Şimdi Ara

Superonline Adsl 8mbit sınırsız net 34,90 modemle 39,90 / Kampanya sona erdi. (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.131
Cevap
47
Favori
76.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sayın hüseyni

ttnet ile süperonline aynı alt yapıyı kullanıyor.

Sadece kağıt üzerinde hizmeti ttnetten yada süperonlinedan alıyorsunuz.

Sizin bahsettiğiniz sorunlar muhtemelen ttnete geçince de olacak.

Gece netiniz düzeliyorsa muhtemelen sizin şifrelerinizi başkaları da öğrendi ve kullanıyor.

Modem şifrenizi ve wifi şifrenizi değiştirin sonra tekrar hız ölçümü yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

Sayın hüseyni

ttnet ile süperonline aynı alt yapıyı kullanıyor.

Sadece kağıt üzerinde hizmeti ttnetten yada süperonlinedan alıyorsunuz.

Sizin bahsettiğiniz sorunlar muhtemelen ttnete geçince de olacak.

Gece netiniz düzeliyorsa muhtemelen sizin şifrelerinizi başkaları da öğrendi ve kullanıyor.

Modem şifrenizi ve wifi şifrenizi değiştirin sonra tekrar hız ölçümü yapın.

kablolu bağlantı kullanıyorum 3 farklı modem ile denedim modemin şifresini değiştirdim vs hiçbir değişiklik yok
    herhangibir download sitesinden boyutu yüksek bir dosya indirirken 8 mbit i çok rahat alırken hemen akabinde torrent i denediğim seeder sayısı oldukça yüksek olmasına rağmen 5 kbit göremiyor bile ve + olarak aynı anda aynı yerden aynı dosyayı cep telefonumun interneti ile denediğimde 7 mbit ile sabit indiriyorum
    kısacası superonline ya torrent i destekleyemiyor veya altyapı sıkıntılarından dolayı kısıtlıyor olay budur

• Süperonlinedan aradılar, taahhüt verirseniz bu tarifeden 2 sene daha devam edeceksiniz dediler.

Taahhüt vermezsem gelecek ay faturam 50 küsüre yükselecekmiş. (Söylediği fiyat tam aklımda kalmadı, 55 filandı galiba.)

Var mı güzel bir kampanya önerisi olan.

Aslında desteklese en güzeli kablo net.

Ama oda her yerde yok.
  • Yeni internet fırsatları araştırma vakti geldi sanırım beni aramışlar telefon kapalıyken ama sonradan gördüm. Demek banada gelecek ay faturamın 50lira olacağını söyleyeceklerdi.

Smile Adsl den Superonline a geçimiştim. Şimdi herkes gibi Ttnet kullanacağım sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Benim sözleşme bitti hala 34.9 TL den devam ediyor ama bugün Ttnet ten aradılarç
    Aylık 3000 Dk + 16 mbps kadar interneti 60 lira dediler
    Sabit hat kullanmıyorum en az fiyat üzerinden ücretlendirebilirmisiniz dedim. O zamanda Sadece telefona 9 TL ücret biçtiler internetle beraber 55 TL olur dediler kabul etmedim ama keşke kabul etsemiydim diyorum şuan.
    23 TL telefon + 35 TL 8 Mbps Superonline a veriyorum = 58 TL oluyor

Ttneti arayıp teklifi kabul etsemmi ? 16 Mbps ye kadar sonuçta

Bence şu an memnunsanız geçmeyin derim.Fiyat olarak zaten pek farkı yok. Eğer sorun olmazsa 16 mbit için değebilir ama birde bu işin akk olayı var.TTnet akkyi nasıl uyguluyor acaba ? Çünkü bana şu an 16 mbit bile verse ttnete geçmem superonline akk konusunda çok esnek davranıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

Süperonlinedan aradılar, taahhüt verirseniz bu tarifeden 2 sene daha devam edeceksiniz dediler.

Taahhüt vermezsem gelecek ay faturam 50 küsüre yükselecekmiş. (Söylediği fiyat tam aklımda kalmadı, 55 filandı galiba.)

Var mı güzel bir kampanya önerisi olan.

Aslında desteklese en güzeli kablo net.

Ama oda her yerde yok.

Valla bundan daha iyi bir kampanya olacağını zannetmiyorum. Belki fiyat olarak 3 5 farkla vardır ama bu kadar memnun kalır mıyız bilinmez. Benimde bitmek üzere sanırım ve ararlarsa aynı fiyattan devam ettirmek isterim.
  • Benim geçen ay bitti aynı fiyattan iki sene tahaütle devem edebilirsiniz dediler kabul ettim çok firma aradı bu fiyatı kimse veremedi hatta fiyata inanamadılar hiç daha avantajlı fiyat aramayın yok çünkü ben eski telekom abonesiyim beni kandıramadıkları için şu an yeni abonelerin kullanamadığı 16.25 rl kullanıyorum arama yapmıyorum sadece 7 sonra bedava kısımını kullanıyorum 35 artı 16.25 = 51.25 bu şartları veren kimse yok beni için hiç bir şikayetimde yok .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 2 senedir 34,90 TL den kullandım, şimdi bitti tahahhüt , tekrar uzattım, ama bir sorum var, 8 Mbitler otomatik 16 oldu falan diyorlardı bir ara, acaba bizimkilerde 16 mbit e yükselebiliyor mu?
  • 46petro kullanıcısına yanıt
    neden uzattın? taahhüt mü verdin yine 2 sene?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

neden uzattın? taahhüt mü verdin yine 2 sene?

Bundan daha uygun fiyat yok. O yuzden 2 sene daha tahaghhut verdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2 sene daha uzattım.

Belki yakında vergi düşer net ucuzlar filan ama şuan bundan uygunu yok.

• 46petro kullanıcısına yanıt
    ben taahhüt vermedim hala kullanıyorum o yüzden sordum, 2 sene uzun süre, haziranda turksat 4b atılacak ve fiyatlar inecek diye söylenti vardı ondan dedim.
  • Benim akk bu ay dusmemis sizde düşüyor mu hız ?

• bugun aradılar 16 mbit olarak aynı paradan uzatmayı teklif ettiler ve kabul edeceğim
  • Beni de aradılar ve 24ay taahüüt verirsem; 8 Mbit 40TL, 16Mbit 42 TL dediler.
  • bu tarifeye kullananlar için yeni teklif ne verdiler?
  • darker kullanıcısına yanıt
    42 TL olarak güncellediler benimkini
  • 8 Mbit 40 TL Memnunum sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5kursun

8 Mbit 40 TL Memnunum sorun yok

telefon dahil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: 5kursun

8 Mbit 40 TL Memnunum sorun yok

telefon dahil mi?

Hayır hocam haric 40 tl
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.