Şimdi Ara

SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!! (294. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.030
Cevap
198
Favori
983.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    caddemotors a ben uzun zamandır götürüyorum, çok memnunum.
  • Araba hanımdayken sabah fren sistemi uyarı lambası yanmış, sebebi nedir sizce?
  • the wade kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı kılavuzuna göre; el freni, fren hidroliği ya da fren balataları neden olabilir. Km'nizi bilmiyorum ama, balatalar nedeniyle olabilir.
    Tabi lamba yanmaya devam ediyorsa bir an önce servise göstermekte yarar var.
  • hmavunduk H kullanıcısına yanıt
    Düşük lastik basıncı uyarısı veriyor, lastiklerde sıkıntı var sanırım, daha balatlarda sıkıntı olacak km'ye gelmedi araç.

https://www.youtube.com/watch?v=wfc3fo9k4to
  • Thai-Fun kullanıcısına yanıt
    @karagozgilh @Thai-Fun
    Teşekkür ederim bilgi için
    Siz fren uyarısı veriyor yazınca, olasılıkları yazmıştım ama evet lastik basıncı uyarısı vermiş, daha iyi .
    Bende de oldu birkaç kez, lastik havalarını düzeltip, basınç düğmesinden resetlemeniz gerekecek.
  • Arkadaşlar, MOTUL yağların sahtesi varmış piyasada, serviste dünya para ve litre parası ile alınıyor.
    Dışarıdan alsak yağı ama sahtesini nasıl anlıyacağız..
  • hmavunduk H kullanıcısına yanıt
    Lastiğe çivi girmiş

Sabah arabaya baktım sol arka inikti, hava bastırıp Bayraktar'a götürdüm, dünden randevu almıştım daha ciddi bir şey olabilir diye ama sabah arabayı görünce patlak olduğunu anladım, yine götüreyim dedim. Sağ olsunlar 25 TL'ye lastik tamiri, multmedia yazılım güncelleme ve oto temizlik yaptılar

Bu arada güncelleme ile birlikte Mirrorlink aktifleşti. iPhone da olmuyor, şirket telefonu vardı Galaxy Note 4 onunla denedim. Çok vaktim yoktu bluetooth falan uğraşmadım direk, kablo ile bağladım.

Zaten telefon hemen tanıyor, ve aracın APPS ekranında Mirrorlink aktifleşiyor. Mirrorlink uyumulu uygulamalarda direk ekran aracın ekranına geliyor, ben Sygic Navigasyon denedim ve sonuş oldukça iyi. Yani hiç yoktan iyidir artık bir navigasyon programımız oldu en azından

SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!!

Oooo mirrorlink harika haber. İnşallah uyumluluk için marka ve versiyon seçmez. Uzun süredir güncellemeden bahsedilmesine rağmen kimseden paylaşım gelmemişti. Servise yolumuzu düşürmek şart oldu. Güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz artık yeni model bir XV'ye sahip olmayı bekleyeceğiz Mirrorlink vs. için.

Ama sizler adına sevindim, gerçekten uzun süredir bekleniyordu burada, biliyorum.
  • Eksantrik millerinden dolayy aracy servise ça?yrylan var my?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmavunduk

Biz artık yeni model bir XV'ye sahip olmayı bekleyeceğiz Mirrorlink vs. için.

Ama sizler adına sevindim, gerçekten uzun süredir bekleniyordu burada, biliyorum.

Aslında, bizler gibi ekranlı dokunmatik sistemi olmayanlar da taktırabiliyor bildiğim kadarı ile.
    Ama maliyetini bilemiyorum çok yüksek olabilir.
  • Thai-Fun kullanıcısına yanıt
    Arabayı alırken (Ocak 2015) bayide önermişlerdi bir tane, markasını hatırlamıyorum ama fiyatını çok iyi hatırlıyorum; 5000 TL idi. Tabi ki pas geçmiştim.
  • albert_albert A kullanıcısına yanıt
    Bu da nereden çıktı? Böyle bir durum mu var?
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi higtr -- 16 Mayıs 2016; 14:56:14 >
  • Abimdeki XV 2012 ya da 2013 model. Onun aracı eksantrik millerindeki fabrikasyon hatasından dolayı servise çağrıldı ve garanti kapsamında değiştirildi. Bendeki araç 2014 sonu. Henüz beni arayan olmadı.
  • albert_albert A kullanıcısına yanıt
    İyi günler,

Bende 2014 başında aldığım 2013 kasa XV sahibiyim, Aracı servise çağıran yerin adı neresidir paylaşabilir misiniz? Ankara' da ki servisi aradım böyle bir bülten/çağırma olmadığını ifade ettiler. Ya birbirlerinden haberleri yok servislerin veya başımıza iş almayalım mı diyorlar anlamadım.

Bülteni internette buldum;
    http://www.cars101.com/recalls.html

4/25/13
    2013 2.5L Outback/Legacy, 2012/3 Impreza, 2011-14 Forester, 2013 Crosstrek, 2013 BRZ
    hard starting
    some intermittent hard starting could be related to camshaft position sensor. service bulletin 11-130-13

Service Bulletin # 11-130-13

Difficulty Starting, Rough Idle, Cam Position or Misfire DTCs P0340, P0341, P0345, P0346, P0365, P0366, P0390, P0391, P0301, P0302, P0303 or P0304

Bulletin Description: This Bulletin provides inspection and repair procedures for intake and exhaust camshaft position-related and/or engine misfire DTCs for the FA and FB engine-equipped models listed above. The camshaft position sensor (CPS) clearance may be out of specification causing these condition(s) and one or more of the DTCs listed above to set. In addition to a Check Engine light coming on, there may or may not be customer concerns of rough idle, extended cranking or no start.

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06_XV_75 -- 16 Mayıs 2016; 15:51:07 >

• Ben olsam hayatta seviste multimedya taktırmam.

Audi aracımda da yoktu eskiden, sahibinden'den araca göre yapılmış andorid ekranlardan alıp takmıştım.

XV'ye de yapılmış, hiç uğraşmam bundan alırım. 5.000 vereceksin, bir de yok navigasyon lisansı falan fila bir ton işle uğraşacaksın. SD karta istediğin yazılımı at taş gibi kullan. Zaten XV'de öyle ahım şahım bir ses sistmedi de yok.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-subaru-xv-multimedya-navigasyon-8-inch-android-4.4.4-kitkat-teyp-299173414/detay

• 06_XV_75 0 kullanıcısına yanıt
    Bursa - Ergin Akın. Dediğim gibi, ben de aracımı oradan aldım; abim de. Abiminki daha eski bir model. Onunkini çağırdılar. Benimkini çağırmadılar. Hatta ben kısa bir zaman önce 30000 bakımımı Uşak'taki servise yaptırdım, oradakiler de birşey demediler.
  • 60 bin bakımına 1120 tl istedi anlara bayraktar normal mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.