Şimdi Ara

Shell Helix HX8 5W-30 4 Litre Motor Yağı ( Üretim Yılı: 2023 ) 419TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
2.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Shell Helix HX8 5W-30 4 Litre Motor Yağı ( Üretim Yılı: 2023 Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/shell-helix-hx8-5w-30-4-litre-motor-yagi-uretim-yili-2023-p-HBV00000KFFYC?magaza=FZRulman

• Sahte yağa denk gelmek araca benzin yerine mazot doldurmaya benzemez. Sahte yağ birden kısa sürede araca zarar verecek diye bir şey yok. Belki şuan motorun içi yüksek sıcaklıkta katılaşan yağ parçalarından iyice kurum bağladı ve bir yerlerden patlak vermeye fırsat kolluyor. Bilemezsiniz, anca sağlam bir yerden patlak verince göreceksiniz ama iş işten geçmiş olacak.

• internette gerçek yağ bulmak çok zor

• Riski göze almak yerine 200-300 fazla verip distribütörden almak gerek.Bunun şakası yok motoru kucaklamaya kadar gider.

• Bu haltı bi kere yedim başım ağrıdı hayatta yapmam bi daha. Bilmediğiniz yerden almayın. Ben aldım bi yağ. Usta sahte dedi. Çırak orjinal dedi. Petrole gittim sahte dedi. Dağıtımcısı orjinal dedi. Midem bulandı değiştirdim. Ugrastıgımamı yanayım paramamı yanayım bilemedim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt

Ben riski göze aldım ve internette satılan bilinmedik markanın 0-30 yağının 4 Litresine 250₺ ödedim ve memnun bir şekilde kullanıyorum…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

4 litre yakıt 150 lira. 4 litre yağı 250 liraya almışsınız. Bence risk aldığınız söylenemez.

• satıcı ve yorumlarını kontrol edin birşey olmaz daha sahte yağa denk gelmedim

• .Eray. kullanıcısına yanıt

Sahte yağa denk gelmek araca benzin yerine mazot doldurmaya benzemez. Sahte yağ birden kısa sürede araca zarar verecek diye bir şey yok. Belki şuan motorun içi yüksek sıcaklıkta katılaşan yağ parçalarından iyice kurum bağladı ve bir yerlerden patlak vermeye fırsat kolluyor. Bilemezsiniz, anca sağlam bir yerden patlak verince göreceksiniz ama iş işten geçmiş olacak.

• .Eray. kullanıcısına yanıt

HB olumsuz yorumları yayınlamıyor.Kaşar peyniri almıştım soğuk zincir göderilmedi kargo poşetine sarıp göndermişler.Resimlerini çekip ürün hakkında yorum paylaşıp resimleri ekledim uygun bulunmadı diye yorumumu yayınlamadılar.N11 yorumları engellemeden direk yayınlıyor.

yetkili satıcısı kım hocam shellın netten nerden alınır ?

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Link please?

• Fzrulman da sahte yağ olmaz. En azından bilerek sahte yağ satmazlar. Ben çok aldım bu firmadan.

• Fiyat 500 olmuş

• BOLDVIPER kullanıcısına yanıt

Herhangi bir shell istasyondan üretim tarihine bakarak alınabilir hatta yakıt kart kampanyasında ödeme de avantaj sağlar.

Sırf bu yüzden resti çektim geçen gün. Ya yayınlayın dedim ya da hesabı siliyorum. 3 ayda 70 bin liralık sipariş vermişim, yayınlandılar tabii. HB yorumlarına bakıp ürün almayın kesinlikle. Kullanıcı yorumlarında manipülasyonun kralını yapıyor HB.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nArc kullanıcısına yanıt

Türkiye’de otomobil piyasası söyle

0-100 bin km ağır bakımları gelince kakalayım.

100-200 bin km minimum bakımla kullanayım, arıza çıkarmaya başlayınca kakalayım.

200-300 bin km bana arızalı aracı kakaladılar diğerlerinin aracına çarparak bozayım.

o yüzden bir yerden patlak vereceğini görülecek ama umursanmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARES007 -- 26 Temmuz 2023; 17:4:42 >
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt

Filtre aldım onlardan, öyle berbat adi bir mal geldi ki. Önceki sene aldığım filtre de aynı marka modeldi ve arasında dağlar kadar fark vardı. Gelen malın hem malzeme olarak kalitesi berbattı hem fonksiyon olarak eksikleri vardı. Filtrenin zigzagları bile tersti. İster sahte deyin ister asla sahte olamaz orijinaldir deyin orasını ben bilmem ama firma benim kafamda mimli, bir daha onlardan hiç bir şey almam. Hatta N11 den bu tarz ürünleri de almam kolay kolay.

• 5 senedir netten yağ alırım en az 10 bakım olmuştur. Bunlardan bikaç tanesini fzrulman dan aldım. Araba 97 binde alındı şuan 185 binde bi sıkıntı yok maşallah. Bana hiç sahte yağ denk gelmedi şükür. Çoğunu n11den aldım (motul econergy)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 26 Temmuz 2023; 21:52:28 >

teşekkurler

• Shell in 5w40 acea c3 sınıfı yağını bulabilen var mı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.