Şimdi Ara

Superonline Adsl 8mbit sınırsız net 34,90 modemle 39,90 / Kampanya sona erdi. (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.131
Cevap
47
Favori
76.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sivaslı-58

quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

2 sene taahhüdü biten arkadaşlar, ne yaptılar? arayıp uzatan var mı?

Benim bitti 2 yıl 34.90 dan devam etirdiler.Bu kampanya ya bir yakınımı geçirmek istiyorum ama daha önceden bana yardımcı olan süperonline müşteri temsilcis şimdi yardım etmiyor.

Benim sabit hattın Martta taahhüdü bitecek. Bitincehttp://turk.net/16mb_internet_ve_telefon_internet_fiyatina.asp bu tarife varsa buna geçeceğim. Hız 16 mbit,50gb adil kullanım. Sabit hatlara her ay 3000 dk.

• kamaka kullanıcısına yanıt
    Mantıklı.

Aslında D-Smart+Net+Telefon uygun bir fiyat olsa güzel olurdu.

Birde 16 Mbit hız değilde 50 Mbit olsa ne olacak.

50 Gb aşılınca yine 3 Mbittesin.
  • Çok fazla download yapmayan biri için 16 mbit önemli :) 50gb adam gibi kullanmak var. 2 katı hız ve aynı paraya geliyor.
  • Ayın 15'inden sonra kota uygulanıyorsa o zaman güzel tarife olabilir :)
  • süre bitiyor yenileme zamanı geliyor ..bölgeye fiberde gelmiş.. ne yapacağız var mı güzel bir kampanya arkadaşlar?
  • Bu kampanyaya üye olurken bile tereddütlerim vardı ya bölgeme fiber gelirde taahhüt yüzünden geçemezsem diye fakat hala fiber yok 2015 istanbulunda. (Sancaktepe)
    Şuanda fiyatı süper 35 lira ödüyorum tabi hizmetide ona göre alıyoruz. Ay başında Akk yokkken bile 4 mbps yi aşamıyor hızım. Akk aşıldığında 2-2.5 mbps civarında geziyor.Kutuyada uzak değilim aslında, yan binanın önünde
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Sayın adaşım, firmayı arayıp bu durumu bildirmeyi hiç denedin mi ? Aynı tarifedeyim. Eskiden benim bir dönem hızım telekomda iken düşmüştü, adamlar sözde hattımın alacağı en fazla hız hede hödö iddasında bulunup benim hızımı limitlemişlerdi(bunu modem ayarlarından görebiliyorsun en fazla alabileceğin hız kısmı gibi birşey var) Ben de her ne kadar beyefendi düşme kopma sorunları yaşarsınız demelerine rağmen lütfen limitimi kaldırın demiştim ve hızım eski haline dönmüştü.Sende de benzer bir durum olabilir. 8 mbit alman gerekiyor.Akk işlediğinde ise aldığın hız normal sayılır.Bence limitleme var sende.
  • Adaş hızı ben kısıtlatmıştım geçen sene. İnternet çok sık kopuyordu aynı anda 3-5 tane sekme açınca örneğin donanımhaberde bir kaç konu açınca aynı anda internet gidiyordu. Mh aradım durumu anlattım hızımı kısıtladılar. Kısıtlayınca ondan sonra artık kopma yaşamadım
  • Şuan bu tarifeyi kullanıp interneti kullanabilen varmi acaba ?
    Bende internet yok alt katın ttnet internetinden faydalanıyorum.
    Musteri hizmetlerini aradım. Turkiye genelinde internette kesinti var diyor robot. Çozum için reel bir insana baglanamiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıyorum. nadiren kopma oluyor oda asus modemdenmi hattanmı anlamadım. 2.sene dolmuş dün aradılar sözleşmeyi yenileyin didim.
  • Hem ev hem de ofisimizde kullanıyoruz, evdekinden pek memnun değilim sürekli kopma sorunları yaşadığım için 4 mbit'e sabitlettirdik, ara ara arayıp kısıtlamayı kaldırtıyorum ama kopma sorunlarını aşamadım. Neyse ofisteki bağlantıda sıkıntı yok orda vaat edilen değerlere ulaşabiliyorum, fiyart oldukça uygun olduğu için 35 liradan iki yıl daha taahhüt verdik bakalım.
  • bende aynı kampanyada devam ediyorum
    şu son bir hafta bağlantı çok kötüydü, mh la 3 gündür görüştük
    şikayet maili falan attim şimdi düzeldi. biraz çemkirmek gerekiyor.
  • Bugün babamı aramışlar sözleşme bitmiş . Babamda ben anlamam demiş benim numaramı vermiş ama daha arayan soran olmadı. Varmı benim durumumda olan ?
    Ne yapsak ?
    başka bir kampanyada yokki 35 40 liraya
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Süre biterken bende Süperonlineı aramıştım, taahhüt bitse de fiyat artmıyor.

