Şimdi Ara

Snapdragon 808 ve deri arka kaplama : Karşınızda LG G4 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
1
Favori
4.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyat yine çoook. Önden bakınca kötü duruyor sanki çevreyi kalınlaştırmışlar gibi geldi bana. Arkadan iyi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak ediyorum sizce,
    Metal kasami premium hissi verir yoksa gercek deri mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full HD ekran kullanılıp fiyatını da aşağı çekselerdi çok güzel iş yaparlardı. Tasarımını beğendim, kamera konusunda da iddialı, bataryası da rakiplerine göre iyi sayılır. Keşke FHD ekran çözünürlüğünde kalıp donanım konusunda akılda soru işareti bırakmasaydın be LG...

• soralalp S kullanıcısına yanıt
    gunluk kullanımda katkısı ne kadar olacak pekı bunların ? farkını anlayabılecegını mı sanıyorsun ? :)

antutuda senı gectım oleyyyyy dersın en fazla.

yarın kamera performansları karsılastırılır. gorunuste rakıplerı gerıde.

ses cıkısı olarak htc yı bılmem ama samsungun onunde.

arayuz olarak daha rahat calısıyor samsungun tw sınden.

tasarım olarak soylemıyorum bıle

antutuculara gelmeyebılır
  • O fiyatla tirt

• 2k ekran 801 de ve 805 te çalıştıysa bunda hayli hayli çalışır sonuçta note 4 ve g3 tede 2k ekran var peki gereklimi bence gereksiz.
  • Şebeke. Durumu ve görüşme kalitesi nasıl lg en basit işlevleri beceremez pek

• javaprof kullanıcısına yanıt
    adreno 418 eğer son anda overclock vs yapılmadıysa 420den zayıf 805 ten iyi değil yani. ama tabiki çalışır zaten 2k da destekleyen oyun nerdeyse yok.
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Samsung exynoslarda wolfson ses cipi var. HTC ve samsungun kulaklık performansı inanılmaz. Sen sanırım kasada bulunan küçücük hoparlörden bahsediyorsun kusura bakma hiçbir otobüste ya da partide telefondan dışarı ses vererek müzik dinlemedim onların gücünü bilmiyorum. Arayüzü neye göre kiyasladin G4 mu kullandın s6 mi kullandın. G3 referans alıyorsan ben hayatımda g3 rom kadar takılan rom görmedim. Arkadaşım sen bir önceki nesil ramin kaç ghz geriden gelen işlemcinin ve o mühendislik harikası diskin farkını anca rakamsal olarak antutuda görürsün diyorsan kusura bakma biraz fanlık seziyorum ve tartışmayı ileri götürmek istemiyorum vaktim gidecek çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

Merak ediyorum sizce,

metal o deri yere falan düşse gittikçe eskir metal + cam çok güzel duruyor hem de camlar çok sağlam oluyor artık nasıl yapıyorlarsa kimyasal formülleri bildiğimiz camlar gibi değil.silisyumu değişik maddelerle tepkimeye sokarak özel formüller uyguluyorlar bu yüzden bence z3 ve s6 tasarımı çok güzel.
  • soralalp S kullanıcısına yanıt
    mesajı alıntılamıstın ama

• Fiyatıyi ucuz olursa satar.. Daha da fazla satmaz.. Bu yıl samsung parayı götürür...

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

Merak ediyorum sizce,

metal o deri yere falan düşse gittikçe eskir metal + cam çok güzel duruyor hem de camlar çok sağlam oluyor artık nasıl yapıyorlarsa kimyasal formülleri bildiğimiz camlar gibi değil.silisyumu değişik maddelerle tepkimeye sokarak özel formüller uyguluyorlar bu yüzden bence z3 ve s6 tasarımı çok güzel.

Eger lg gercek deri kullanicaksa s6 dan daha dayanikli olur. Babamin 25 senelik deri montu var görseniz yenimi almiş dersiniz. Metalin cizilme riski cok. Yere dustugunde ciddi darbe izleri kalabilir. Ama deriyi yanmiyor bile

• Fiyatı 1500-1700 olursa Türkiye'de iyi satacaktır. Bu ihtimal olmaz ise başarısı çok mümkün değil.

G2 den sonra toparlanabilmesi için tek yapması gereken şey TR pazarı için bu fiyat aralığında satması lazım. TR de en az 200-500 bin adet satabilir bu fiyatlarla. 2000 TL üstü ise G4 ün sonunu hızlı getirecektir, elbette LG'nin de Çünkü o fiyat aralığında çok tehlikeli bir rakibi var, elbette Samsung Galaxy Note 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 28 Nisan 2015; 20:12:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

adreno 418 eğer son anda overclock vs yapılmadıysa 420den zayıf 805 ten iyi değil yani. ama tabiki çalışır zaten 2k da destekleyen oyun nerdeyse yok.

cpu gpu arası veri yollarının 64 bit olması belki perorması arttırabilir.bide 418 20 nm diğeri 28 nm her ikisi de 600 mhz hızında aralaraında bi fark göremedim sadece 418 in nm değeri düşmüşe benziyor bu da iyi bişey en azından termal throtlinge yakalanmaz.

tabi bu gpular benim pek bilgili olduğum bi alan değil yukarıdaki bilgiler yanlış olabilir cpu ve ram konusunda daha bilgiliyim bu konu hakkında forumda bilgili biri varsa hangi gpunun daha iyi olduğun yazsın erdi özüağdan bir inceleme bekliyoruz tegra k1 e yaptığı gibi bu konu hakkında da yapmalı bir inceleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 28 Nisan 2015; 20:19:39 >
  • javaprof kullanıcısına yanıt
    sonuçları pek öyle göstermiyor. adreno 418 adreno 420 den daha yavaş. 418 in şuan oluşabilecek tek avantajı eğer daha az ısınıyor ve daha az güç tüketiyorsa sürdürülebilr performansta daha iyi olabilir ama max güç olarak daha zayıf.
  • Telefonu begendim
    g2den sonra geçiş yapilabilir gibi , fiyat herseyi belirleyecek...

• 808 kim için nerede yetersiz ben anlamadım. Herkesi deliler gibi oyun oynuyor felan sanıyorsunuz galiba.

• Samsung'un bir basın bildirisi yayınlayıp LG ve HTC'ye teşekkür etmesi lazım. El birliğiyle Samsung'u lider yapacaklar.

Aynı fiyat seviyelerinde s6 ve S6 Edge'ten daha kötü bir telefon nasıl yapmayı becerdiler acaba?

• Fiyat ülkemizde kesinlikle fazla olacaktır ama çıkarılabilir batarya ve ekran tarafında öyle ya da böyle yapılan geliştirmeler dahiliyetinde s808 eğer sürdürülebilir performans konusunda beklenen noktada ise s810 a gerek olmayabilir de tabii. Ayrıca a418 i de değerlendirmek lazım, ne derece başarılı ve uzun durumda ne verebiliyor. Bu nedenle hemen yabana atmamakta fayda var. Bunu söylememde etken ise kamera kısmındaki gelişmelerin de kulağa hoş gelmesi. Elbette incelemeleri görmeden G4 en iyi ya da gerçekten çok doğru bir hamle diyemeyiz :(

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.