var mı arkadaşlar. Panora civarlarında oturuyorum adamlar internetteki sitelerine yazmışlar. Ben arıyınca gelmedi diyorlar. Başkası geldi diyor. Bayiyi arıyorum geldi de aktif değil diyor. Cidden olaya hakim birilerine ihtiyaçları var bunların.
  • Ben geçen gün görmüştüm panoranın oralara tansaş'ın oraya falan çekiyorlardı ama bilmiyorum hizmet var mı?
  • 21 Blok , toplam 300 dairesi var oturduğumuz sitenin. TTNet'ten Superonline'a geçmeyi istiyorum ama; daha Ankara'nın merkez semtlerinin tamamına gelmemişse Kızılcahamam gibi uzak bir ilçeye gelmesi baya uzun sürer.
  • Bugün ulubay dijital yekilisiyle görüşdüm. Çukurambar bölgesindeki tüm imzalı projelerin onaylandığını (merkez tarafından)söylediler. Yani binanızdan 2-3 hafta öncesinde alınmış olan evrakların hepsi onaylanmış. Bu ay içerisinde bağlantının tamamlanacağını söylediler. Hadi hayırlısı.
  • ne dikmende var ne kolejde nasıl iş ya
  • 15:30 Civarlarından 16:30 a kadar kesinti yaşandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noista -- 15 Mart 2010; 21:49:37 >
  • Beyler sitece başvurduk 4-5 gün önce ne zaman çalışmalar başlar önümüzdeki sitede var bağlantı ?
  • ben eryaman bölgesi, yavuz selim mahallesinde oturuyorum. 3 aydır fiberinternet kullanıyoruz ama hemen hemen her gün internette sıkıntı yaşıyoruz. modemin internet ışığı kırmızı yanıyor, müşteri hizmetlerini arıyoruz, eryaman bölgesinde sıkıntı var arkadaşlar halledecek diyorlar. bizde ttnet adsl yi ve ev telefonunu kapattırmıştık, hergün cepten müşteri hiz. arıyoruz.
  • Eryamanda bir kaç gündür, geceleri hız düşüşü oluyor, yine bir işlerle uğraşıyorlardır...

Ama onun haricinde kopma yaşamıyoruz günlerdir, şükürler olsun.
  • Bugün pingler dalgalanıyordu, yurtdışı çıkış çok kötüydü, sizde durum nedir arkadaşlar?
  • Berbat şu anda.
  • 1 haftadır pingler çok dalgalı çok kötü durumda... bi 70ms, bi 400ms 1 saat içinde aynı ip'ye... lag spike'lar cabası...
  • geceleri bekleneni verebiliyor ...
     Süperonline Fiber İnternet Ankara Genel Konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: metanol

geceleri bekleneni verebiliyor ...

Download hızı böyleyken pingin bu şekilde olması şaşırtıcı.
  • Bursa'daki DGN Datacenter'in pingleri biraz yüksek diğer datacentarlara göre, sanırım mesafe farkı ve atlamaların çokluğundan kaynaklanıyor.

Speedtest sonuçları ise dengesiz, bazen 20 bazen 40 ping görülüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 15 Şubat 2010; 6:06:37 >

• bursa ataevlerdeyim, geçen hafta perşembe bağladılar, ilk gün daha eve geldiler hemen net açıldı tam puan aldılar,

sonra ertesi günde canavar gibi girdi nete,

cumartesi beşiktaş maçını izledik ilk yarı eh işte, maçın ikinci yarısı saat 8 gii gitti net. ne sayfa geziyor ne bişiy. google dahi açılmadı.

aradım müşteri hizmetlerini, 1 saat saçma salak işler yaptırdı. 10 defada belirttim bilgisayardan anladığımı.. neyse sinirlenmedim tana tane izah ettim yaptım dediklerini evde 3 bilgisayar var saçma saçma işler yaptırdı.

arıza kaydı verdim, gece bir ara girdi nete cumartesi gecesi, pazar sabah net yine yook. tekrar arıza kaydına aradım. pazar 4 5 gibi normale döndü internet. yani kötünün iyisi durumunda.

günlerden pazartesi gündüz gayet iyiydi internet. akşam 1 gibi eve geldim şu anda google dahi açılmıyor. ttnet ide ay ortasında diye kapattırmamıştım. iyikide kapattırmamışım. tamam bunları bilerek bağlandım ama, bir standardı olmalı. en lazım olduğu zamanda net yok.

birşey indirince mi yavaşlıyor acaba diye sormadan edemiyorum. ara ara torrenten bişiyler indiriyorum ama o kadar da olsun yahu ttnetin anasını ağlattığım dönemler oluyordu. yani 1 2 gb lık bişiyden bu hale gelecekse işimiz var.

birde işin çok garip kısmı, netin rezil derecede yavaş olduğu bir anda torrent açtım bişiy denemek için, 500kb saniyede yaptı, o anda kapadım torrenti webde gezinmeyi denedim hiçbiryere giremiyorum. abese iştikal. aldığım güne lanet etmem ihşallah. kafayı yemek üzereyim günlerdi. stabil bi çalışması yok ya çok iyi ya çok berbat..

• DNS olarak ne kullanıyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.