Şimdi Ara

Sevgilimin erkek arkadaslari(edit geldi) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
4
Favori
3.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bekara karı boşamak kolay demişler sevgili atalarım
    Burada izin veririm diyenlerin en az %90'ı izin gerçekte sevgilisine izin vermez eminim veya sevgilisi yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşk'ın en büyük düşmanı gururdur. Birisini seçmen gerekiyor.

• Sevgilinin boyle biseyi sana haber vermesine bakarsak guzel fakat sinema isine bakicaksak gidecegi erkeklerin karakterlerine bagli cunku adam vardir sevgilisi olan kizdan hicbirsey dusunmez bazilari da sevgilisi olsa dahi ondan hoslanir onu sevgilisinden sogutur sirf elde edebilmek icin hoslaniyodur yani kizdan boyle surekli sinema cafe takils takila bi etkilesim olabilir.sen gidecegi erkekleri tanimadigindan cevap kesinlikle hayir....

• bu konuyu görmem iyi oldu kardeşim uzaktan ilişki çok zor diyorlardı kız her seferinde bitsin tam başlamadan istiyor ben istemiyordum bana 2erkek 2kız sinemaya gidelim dese kıskançlıktan çıldırırım heralde yavaş yavaş sıyrılayım ben de.
  • Kiz onlarla takilmistir simdi sana geri donmustur

• Dean. kullanıcısına yanıt
    Konuştuk hocam konuları eger benden habersiz bi daha oyle seyler yaparsa ogrenirsem bi şekilde o zaman biter yalan soylersede günahı onun boynuna

• quote:

Orijinalden alıntı: YaralıBaykuş

Konuştuk hocam konuları eger benden habersiz bi daha oyle seyler yaparsa ogrenirsem bi şekilde o zaman biter yalan soylersede günahı onun boynuna

Evet hocam durumlar ne ? Bir gelisme sikintin vb. bi sey var mi?

• Ayrılmakla en güzelinin yapmışsın, anlattıklarını okudum da o ilişki yalan olmuş zaten. İlle de arkadaşlarıyla sinemaya gitmek istediyse kız arkadaşlarıyla gitseydi, 2 kız 2 erkek nedir... Bir kız ile bir erkek arkadaş/kanka olamaz/kalamaz, tecrübeyle sabittir bu kim ne derse desin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strider_4242 -- 27 Aralık 2014; 12:27:11 >
  • Hayırlı olsun arkadaşım. Bende de erkek arkadaşlarıyla samimiyet konusunda anlayışsız bir kız var. İlk fırsatta tekmeyi atma hesapları yapıyorum yemeden önce. Ama önce bir dalı tutayım ondan sonra elimdekini bırakayım diyorum. Kız milletine acımaya değmez.
  • forfreal F kullanıcısına yanıt
    Ayrildik

• Hocam bir kere güvenin sarsılmaz daha da olmaz o ilişki kız gene aynı şekil devam eder kafanda hep kuşku olur artık olmaz o iş yaş iş. Boş ver hocam başka kızlara bakıcaksın
  • Yine ayni konu mu benzeri mi

• forfreal F kullanıcısına yanıt
    Benzeri yine guvenimi kirdi ve bitti

• EFSANE KONU

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.