Şimdi Ara

SINIRSIZ İNTERNET 7 TL 'CEPNET' YENİDEN BAŞLADI (ilk ay 7, sonrası 14 tl) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
4
Favori
45.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İlk 3 ay dedikleri fiyatlar normal fiyatlar olmali idi..

Hele gencler hic almaz..

1 gb 14.5 iken..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Tutacagini sanmiyorum..

Hele gencler hic almaz..

1 gb 14.5 iken..

bizim millet kendi ağzıyla kaşındı ama 15 tl olsun yeterki cepnet gelsin diyen çoktu alsana 15 tl lik cepnet dedi vodafoneda :)

• quote:

Tutacagini sanmiyorum..

Hele gencler hic almaz..

1 gb 14.5 iken..

1gb'ta kota aşımından sonra sınırsız olacaksa eğer özgür gençlilerede aynısı olmalı. ben özgür gençliyim indirimli almak varken gidip 29 lira vermek saçma olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Tutacagini sanmiyorum..

Hele gencler hic almaz..

1 gb 14.5 iken..

bizim millet kendi ağzıyla kaşındı ama 15 tl olsun yeterki cepnet gelsin diyen çoktu alsana 15 tl lik cepnet dedi vodafoneda :)

Milletin cok umrunda olmaz cesin..

Gecer aveaya..

15 tl buna verene kadar 30 luk avea kullanacak 1.5 milyon insan.bulabilirim..

Ben daha cok tarifelere net gelecek diye bekledim..

Hayal kirikligi benim acimdan..

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimdevrim

quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Orijinalden alıntı: kobifone

PAKET 1: İLK 3 AY 7 TL, SONRASI 14 TL - 250 MB SONRASI HIZ DÜŞÜYOR SINIRSIZ BAĞLANTI DEVAM
    PAKET 2: İLK 3 AY 14 TL, SONRASI 19 TL- 500 MB SONRASI HIZ DÜŞÜYOR SINIRSIZ BAĞLANTI DEVAM

Hız kaça düşüyor acaba? Biraz pahalı olmuş gerçi.

Hız önemli bencede. 128kb ise iş yapar.

128kb ise avea yeni nesil cok daha avantajlı(benim icin)
    en az 192kb olmalı-fiyatı 14lira cunku
  • quote:

quote:

quote:

Tutacagini sanmiyorum..

Hele gencler hic almaz..

1 gb 14.5 iken..

Milletin cok umrunda olmaz cesin..

Gecer aveaya..

15 tl buna verene kadar 30 luk avea kullanacak 1.5 milyon insan.bulabilirim..

Ben daha cok tarifelere net gelecek diye bekledim..

Hayal kirikligi benim acimdan..

yok ya millet faturasız hatlarda abanacağı sınırsız paketler bekliyor.Faturalıda geçen geçti zaten ama aveada resmen bomba yani fatura sorunları, çekim vs derken.

Ben zaten taahhütlüyüm aylık cepnetlede mutluyum 8 tl ye net işimi hallediyorum :) hatunada artık bunlardan enucuzu hangisi olursa onu alacağız 500 mb a 19 tl vermekten iyidir,enazından kota aşım ücreti derdi olmaz.

Hee ama şuna katılıyorum çok süpriz, heyecan uyandıracak paketler olmaz bunlardan , sadece geçiştirici paketler bana görede.

• açıkcası hiç mi hiç beğenmedim, avea nın 30 tl lik paketi çok daha iyi. 2gb tan sonra hız düşüyo, içinde konuşmasıda var sms ide.. 19 tl vercem 500 den sonra düşçek bide.. vodafone kazığa devam.. tahaahüt elbet bitecek o günde vodafone benim için bitecek..
  • aveada guzel olan; 2gb internet var ve taahattut yok.
    bu cekım meselesı abartılıyor beni arayıp ulasamayan olmadı.
    kaldi kı 2 telefon kullanıyorum biri turkcell biri aveada.cekım sorunu yok yanı
  • evet aveadaki en güzelide sıkıntılar var nedir derseniz

1- faturalı bir tarife, yani faturasız kullanan biri alamıyor ve korkuyor fatura ya patlarsa diye.Faturasız için sınırsız paketleri yok bildiğim kadarıyla

2- 1. maddenin sonunda yazdığım şey aveada çok sayıda oluyor,faturalıda sorun yaşayanlar çok diğer operatörlere göre buda daha bi ürkütüyor insanları.

3- evet çekim gücü bazı yerlerde çok iyiken bazı yerlerde berbat olabiliyor, bunuda ancak yaşayanlar biliyor.

Ama en önemlisi sadece faturalı tarifelerde olması ve yanında birşeylerle birlikte vermesi.Avea o tarifeden sadece 2 gb + 128k sınırsızı 20 tl ye faturasıza verse o daha fazla talep alır :)
  • Cesin tamamda bu fatura problemi konusu abartiliyor..

Bu konuda btk nin inceleme baslattigi tek oprstor Vodafone..

Dogru faturasizlar alamiyor ama zaten ciddi anlamda net kullanan kesim benim gozlemledigim faturali kisim..

Faturasizlar halen sms derdindeler..

