Şimdi Ara

SINIRSIZ İNTERNET 7 TL 'CEPNET' YENİDEN BAŞLADI (ilk ay 7, sonrası 14 tl) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
4
Favori
45.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

quote:

Orijinalden alıntı: burak6721

quote:

quote:

3)Ozgur genc tarifesine mnp ile gelen aboneye 2000 dk+5000 sms her yone

bir arkadaş öyle birşey yazmış, bunları her ay için verirlerse gençler akın akın geçen vodaya

www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/FreeZonea-Gel-Katla-Kazan+Heryone-5000SMS-Kampanyasi.php

teşekkürler. baktım ama bu heryöne 2bin dk nasıl oluyor onu çözemedim :)

Freezone tarifelerinden birindeyseniz, örneğin özgür genç, 100 tl, 10 dakikası 50 kuruştan 2 bin dakika ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Fiyatlar sizcede pahalı değil mi?

bana pahalı geldi, cepnetim var, gerekirse onu kullanırım. şu anda avea yeni nesil ile idare ediyorum.
  • quote:

Pahali..

Beklentileri karsilamadilar bendede..

Redlerde duzenleme bekliyordum en azindan..

Ayda taahhutle 80 lira odeyip internette kota asim.riski yasayana kadar 40 lira ucuz oder aveali olurum daha iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimdevrim

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burak6721

quote:

quote:

3)Ozgur genc tarifesine mnp ile gelen aboneye 2000 dk+5000 sms her yone

bir arkadaş öyle birşey yazmış, bunları her ay için verirlerse gençler akın akın geçen vodaya

www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/FreeZonea-Gel-Katla-Kazan+Heryone-5000SMS-Kampanyasi.php

teşekkürler. baktım ama bu heryöne 2bin dk nasıl oluyor onu çözemedim :)

Freezone tarifelerinden birindeyseniz, örneğin özgür genç, 100 tl, 10 dakikası 50 kuruştan 2 bin dakika ediyor.

hmmm şimdi anladım hocam.

birtek interneti eksik kalmış, o da olsaymış tadından yenmezdi.
    bu yeni çıkacak cepnet sınırsız internet tarifeleri 7 tl olarak kalsa süper olurdu.

30 tl yükleyerek her yöne 2bin dk + 5bin sms + sınırsız internet sahibi olurduk.

• quote:

quote:

bana pahalı geldi, cepnetim var, gerekirse onu kullanırım. şu anda avea yeni nesil ile idare ediyorum.

akk sonrası hıza bagli,192-256kbps ise 14uygun bence:)
  • Eger AKK sonrasi hiz 96 olursa bu fiyatlara degmez. Mevcut cepneti kullanmam daha avantajli. Ancak 128 olur ise o zaman bu fiyatlara deger.
  • Vodafone yapsin aveadan tekrar gecerim ;)
  • Fiyat pahalı avea hala mantıklı
  • Hız yok, çıkacağı tarih yok...
    Kafa yormaya değmez cepnet e devaaaammmmmmmmmm...
  • bu cep telefonu olayı hayatımızı ele geçirdi.
    Çinde şöyle birsey duymuştum. siz reklam şirketi ile anlaşıyorsunuz. Cebe gelen reklamları bakıyorsunuz. ve parasız konuşuyorsunuz
  • bence fiyatlar pek uygun değil. bu fiyata 2 katı kotayla gelseydi o zaman olurdu. bu haliyle 500 mb'a 19 lira vermek yerine aynı fiyata aveada yıkılan paketi almak daha mantıklı.
  • ben demiştim ilk sayfadaki mesajımda mevcut cepnet kullanıcıları değerini bilsin diye... al işte...akk den sonra hız yine 96 kps fiyat 14 TL ucuz değil kesinlikle...

adam 14,5 liraya zaten 1 gb alıyor, ne yapsın 96 kpbs eşek hızındaki bağlantıyı....
  • valla şuan en avantajlısı gene bu. uzun süre bekleyenlere için fırsat ne diyim
  • Müşteri ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve uygun çözümler üreten Avea firmasıdır. bu sonda her yöne dakikalar sınırsz yüksek hızda internet ve sms paketlerini en uygun fiyata sunabilen tek gsm operatorudur. karşılaştırma yapın sonra karar verin.
  • Bir an duraksadım. Heyecan yaptırdın hocam yaa. Keşke adil kullanım sonrası 128 ya da 256 Kbps olsa.

çıksın da Cepnet'i bekleyen arkadaşlara müjdeyi vereyim.

:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

ben demiştim ilk sayfadaki mesajımda mevcut cepnet kullanıcıları değerini bilsin diye... al işte...akk den sonra hız yine 96 kps fiyat 14 TL ucuz değil kesinlikle...

adam 14,5 liraya zaten 1 gb alıyor, ne yapsın 96 kpbs eşek hızındaki bağlantıyı....

Sen 3 tane freezone tarifesinde olanları söylüyorsun geri kalanına 1 gb 29 tl :) 500 mb 19 tl.Yani gençler aynen devam etsin , diğerleri için şuan nasıl paket çıkarsalar iyidir.Ki maksatları zaten çok iyi paketler çıkartmak değildi, millet cepnet istiyordu sınırsız al sana sınırsız dedi hepsine
  • hiç uygun değil bunca zaman bosuna bekledık.yarın Avea yeni nesile gecıyorum.
  • vodafone sitesinden baktımda cepnete hala abone alımı yok yazıyor
    mobil internet paketlerindede limiti geçtikten sonra 128kbps olarak devam ediyormuş ama faturada devam ediyormuş. 100 TL ye kadar. 100 liradan sonra fatura gelmiyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

vodafone sitesinden baktımda cepnete hala abone alımı yok yazıyor
    mobil internet paketlerindede limiti geçtikten sonra 128kbps olarak devam ediyormuş ama faturada devam ediyormuş. 100 TL ye kadar. 100 liradan sonra fatura gelmiyormuş.

Daha sitede açıklanmadı, açıklanınca buradan link atar arkadaşlar zaten ozaman bakarsın.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.