Şimdi Ara

SINIRSIZ İNTERNET 7 TL 'CEPNET' YENİDEN BAŞLADI (ilk ay 7, sonrası 14 tl) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
4
Favori
45.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: simurg9492

Eger AKK sonrasi hiz 96 olursa bu fiyatlara degmez. Mevcut cepneti kullanmam daha avantajli. Ancak 128 olur ise o zaman bu fiyatlara deger.

Aynen. Zaten 500 Mb hemen dolar. Bu fiyata adil kullanım sonrası 96 Kbps az. Ama 192-256 falan yaparlarsa aradaki fiyat farkına değer.
  • Aylık Cepnet'in 2 sene önce 7,99'a 100 mb'la çıktığını düşünecek olursak 14 TL'ye 250 mb'lık paket de 19 TL'ye 500 mb'lık paket de kesinlikle pahalı değil. Ucuz da diyemem ama kafası rahat olmak isteyen birisi çok da fazla cepten video izlemiyorsa bu paketler yeterli ve uygun olur.

Hatta vodemlerde kullananlar için de uygun paketler bence. 1gb'a 29 TL vereceğine 500mb hızı düşene 19 TL verilir bence..

İlk 3 ay yarı fiyatına olması ek bir güzellik..
  • burda çoğu kişi hala cepnetin iyiliğini savunuyo, 500 mb tan sonra hız düşşek 19 tl, avea ya bakalım 2 gb tan sonra hız düşşek yanında konuşması sms i dahil 30 tl. 11 tl fark verip konuşmayla sms almayı herhalde kimse reddetmez..

ben dahil burda çoğu kişi avea nın kampanyasız dönemlerinde vodafone koştuk marifet gibi bide tahaahüt verdik, şimdi tahaahüt bitene kadar bakınıyoz yeni bi kampanya çıkar mı diye..

nerde... çıkana bak, vodafone böyle yaparsa hiç bişi değişmez.. avea yeni nesil den 1 müşteri çekemez kendine.. (bulunduğu yerde avea çekmeyenler hariç)
  • Paketlerde aylık ödenecek maksimum ücret 100 TL ile sınırlıdır. Adil kullanım kotası dolduğunda 7,2 Mbps'a ulaşan erişim hızınız 128 Kbps'a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.

Nedir şimdi bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

ben demiştim ilk sayfadaki mesajımda mevcut cepnet kullanıcıları değerini bilsin diye... al işte...akk den sonra hız yine 96 kps fiyat 14 TL ucuz değil kesinlikle...

adam 14,5 liraya zaten 1 gb alıyor, ne yapsın 96 kpbs eşek hızındaki bağlantıyı....

Sen 3 tane freezone tarifesinde olanları söylüyorsun geri kalanına 1 gb 29 tl :) 500 mb 19 tl.Yani gençler aynen devam etsin , diğerleri için şuan nasıl paket çıkarsalar iyidir.Ki maksatları zaten çok iyi paketler çıkartmak değildi, millet cepnet istiyordu sınırsız al sana sınırsız dedi hepsine

sadece freezone değil cesin, avea da 1 gb aylık internet zaten 14,5 lira faturasız...

ee turkcellde ise 1 yıl taahhüte 1 gb yine 14,5 lira...

yani bu durumda vodafone aynı hizmeti tekrardan zamlı olarak yayına koyarken aynı şebekeye yeni aboneler geldiğinde eski geleneksel cepnet kağnı günlerine tekrardan hoşgeldiniz diyebiliriz

• Beklediğimize değecek birşey çıkmadı malesef...
  • 96k ne yaaa.
  • yerimizi kapalım
  • cepnet zam gelmiş o zaman. bundan bu sonuç çıkar
  • 96 kbps ye düştükten sonra gerisi önemli değil. Mevcut Cepnet'e dokunmasınlar bari.
  • Arkadaşlar yeni çıkacak olan CepNet paketlerindeki fiyatlar Freezone'lulara devamlı indirimli mi olacak acaba? Bilgisi olan varsa beri gelsin.
  • yüzde yüz zam,
  • Hadi bakalım merakla beklyoruz..
  • Ayrıca abone alımına ne zaman açılacak, konuyu açan arkadaşlar bilgi verebilir mi bu konua hakkında?

Ek olarak; bu paketler Freezone tarifelerinde olan müşterilere devamlı mı indirimli olacak ?
  • Hala 96 kbps veriyolar ya. Arkadaşım şunu 128e çıkarın artık o kadar para almayı biliyorsunuz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

ben demiştim ilk sayfadaki mesajımda mevcut cepnet kullanıcıları değerini bilsin diye... al işte...akk den sonra hız yine 96 kps fiyat 14 TL ucuz değil kesinlikle...

adam 14,5 liraya zaten 1 gb alıyor, ne yapsın 96 kpbs eşek hızındaki bağlantıyı....

Sen 3 tane freezone tarifesinde olanları söylüyorsun geri kalanına 1 gb 29 tl :) 500 mb 19 tl.Yani gençler aynen devam etsin , diğerleri için şuan nasıl paket çıkarsalar iyidir.Ki maksatları zaten çok iyi paketler çıkartmak değildi, millet cepnet istiyordu sınırsız al sana sınırsız dedi hepsine

sadece freezone değil cesin, avea da 1 gb aylık internet zaten 14,5 lira faturasız...

ee turkcellde ise 1 yıl taahhüte 1 gb yine 14,5 lira...

yani bu durumda vodafone aynı hizmeti tekrardan zamlı olarak yayına koyarken aynı şebekeye yeni aboneler geldiğinde eski geleneksel cepnet kağnı günlerine tekrardan hoşgeldiniz diyebiliriz

Anladım ama bunlar taahhütsüz şartsız şurtsuz paketler yoksa o tip kampanyalar vfda da var, zaten canı istemeyen taşısın hattını durduğu hata bence.

Ve nihayetinde mevcut kullanıcılara birşeyler lazımdı.Sadece kotalı olarak 250 mb 14 tl , 500 mb 19 tl idi ve sonrasında kota aşım ücreti vardı birnevi onu kaldırmış oldular.Fiyatları aynı ama kotayı aşarsan ücret yok 96 kbps ile sınırsız devam et dediler.Hani herkes sürekli birşeylerle kıyaslıyorlar kendilerine göre haklılarda mevcut paketlere göre kıyaslamakta gerekir.

Benim görüşüm tabiki bu paketler bir alex değil ama mevcut vf paketlerine göre iyi.

• Ben diyorum bisey var. Megerse net çıkaryolarmıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Liberté

Hala 96 kbps veriyolar ya. Arkadaşım şunu 128e çıkarın artık o kadar para almayı biliyorsunuz.

Keşke öyle olsa.
  • Son zamanlar cepnet hızlı diye seviniyorduk
    Eski hantallığa geri dönecek :(
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.