Şimdi Ara

Superonline Adsl 8mbit sınırsız net 34,90 modemle 39,90 / Kampanya sona erdi. (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.131
Cevap
47
Favori
76.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi fatura ödeyeceğiz kimse kabul etmiyor arkadaş yok böyle bir firma
    Biri diyor 10 dan sonra fatura almıyoruz.
    Atm lerden yatırayım diyorum . Faturanın arkasına bakıyorum hangi bankanın atm lerinden alıyor diye. O bankaların Atm lerine gidiyorum. SuperOnline a ait menü bile yok ortada. Sadece Garanti ve İş bankasının atm sinde menülerini buldum ondada şifre istiyor. Fatura ödemeye çalışıyoruz bin dereden su getiriyorlar.
    Zaten hangi bankaya gidersem gideyim hepsi fark alıyor ayrıca. En iyisi fatura yatırma merkezleri... Fark alıyor ancak sinir bozmaz en azından
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Bi fatura ödeyeceğiz kimse kabul etmiyor arkadaş yok böyle bir firma
    Atm lerden yatırayım diyorum . Faturanın arkasına bakıyorum hangi bankanın atm lerinden alıyor diye. O bankaların Atm lerine gidiyorum. SuperOnline a ait menü bile yok ortada. Sadece Garanti ve İş bankasının atm sinde menülerini buldum ondada şifre istiyor. Fatura ödemeye çalışıyoruz bin dereden su getiriyorlar.
    Zaten hangi bankaya gidersem gideyim hepsi fark alıyor ayrıca. En iyisi fatura yatırma merkezleri... Fark alıyor ancak sinir bozmaz en azından

Ben banka üzerinden otomatik ödeme talimatı verdim.

Her ay otomatik kesiliyor.

Talimat vermeyip kendimde PC üzerinden yatırabiliyorum ama uğraşmak istemedim.

• Mart Nisan gibi bu tarifeye geçmiştim.

Az öncede TTNet aradı şöyle yapalım böyle yapalım filan.

Bu tarifeye geçtiğimizde 2 sene taahüt vermiştik öyle değilmi.

Yani 2 sene kullanıcaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

quote:

Ben banka üzerinden otomatik ödeme talimatı verdim.

Her ay otomatik kesiliyor.

Talimat vermeyip kendimde PC üzerinden yatırabiliyorum ama uğraşmak istemedim.

Kendime ait hesabım yok o yüzden otomatik talimat veremiyorum. Babamın var ama adama durumu anlatana kadar ohooo kabul etmeyeceğinide bildiğim için o yöntem yaş.
    Bu arada faturayı ödemek için iş bankası atm sine paramı kaptırdım yarın gidip alacağım dilekçe verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

Mart Nisan gibi bu tarifeye geçmiştim.

Az öncede TTNet aradı şöyle yapalım böyle yapalım filan.

Bu tarifeye geçtiğimizde 2 sene taahüt vermiştik öyle değilmi.

Yani 2 sene kullanıcaz.

Aynen
  • benide aradı ttnet.
    superonlinedan memnunmusunuz dedi, kesinlikle memnunum dedim.
    iyi gunler dedi..
  • Arkadaşlar kampanya devam ediyor bilginize... Ne zaman biteceğine dair de henüz bir bilgi yok. Satış temsilcisinden aldığım bilgidir
  • bu kampanyanın AKK değeri 100 GB olan sürümü var mı?
  • Kampanyayı modemli seçenekten alan varmı ? Verdiği modemin markasını merak ediyorum. Açıkçası modem için 120 TL fazla para alıyorlar. 120 TL civarlarında çok iyi modemler var veya daha ucuza güzel modemler alabiliriz. Birde 24 ay sonunda bu modemleri geri alacaklarmı ? İlk gönderilen modemler sıfır sanırım ama, bu geri alma olayı varsa, alınan modemleride başka yeni kullanıcılara gönderebilirler...
  • quote:

dostum superonline android uygulamasından kredi kartı ile ödenebiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: By40bir

Arkadaşlar kampanya devam ediyor bilginize... Ne zaman biteceğine dair de henüz bir bilgi yok. Satış temsilcisinden aldığım bilgidir

