Şimdi Ara

Süperonline Fiber İnternet Ankara Genel Konu (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
5
Favori
78.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1.5 aydır mamak abidinpaşada kazmadıkları sokak kalmadı.bina girişine kadar geldiler.Benim anlamadığım nokta sokağın yarısındaki binalara kablo çektiler benim bulunduğum diğer yarısına dokunmadılar acaba başvurmak mı lazım. altyapıyı döşediler diyelim acaba ne zaman kullanılmaya başlanacak.
  • azece kullanıcısına yanıt
    Mh ara sor veyda turkcell bayisinene sor alt yapi varmi diye binanin onunde kucuk sol kapagindan varmi varsa 2-3 ay icinde aktif olur bende asik veyselde oturuyorum taksi duraginin yukarisini dogru vodafone cekti bizim sokaga daha ugramadilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azece

1.5 aydır mamak abidinpaşada kazmadıkları sokak kalmadı.bina girişine kadar geldiler.Benim anlamadığım nokta sokağın yarısındaki binalara kablo çektiler benim bulunduğum diğer yarısına dokunmadılar acaba başvurmak mı lazım. altyapıyı döşediler diyelim acaba ne zaman kullanılmaya başlanacak.

Eğer apartman yöneticisi izin vermezse çekemiyorlar hat.

Bazen yöneticiler kıllık yapıyor apartmanın önü kazılacak istemiyorum diye.
  • apartmanın önü kazılmıyor döşedikleri apartmanları inceledim basit alüminyum kablo kanalı ile çekmişler kabloları. ve ayrıca sokağın köşe başlarına ve bazı yerlerine logarlar yerleştirdiler bazısının üzerinde vodafone bazısında superonline bazısında türk telekom yazıyor:) Bayram şekeri reklamındaki dedeler gibi bekliyorum gözüm camda:) bu bayram gelsinler istiyorum:)
  • Demetevler metrosu yakınında eve taşınmayı düşünüyorum. İlanda binada fiber var gözüküyor, acaba o çevrede fiberin hızı nasıldır? (Kaynağa göre hızda değişimler oluyor diye biliyorum.)
  • mtilhan demet 1.cad de oturuyorum fiber gayet iyi kesinlikle sabah saat 8 de hızım torrente oyun koyduydum 3.8 4.0 ile indiriyor bazen ama genel olarak

akk sonrası 16 megabit yerine 18 19 megabit görürüyorum demette zaten en iyisi süperonline başka fiber yok zaten diye biliyorum

ama kesinlikle akk li al int i çok kullanıyorsna oyun filan için ya sınırsız yada akk li alımalı
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Zaten kotalı hayatta almam 50 mbit, 100 gb AKK vardı sanırım 120-130 liraya onu almayı planlıyorum umarım yeter AKK.
  • yanlız akk paketleri yeni müşterilere vermiyorlar eski müsterisi isen veriyorlar yeni müsteri olucaksan internetteki kampanyalar geçerli
  • konuya sene 2017'de rastladım şaşırttı beni sene 2017 oldu ben hala adsl altyapı kullanmaktayım ne kadar gülünç sene 2009'da bu muhabbetleri yapmişsiniz halbuki çok sinir bozucu bu nedir ya ufak bi yerde olsam altyapı yenilenmesine gidilmese ağzımı açıp birşey demem 15-20 bin arasi nufüs var hızla gelişiyor bide nası sinirim bozuldu bunu görünce
  • Eryaman'da fiber kullanan var mı? Hızı,servisi nasıl?
  • eryamanda kaşmir göl evlerinde kuzenim kullanıyor fiber süperonline o civarda fiber var gördüm kadarı ile
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Hızı nasıl peki? Bazı yerler servis noktalarına uzak olduğundan normalde olmasından yavaş oluyor.
  • hızı hakkında yorum yapamam ama kuzenim de ps4 var oyunları hızlı indirdigini söyledi yani fiber hızı iyidir diye tahmin ediyorum
  • Emek mahallesinde fiber kullanan var mı ? Son durum nedir ?

uydunet kullanıyorum pinglerim özellikle geceleri çok kötü durumda.
  • Uydunet upload rakamlarında stabil değil benimde geceleri net gidip geliyor modem sorunlu sanırım. Superonline fiber gelmiş onu deniyim diyorum da çok pahalı ne yapsam bilemedim. Turk. Net, uydunet ve superonline arasında kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.