Şimdi Ara

Sony BDV-N9100W 4K 3D Blu-ray Ev Sineması Sistemi alacağım yardım (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
15
Favori
40.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun bende Onkyo 676 sipariş ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda izmirden az kullanılmış beyaz bir bdv9200 alabildim. Ayarlar konusunda yardımcı olacak arkadaş varsa sevinirim.

• N9200 satan olursa almaya talibim özelden yazabilirsiniz Beyaz olmasını arzu ederim
    Oturma odam beyaz
    Bütünlük sağlansın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

Sonunda izmirden az kullanılmış beyaz bir bdv9200 alabildim. Ayarlar konusunda yardımcı olacak arkadaş varsa sevinirim.

Hocam satmayı düşünür müsünüz N9200 ses sistemini

• quote:

Orijinalden alıntı: caliskan4

quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

Sonunda izmirden az kullanılmış beyaz bir bdv9200 alabildim. Ayarlar konusunda yardımcı olacak arkadaş varsa sevinirim.

Hocam satmayı düşünür müsünüz N9200 ses sistemini

Daha yeni aldım hocam ve çok memnunum uygun fiyata bulursanız kaçırmayın

• Merhaba! Ben de yeni aldım bu sistemi. Çok ama çok memnunum. menüleri kolay, bluetootla telefondan müzik dinleyebiliyorsunuz. benim en büyük sorunum Sony BDV-n9200W ses sisteminde çözüldü. Şöyle, flash belleğe aktarıp izlediğim filmlerde altyazı kodlama hatası oluyordu. bu sistem size 4 ayrı kodlama açıyor ve her zaman 4.sü tam olarak türkçe karakteri veriyor. ama MKV videolarında ses yok malesef. film indirirken ona göre indirin derim..
  • kuruahmett K kullanıcısına yanıt
    Mkv lerde ses var arkadaşım. Özellikle 10-15 gb boyutundaki mkv leri çok güzel gösteriyor. Sistem mkvlerdeki Dolby TrueHD ve Dolby Atmos sesleri çözemiyor, mkv içindeki dolby digital, dts, dts-hd master audio gibi seslerde sıkıntı yok. Altyazılarıda mkvmerge gui ile filme eklersen altyazı tuşuna bir defa basınca gösterir.

• 9200 ürününün mikrofon girişi ile karaoke yapılabiliyor mu? İkinci olarak, şu anda en uygun fiyat ne kadar? Teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbull26

Merhaba,
    usbden harici disk taktığınızda cihaz her türlü ses formatını açıyor. dts hd ma ve dolbytrue hd gibi, yani mkvlerdeki ses ne ise onu alabiliyoruz. Aynı bluraydisc takmışsın gibi.
    Harici kaynaklardan(ps3, media player, pc vb.) hdmi girişi ile bağlandığında sizin de belirttiğiniz gibi dts-hd master5.1,7.1 sesi dts5.1 olarak, dolby true hd 5.1sesi dolby digital 5.1 olarak dinleyebilirsiniz. Cihaz hdmi girişinde ancak bu kadarına izin vermiş. Bu olay benim bildiğim avr amfiler haricinde, tüm home theater playerlarda böyle maalesef. sanırım lisans vb. nedeniyle. Yapacak bir şey yok.
    pcyi hdmi ile bagladigim tvye bu sinema sistemini baglayarak kullanmak istiyorum. Yani goruntu ve ses pcden tvye, tv den de sinema sistemine gidecek. Bu sekilde oldugunda belirtilen ses formatlarini alamayacagim anladigim kadari ile. Bu sinirlama sadece hdmi de mi var mesela tv ile ses sistemini optik kablo ile baglasam o formatlari alabilir miyim?

• arkadaşlar sistemi kullanan var mı acaba bir kaç sorum olacaktı ?
  • bluENight kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum arkadaşım, yalnız internet ve harici telefon bağlantısı yapmıyorum.

• Merhaba arkadaşlar bdv n9200 beyaz satmayı düşünen varsa cihaza talibim teşekkürler.
  • arkadaşlar merhaba bende sony bdv 1200w var 2. el yeni aldım internet üzerinden video izleyemiyorum sayfayı tam açar gibi oluyor sonra hata veriyor. internet üzerinden film izleniyormu bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olabilirmi. Teşekkürler şimdiden
  • Satmayı düşünen varsa görüşebiliriz .

• Hayırlı akşamlar diliyorum...
    Arkadaşlar ben 9200 alacağım, benim için çok önemli 1-2 husus var.

1-) İndirdiğim filmleri zidoo x9s ile izliyorum. Zidoo'yu 9200'e baglayinca hdmı uzerinden 5.1 DTS HD ve Dolby true HD sesleri vermede her hangi bir sorun olmadan bu sesleri veriyormu.
    2-) Yine zidoo'dan gelen 4k görüntüyü TV'ye göndermede herhangi bir görüntü kaybı sorun v.s yasanabiliyormu.

Sony kendi sitesinde DTS HD var ama hdmi yok diyor. Biliyorsunuz 5.1 DTS HD ancak hdmı ile gönderilebiliyor.

Değerli kullanıcı yorumlarınız benim için çok önemli esirgemezseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: manolpan

Mkv lerde ses var arkadaşım. Özellikle 10-15 gb boyutundaki mkv leri çok güzel gösteriyor. Sistem mkvlerdeki Dolby TrueHD ve Dolby Atmos sesleri çözemiyor, mkv içindeki dolby digital, dts, dts-hd master audio gibi seslerde sıkıntı yok. Altyazılarıda mkvmerge gui ile filme eklersen altyazı tuşuna bir defa basınca gösterir.
    Paylaşımın en baştan 5-6 sayfasını okuyup öyle yazmıştım.
    Evet sorumun bir kısmını cevabinizda okudum.
    DTS HD çözüyor ama Dolby trueHD çözemiyormus 9200 bu çok kötü oldu benim için :(

• Led ışıkları sabit tutarken renkte durmuyor sanırım yapabilen var mı ya da

• Konuyu hortlattığım için özür dilerim fakat sizlerden bir konuda yardim rica ediyorum;

MUSIC ARENA da iken ıslık çığlık vb.. efektini kapatmanın hiçbir yolu yok mu ? En iyi sesi o ayarda veriyor ama o ıslık bağrışma sesleri biryerden sonra sinir bozuyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • selamlar, aldıgımdan beri kullanmak nasip olmadı hastalık vs gibi evde olmama durumlarından dolayı satacagım cıhazı tertemiz duruyor yer işgal ediyor

• turkozturkoz kullanıcısına yanıt
    Ne kadar istiyorsunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.