Şubat 2013 e kadar devam etse keşke.
    Ttnet belası şubatta bitiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kampanyayı modemli seçenekten alan varmı ? Verdiği modemin markasını merak ediyorum. Açıkçası modem için 120 TL fazla para alıyorlar. 120 TL civarlarında çok iyi modemler var veya daha ucuza güzel modemler alabiliriz. Birde 24 ay sonunda bu modemleri geri alacaklarmı ? İlk gönderilen modemler sıfır sanırım ama, bu geri alma olayı varsa, alınan modemleride başka yeni kullanıcılara gönderebilirler...

http://www.superonline.net/yardim/modemler

Sözleşmeniz bittikten sonra geri alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

quote:

Kampanyayı modemli seçenekten alan varmı ? Verdiği modemin markasını merak ediyorum. Açıkçası modem için 120 TL fazla para alıyorlar. 120 TL civarlarında çok iyi modemler var veya daha ucuza güzel modemler alabiliriz. Birde 24 ay sonunda bu modemleri geri alacaklarmı ? İlk gönderilen modemler sıfır sanırım ama, bu geri alma olayı varsa, alınan modemleride başka yeni kullanıcılara gönderebilirler...

Teşekkür ederim Peki şunuda sorayım o zaman. Sabit telefonumuda superonline'a taşımak ve ileride fiber altyapısı gelince onuda kullanmak isterim. Bu 2 artı özellik için hangi kriterlerde modem almam gerekir ? Bana modem tavsiyesi yapabilecek varmı ?

Modemi geri alıyorlarsa, modemli seçenek mantık dışı. 120 TL fazla para ödüyorsunuz ve o paraya veya çok az üzerine yeni modem alınabir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

quote:

Teşekkür ederim Peki şunuda sorayım o zaman. Sabit telefonumuda superonline'a taşımak ve ileride fiber altyapısı gelince onuda kullanmak isterim. Bu 2 artı özellik için hangi kriterlerde modem almam gerekir ? Bana modem tavsiyesi yapabilecek varmı ?

Modemi geri alıyorlarsa, modemli seçenek mantık dışı. 120 TL fazla para ödüyorsunuz ve o paraya veya çok az üzerine yeni modem alınabir

Modemli alın.
    Kampanya bitiminde ayrilirsaniz yeni servis sağlayan firmadan o zamanin şartları na bağlı olarak daha üst seviyede bir modem alma imkaniniz olur.
    Şu andaki sol un verdigi airties wifi si çok iyi.

• s.a arkadaşlar kampanya devam ediyor mu anda ay sonunda ttnet ile olan sözleşmem bitiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahya90

s.a arkadaşlar kampanya devam ediyor mu anda ay sonunda ttnet ile olan sözleşmem bitiyor

Başlığı okumak aklına geldi mi?

• Murat beyle görüştüm kasım sonuna kadar devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: yahya90

s.a arkadaşlar kampanya devam ediyor mu anda ay sonunda ttnet ile olan sözleşmem bitiyor

Başlığı okumak aklına geldi mi?

okudum merak etme arkadaş cevap vermiş teşekkür ediyorum cevap vermek istemiyorsan sazan gibi atlamazsın birdaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenman

Murat beyle görüştüm kasım sonuna kadar devam ediyor.

teşekkürler hocam
  • 10 ay kadardır bu paketteyim. Memnuniyet mesajlarını görünce şaşırdım.

10 ayda sadece 1 ay doğru düzgün internet aldım. Kopmalar, hız dalgalanmaları, yalan test sonuçları. Hız desteklemiyor söylemleri. D-Smart(Smile) 2 yıl kullandım 3 kere aradım. Süperonline'ı haftada üç kere arıyorum.

Modem, harddisk, splitter, dahili hat, mouse, enerji akımı vs. Sürekli arıza başka yerde dendi neredeyse. Çok büyük pişmanlık duyuyorum D-Smart'ı bıraktığım için. Bir süre daha böyle devam ederse, indirim tutarlarından dolayı oluşan cezayı da ödeyip ayrılacağım.

*Memnuniyet mesajlarını okudukça; 56kb döneminden bu yana internet kullanan biri olarak, bu kadar kötü bir hizmeti sağlamak için özel bir çaba sarf edildiğini düşünüyorum. Bunun başka bir açıklaması olamaz.
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.