Şimdi Ara

şükürler olsun sahibinden.com bitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
7.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ikinci el otomobil adına konuşuyorum artık sahibinden.com bitti. Son iki arabamı facebook marketplace üzerinden sattım.

Dünya sahibinden.com ve facebooka aynı anda koyduğum ilana tüm dönüşler facebooktan oldu ve facebooktan sattım. Şükürler olsun ki sahibinden.com tekeli kırıldı. Zaten onlarda farkında bu durumun ikinci ilan ücretini 120 liradan 49 liraya çekmişler.

• Facebook marketplace da düşük model araçlar çok fazla var. Hem de daha uygun fiyata. satıcıysanız iyi yer. Kitle çok alt tabaka. Alıcıysanız rezalet. Çoğu arabanın modeli,yılı, otomatik/manuel vites olduğu bile doğru yazmıyo. Asla detay yok. Asla araçla ilgili bilgi yok. Muhtemelen çoğu alsatçı çakallar, kurnazlar. Hurdalarını çakmaya çalışıyolar. Sahibinden o açıdan daha iyi. En azından çoğu açıklama yazıyo.
  • Rekabet iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook hep alsatci tayfa. Sahibindende daha çok nornal kullanici var. Dikkat etmek lazim
  • Kesin bilgi mi bu ?

• letgo iyiddir

• Facebooktaki profil

hani burda sürekli fiyatlar artacak diye algı yapanlar var ya

işte onlar.

%90 ı alsatçı.

• fbook ve letgo; bebe belik, barzo, al-satçı, şark kurnazı tiplerle dolu. arabamı asla o tarz yerlerde satılığa çıkarmam. s.com beğenin beğenmeyin daha düzgün bir platform.

• Kardeşim haber için teşekkürler. Bilgilendirdin bizi
  • Valla ben de alırken genelde Facebook'tan bakıyodum. Sahibindendekiler uçuk fiyattı. Benim düşüncem Facebook'taki ilanlar daha uygun. He ben arabayı Facebook yada sahibindenden almadım. Çevremden buldum. Ama Facebook'ta yorum özelliği harika bi detay
  • Facebook ve Letgo siteleri tasarımları çok kötü, araç bilgileri yok, berbat yani, bakılacak gibi değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook marketplace da düşük model araçlar çok fazla var. Hem de daha uygun fiyata. satıcıysanız iyi yer. Kitle çok alt tabaka. Alıcıysanız rezalet. Çoğu arabanın modeli,yılı, otomatik/manuel vites olduğu bile doğru yazmıyo. Asla detay yok. Asla araçla ilgili bilgi yok. Muhtemelen çoğu alsatçı çakallar, kurnazlar. Hurdalarını çakmaya çalışıyolar. Sahibinden o açıdan daha iyi. En azından çoğu açıklama yazıyo.

• sahibinden babamın malı değil de.

süzme işini bile yapamayan sitelerin sahibinden karşısında durması çok zor.

iyi denk getirmişsiniz doğruysa tabi.

• Çöplük gibi siteler sarı siteye rakip olamaz. Daha 10 yıl gideri var o platformun. Bu zamana kadar 10 yılda en az 10 araba sattım, ev aldım, defalarca kiracı buldum. Hepsi bittti dediğin yerden. Ne emlakçıya ne de galericiye bulaşmadan, ayrıca en ufak sorun yaşamadım.

• Sahibindene yorum özelliği gelsin 2.el fiyatları düşer.

• Bende kullanmadığım yemek masasını facebook, letgo ve sahibindene aynı anda koydum. facebookta satıldı. Hayret etmiştim, başağı etkiliymiş. Bundan sonra facebook marketplace in sahibinden out.

• Facebook ve letgodaki ilanları ve fiyatları görünce direk sahibinden koşuyorum

Sen daha şükret ahhahahahha

• 5.000TL - 50.000TL araasi araclar Letgo Facebook gibi yerler de de satilabilir.

• sahibinden.com'un bundan haberi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 19 Ocak 2021; 10:38:44 >
  • sahibinden coma extra üyelik ücreti vermeyip ilan hakkı dolduğu için yeni arayışlara giren tipler hep facebook da... Bir gün sahibinden com u suçlamayı bırakırsak belki o gün araba piyasası düzelir... Sorun a sitesi b sitesi değil sorun İNSAN...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.