Aynı fiyattan devam ediyorsunuz.

Dün TTNet ten aradılar sabit telefonu 7 TL ye sabitliyorlar, 16 Mbit bağlantı içinde aylık 46 TL alıyorlar.

Genel toplamda 53 TL ye geliyor.

Süperonline da ise net + telefon 53-54 TL civarına geliyor.

Netice olarak fark yok.

En mantıklısı Süperonlinea devam etmek.

TTNet tekel olduğu zamanlarda az sömürmedi bizi.

Bu nedenle TTNet'e geçmek istemiyorum.

Çok çok avantajlı bir durum olur, o zaman düşünürüz.

Durumu tekrar değerlendiririz.

Şuan için Süperonlinea devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

Süre biterken bende Süperonlineı aramıştım, taahhüt bitse de fiyat artmıyor.

Aynı fiyattan devam ediyorsunuz.

Dün TTNet ten aradılar sabit telefonu 7 TL ye sabitliyorlar, 16 Mbit bağlantı içinde aylık 46 TL alıyorlar.

Genel toplamda 53 TL ye geliyor.

Süperonline da ise net + telefon 53-54 TL civarına geliyor.

Netice olarak fark yok.

En mantıklısı Süperonlinea devam etmek.

TTNet tekel olduğu zamanlarda az sömürmedi bizi.

Bu nedenle TTNet'e geçmek istemiyorum.

Çok çok avantajlı bir durum olur, o zaman düşünürüz.

Durumu tekrar değerlendiririz.

Şuan için Süperonlinea devam.

Banada oyle bir teklif gelse durmam burda.
    Internete 35, sabit hatta 22 TL veriyorum.
    Süperonline 8 mbps ye kadar hizmet veriyor,ttnet 16 mbps diyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 34,90lık 2 yıl'ı bitenler hangi tarifeden devam ediyorsunuz?
  • darker kullanıcısına yanıt
    Ayni devam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu tarifedeyim ama telefon telekom üzerinde.Nasıl süperonline'a geçirebilirim ? telekoma çok fazla ödüyoruz.
  • Benim sözleşme bitti hala 34.9 TL den devam ediyor ama bugün Ttnet ten aradılarç
    Aylık 3000 Dk + 16 mbps kadar interneti 60 lira dediler
    Sabit hat kullanmıyorum en az fiyat üzerinden ücretlendirebilirmisiniz dedim. O zamanda Sadece telefona 9 TL ücret biçtiler internetle beraber 55 TL olur dediler kabul etmedim ama keşke kabul etsemiydim diyorum şuan.
    23 TL telefon + 35 TL 8 Mbps Superonline a veriyorum = 58 TL oluyor

Ttneti arayıp teklifi kabul etsemmi ? 16 Mbps ye kadar sonuçta
  • bu kampanya ile ttnet ten superonline a geçmiştim iki yıla yakın kullanıyorum torrent hızı 3-5 kb evet yanlış okumadınız internetin kullanıldığı akşam saatlerinde ve hafta sonu hızımı 2 senedir böyle defalarca arıza kaydı bıraktım çözüm yok
    ancak gece saatlerinde veya sabaha karşı hız normale geliyor böyle bir mahkumiyet var mı?
    denemediğim şey kalmadı altyapı herşey müsait üstelik fiber kablo altyapısı var ve internet dağıtımının yapıldığı merkeze evimiz çok yakın
    ttnet te hiçbir sorun yoktu Ankarada yaşıyorum asla Superonline tavsiye etmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.