Şimdi Ara

Snapdragon 808 ve deri arka kaplama : Karşınızda LG G4 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
1
Favori
4.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sabirsizlikla bekledigim bir telefondu ama gercekten bana uzuntu verdi hem islemcisi hemde material olarak rakiplerinin cok gerisinde.Samsung yillar once kullandigi deri kapak bence anlamsiz rakiplari metal kasaya dondu lg hala plastik ve fiyati ayni bence bu fiyat seviyesinde satis yapmasi zor gorunuyo 3 ay sonra duser fiyati...

• lg ayağına sıktı hayırlı olsun..

• Valla dün ne hikmetse G4'ü S6 Edge'le yanyana karşılaştırma fırsatını buldum
    Kamerası akıyor G4'ün diyenler resimlere bi de yakınlaştırıp baksınlar işte orda rezalet ortaya çıkıyor.
    G4'te resimlere normal bakınca herşey normal görünüyor ama resmi yakınlaştırdığınız zaman detay falan kalmıyor ortada herşey sanki geometrik gibi oluyor keskinlik sıfır.
    Ekran iyi ama renkler S6 Edge'den daha soluk böyle de bi gerçek var.
    İşlemci zaten ayrı bi konu burda S6/S6 Edge'in ezici bir üstünlüğü var bu da kaçınılmaz bir gerçek ve ortada şöyle bir durum var.
    Fiyat konusu hala karanlık ve hangi Turkcell bayisine gitsem "2000tl hayal abi." yanıtını aldım fiyat konusunda. Halihazırda S6'nın güzel fırsatlarla birkaç hediyeyle 2500tl'ye alıyorken fiyatı meçhul (en az 2200 deniyor plastik versiyon için) bir orta/üst bir cihaza bu parayı vermek akıl karı değildir.
    Ayrıca deri versiyon gerçekten LG'nin bu telefondan para kırmaya çalıştığının göstergesidir. Dandik bir deri kapak ve bunun sürekli yıpranıp yenisinin aldırılmak istendiği gayet açık ki iki gün önce yerleştirilen cihazın bile arka tarafında yıpranma vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yorumsuz...

• konu hortlatmak moda mı oldu terbiyesiz herif işsiz
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.