Şimdi Ara

SKODA YETI KULUBU (158. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.626
Cevap
78
Favori
550.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yetinin full donanımlısında geri görüş kamerası varmı?kendi sitesinde budonanım özelliğine air şöyle bir ibare var:"Radyo ekranına entegre görsel destek özelliği olan arka park sensörü" bu özelik aynı zamanda geri görüş kamerasımı oluyor?bilgili ve ilgil arkadaşlar cevap verirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dicetel10

arkadaşlar yetinin full donanımlısında geri görüş kamerası varmı?kendi sitesinde budonanım özelliğine air şöyle bir ibare var:"Radyo ekranına entegre görsel destek özelliği olan arka park sensörü" bu özelik aynı zamanda geri görüş kamerasımı oluyor?bilgili ve ilgil arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

Görsel destek dediği grafik görsel camera değil.
  • dicetel10 kullanıcısına yanıt
    çizgi grafikle yaklaşmayı gösteriyor.
  • dicetel10 kullanıcısına yanıt
    Fotodaki gibi bir şey işte...

SKODA YETI KULUBU
  • Yeticilere bir sorum olacak 1,2 tsi 2011 model yeti için 215x60x16 mı yoksa 225x50x17 lastik mi alayım üzerindeki orjinal lastikler 20/10 imal tarihli 46.000 km de good year lastikleri değiştireyim derken alaşım jantt alacağım için 16" ve 17" ölçülerini kullandım birde lastikte bristonmu michelinmi arada fiyat farkı yok gibi
  • bende de aynı model var ve ben de lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum.jantı büyütüp yanağı küçültürseniz belki hoş bir görüntü olabilir,fakat bu sırada konfor yol tutuş nasıl etkilenir ona da bakmak lazım.ben kış lastiklerini fiyatı uygun olduğu için 205*60*16 almıştım.memnun da kaldım.dört mevsim içinde aynı ölçüleri düşünüyorum.bu ölçüye daha çok firma lastik ürettiğinden rekabet dolayısıyla fiyatlar daha uygun.
  • Arkadaslar merhaba 2014 1,2 tsi active sahibiyim aracim icin yan kapi citasi ariyorum nerden bulabilirim bilgisi olan varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BERSUM kullanıcısına yanıt
    17 janta geçerseniz lastik çapı % 1 küçülür. bende de şu an goodyear efficientgrip performance var başka markaya geçme nedeniniz nedir memnun değil misiniz, yakıt tüketimi ve yol performansı olarak lastiğin değerleri iyi aslında
  • paparoz P kullanıcısına yanıt
    http://www.superskoda.com/Skoda/YETI/Door-sills/ 75 euro ve üstü gümrüğe tabidir. daha ucuzsa büyük ihtimal kapınıza kadar getirirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mşah

17 janta geçerseniz lastik çapı % 1 küçülür. bende de şu an goodyear efficientgrip performance var başka markaya geçme nedeniniz nedir memnun değil misiniz, yakıt tüketimi ve yol performansı olarak lastiğin değerleri iyi aslında

lastiklerden bir şikayetim yok 46.000 km oldu birde üretim tarihi 20.hafta 2010 bu durumda 4x4x4 kuralı (4 yıl 40.000 km 4 mm diş derinliği) na göre diş derinliğini ölçmedim ama diğer 2 si dolduğu için malum önümüzdeki mevsim izmirde yağışların bolca olduğu mevsim tatsız bir durumla karşılaşmayayım diye düşünmüştüm yoksa üzerindeki lastikler sizinki ile aynı fransız malı bu arada 16 jantta kalıp lasiğin yanak ölçüsünü küçültmemeyi düşünüyorum sonuçta 17" te jant büyüyor yanaklar küçülüyor 16" le aynı ölçü oluyor üçyolda 215x60x16 michelin latidude h90 lastiği aksese 4 taksit 370 tl (garanti kartlarına 9 taksit) dediler 800 tl jantta var sanırım ordan alırım

• 2014 makyajlı kasaların dsg'si 7 ileri kuru olan tip mi? yani sorunlu mu hala?
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    4x4 model hariç otomatikler 7 ileri dsg. son haliyle sorunlu mu bilemiyorum zamanla anlaşılır, şöyle yeni arabasıyla 100.000km yapmış biri varsa ve sorun yoksa büyük ihtimal sorun kalmamıştır.
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    hocam kuru mu, ıslak mı, yağlı mı? tipi diye sormuştum genelde anlamda sorun çıkaranlar kuru tip 7 ileri diye biliyorum, biri bilgilendirirse iyi olur
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    kuru tip, yağlı olanlar 6 ileri
  • Arkadaşlar 2006 model 2.0 tdi audi a4 verilip 0 km yeti 1,6 tdi otomatik alınır mı?
    Attan inip eşeğe binmiş hissi verir mi yoksa konfor, güvenlik konularında bir sıkıntı olmaz mı?
  • Yetinin imalatı
    http://www.youtube.com/watch?v=dlAfJi7hrug

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosaydin -- 18 Ekim 2014; 18:04:36 >
    BERSUM arkadaşım aracını hangi servise götürüyorsun, benim önümüzdeki ay ilk bakımına girecek, aracı Vosmer'den almıştım servis kalitesi olarak Renk Oto mu yoksa Vosmer mi tercih edilmeli
  • quote:

BERSUM arkadaşım aracını hangi servise götürüyorsun, benim önümüzdeki ay ilk bakımına girecek, aracı Vosmer'den almıştım servis kalitesi olarak Renk Oto mu yoksa Vosmer mi tercih edilmeli

ben aldığımdan beri renk otoya götürüyorum memnunum problemimimde orası halletti orda hasan usta canayakın espirili ve bilgili bir arkadaş hiçbir memnuniyetsizliğim yok
    bu arada üçyolda lastikçiden 215*60*16 michelin latidude h 90 (95) lastikleri 4 taksit tanesi 370 tl den aldım araç konforu çok farketti 46.000 deki aracım artık bu lastiklerle 100,000 km ve 10 yaşını devirir aynı yerden skoda armalı alaşım 5 kollu 16" jantlarıda yine 4 taksit 770 tl ye aldım güzel durdu
    Her iki servisten fiyat alıp ona göre hareket edeceğim sanırım. Renk otoda bakım sırasında aracın yanında bekleme imkanımız var mı yoksa araca yapılanları göremiyor muyuz. lastik ve jantlarınız hayırlı olsun fotoğraflarını eklerseniz iyi olur
  • quote:

Her iki servisten fiyat alıp ona göre hareket edeceğim sanırım. Renk otoda bakım sırasında aracın yanında bekleme imkanımız var mı yoksa araca yapılanları göremiyor muyuz. lastik ve jantlarınız hayırlı olsun fotoğraflarını eklerseniz iyi olur

o imkan renk otoda var ama vosmerde nasıl bilmiyorum resim eklemeyi beceremiyorum pek bir özelliği yok jantların lastik ölçülerini bozmadım ama en iyi lastiği aldım sanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.