Şimdi Ara

Sony SmartWatch 2 'En alınası akıllı saat' video inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akıllı saat çok gereksiz bir teknoloji bence.Mevzuya bak tableti şarja tak,telefonu şarja tak,akıllı saati şarja tak,dizüstü pc varsa onu da şarja tak ee babacım ev oldu şarj çöplüğü..Ayrıca akıllı saatleri 2.ekran olarak kullanma yani telefonun yamağı gibi kullanma olayıda firmaların ne kadar aç gözlü olduğunu gösterir.Kardeşim cebindeki telefonu çıkarmaya üşeniyorsan git serengetiye al eline yayını okunu ceylan avla :D Teknoloji iyidir ama abartmamak lazım.Emektar saatimle mutluyum,bana asıl görevi olan saati göstersin yeter.

• K.I.T.T hemen yanıma gel diyesim geliyor

• akıllı saat bakan için sony en tecrübeli marka ve en iyi seçeneği sunuyor

ama gel gör ki benim için saat tarzını yansıtan önemli bir aksesuardır.saatten başka birşey göstermesini istemem.hatta analog ve metal olması kesinlikle önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Nokia Lumia 1520 "En alınası Phablet" video inceleme

bekliyoruz...

note3 z ultra one max dururken mi

bak bak ne diyecem bu saat varya bu saat wpden daha akıllı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 23 Aralık 2013; 13:42:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

bekliyoruz...

Sony SmartWatch 2 'En alınası akıllı saat' video inceleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

bekliyoruz...

yanlışın var sizin saat bu

• samsung gear a bakarsak daha alınası bir saat olmuş. yinede akıllı saat konusunda biraz daha beklemeyi tercih ederim :)

• Sony gerçekten iyi bir atılım yapmış başarılıda, ana sayfa ve iconlar çok tatmin edici ve ideal, kaba ve büyük değil.. Özelliklede batarya performansı ve süresi en etkileyici yanı...
    Ancak bir kamera eksikliğini hissediyorum açıkcası ben, bir kamera olmalıydı bence.

• bluetooth tan saat bağla kulaklık bağla veri kullanım sürekli aktif sonra vay efendim şarjım öğlene kadar yetmiyor ,yetmez tabi :D

• Çok İyimiş. Fiyatı Nedir ? Nerede Bulabilirm ?

• çok ilkel gözüküyor

• mesut bey;

bu cihaz ilk modelin gelişmiş hali fakat geara göre kıyasladıgımızda geardan daha geride görünüyo. sony neden böle bişey yapmış acaba yani ileri seviye bi gelişme yok bence 1 ve 2. modeli arasında. gear daha başarılı bence.

• Bu incelemeyle beraber dün satın aldım cihazı, şu an için saat üzerindeki uygulamalar sadece görüntülemeye yönelik, ancak biraz daha güncelleme ile detaylandırılmaması için bir sebep yok. Hatta numerik tuşlarla eski stil mesaj bile yazılabilir. Belki de buna yönelik uygulamalar vardır ama henüz bulamadım.

Bir de bu cihaza ait en işlevsel uygulamalar şeklinde bir inceleme ya da kaynak bulabilirsem rahatlayacağım.

Ücretli olsa da Web-browser bile yazılmış durumda..

Sonuçta öncelikle gelen çağrıları, mailleri, mesajları toplantı sırasında sessizce ve hızlıca görüntüleme ya da telefonu çantanızdan veya cebinizden çıkarmadan mesaj ile çağrıları reddetme seçeneği ve saat özelliğini baz alarak bu cihazdan beklenti içerisine girmek lazım.

Gayet başarılı buldum, inceleme için teşekkürler.
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Güzel açıklamışsınız teşekkür ederim. Mesut Bey Discovery mobile 16 GB ile çalışıyor mu?
  • Keşke saatiin on updateini yapıp inceleseydiniz.saat temaları indirilebiliyor artık şarj süresi biraz daha uzadı vs. bi çok irili ufaklı değişiklik var.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Keşke saatiin on updateini yapıp inceleseydiniz.saat temaları indirilebiliyor artık şarj süresi biraz daha uzadı vs. bi çok irili ufaklı değişiklik var.

Merhaba,

Saat temaları nereden indirilebiliyor acaba? Bilgi verirseniz sevinirim.
  • General mobile discovery ile çalışmıyor maalesef.

• http://youtu.be/Cny8m926GF0 varsa bir sıkıntı izle

• ne kadarlık pil yapacaksınızda saati adam gibi götürecek bence sony çok iyi yapmış bu işi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony pil konusunda gerçekten iyi, smartwatch'u tüm web bazlı bildirimlerde çok yoğun kullanıyor olmama rağmen 2 gün rahat gidiyor fakat şu an sıkıntım normalde bataryası benim kullanımımda 1buçuk gün dayanan HTC One cep telefonum smartwatch 2 ile 1 günü dolduramaz hale geldi. Sorun telefondan mı kaynaklanıyor, bluetooth'un sürekli açık kalmasından mı yoksa Smartwatch yazılımının uygulamaları eşleştirme sıklığından mı bilemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.