Benim vodafone a olan yaklasimimi az cok bilirsin

Devirden dolayi yapamadigim mnt yi surem dolduktan sonra yapmayi dusunuyorum..gerisini sen dusun yani..
  • bu fiyatlara birde sınırsızı 96 yada 64 kpbs yaparsa hiç bir şey çıkmaz..mevcut cepnet kullanıcıları bence elinizdekinin değerini bilin,birde isteklerin dışında gerçekler var çoğunun unuttuğu..kısaca hatırlayalım...

vodafone cepneti niye bitirdi.....moku çıkarıldığı ve şebeke yoğunluğu sorunlarından...

cepnet ilk çıktığında 25 kb indirme vardı ama bizim akıl küpü milletimiz bu hattı film indirme hattı olarak benimsedi aylarca...

daha sonra hız düşürüldü ama baktılar ki şebeke hala yoğun o yüzden tamamen bitirdiler yeni aboneliğe...

şimdi yine aynı şey yapılıyor insanlar cepnet geri gelsin diyorlar ama Vodafone şebeke yoğunluğundan dolayı bitirdiği birşeyi niye geri getirsin aynı şebeke kapasitesinde...?

haa bir parmak bal derseniz...elbet verilecektir orası ayrı işin aslı avea yı sevmesemde 30 liraya 2 gb sonrası 128 sınırsız 2000 dakika görüşme-sms olayları gerçekten müşteriyi götürdü fatura sorunları bence de abartıldığı kadar değil..

• Bence hız 64 kbps olacak.

• quote:

3)Ozgur genc tarifesine mnp ile gelen aboneye 2000 dk+5000 sms her yone

bir arkadaş öyle birşey yazmış, bunları her ay için verirlerse gençler akın akın geçen vodaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

quote:

bir arkadaş öyle birşey yazmış, bunları her ay için verirlerse gençler akın akın geçen vodaya

www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/FreeZonea-Gel-Katla-Kazan+Heryone-5000SMS-Kampanyasi.php

• quote:

Bence hız 64 kbps olacak.

varsayalım 100kbps olarak hızı acıkladı ama 20-30kbps hız verıyor.bunun bi yaptırımı varmı?
    vaad edılen hızın yuzde 80nını vermek zorunda dıye yazıyordu adsl sayfasında,mobılde boyle zorunluluk varmı?
    bilen biri cevaplarsa guzel olur...
    bence şirketler vermedıgı,veremedıgı hızmetın ucretını almamalı ama ozellıkle taahhütlu musterılerden çatır çatır alıyorlar.
  • kobifonenin açtığı şok vodafone başlıkları hiç ilgimi çekmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

quote:

varsayalım 100kbps olarak hızı acıkladı ama 20-30kbps hız verıyor.bunun bi yaptırımı varmı?
    vaad edılen hızın yuzde 80nını vermek zorunda dıye yazıyordu adsl sayfasında,mobılde boyle zorunluluk varmı?
    bence şirketler vermedıgı,veremedıgı hızmetın ucretını almamalı ama ozellıkle taahhütlu musterılerden çatır çatır alıyorlar.

bunlar düşük hızlar o yüzden telefonunda sorun yoksa zaten alıyorsun bu hızı.

Adsldeki mevzu farklı yüksek hızlara ulaşıldığından altyapıya bağlı olarak her bölgede aynı yükseklikte hız alınamayabiliyor.Ve birde adsl teknolojisiyle alakalı bir durum var modeme gelen hızın zaten % 85 i civarını alırsın çünkü teknik kayıplar söz konusudur.Bunlar tamamen farklı mevzular yani.

Konumuza gelirsek bu düşük hızlarda o sıkıntı olmuyor, sadece mobil internet olduğundan bulunduğun baza bağlı olarak pingler yüksek seyrederse o etkiler okadar.Ben aylık cepnet kullanıyorum 96 kbps olan nerde hız testi yapsam 90-100 kbps arası çıkıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

quote:

bunlar düşük hızlar o yüzden telefonunda sorun yoksa zaten alıyorsun bu hızı.

Adsldeki mevzu farklı yüksek hızlara ulaşıldığından altyapıya bağlı olarak her bölgede aynı yükseklikte hız alınamayabiliyor.Ve birde adsl teknolojisiyle alakalı bir durum var modeme gelen hızın zaten % 85 i civarını alırsın çünkü teknik kayıplar söz konusudur.Bunlar tamamen farklı mevzular yani.

Konumuza gelirsek bu düşük hızlarda o sıkıntı olmuyor, sadece mobil internet olduğundan bulunduğun baza bağlı olarak pingler yüksek seyrederse o etkiler okadar.Ben aylık cepnet kullanıyorum 96 kbps olan nerde hız testi yapsam 90-100 kbps arası çıkıyor.

hocam bazı arkadaslar (yine bu forumda)cepnette 64kbps hız aldıgını soylemıs o yuzden sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak6721

quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

quote:

www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/FreeZonea-Gel-Katla-Kazan+Heryone-5000SMS-Kampanyasi.php

teşekkürler. baktım ama bu heryöne 2bin dk nasıl oluyor onu çözemedim :)

• quote:

64 olursa hiçbir anlamı olmaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.