Şimdi Ara

Sevgilimin erkek arkadaslari(edit geldi) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
4
Favori
3.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevdiğim halde ayrılmak gerekti ayrıldık unutmaya bakicam artik erkek arkadaslarimi senin icin satamam diyen bir kızla yürümez zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaralıBaykuş

Cok olmadi hocam 2 ay

senden ayrılmak için zemin hazırlıyo olabilir.
  • Arkadaşlarını em

• Bir iliskiye mesafe girdiyse eğer zaten çok uzun sürmesini ve karşılıklı sevginin devam etmesini bekleyemezsin. Gerçekten zor bir şey. Unutmaya çalış. Git sosyalles. Elinden geliyorsa stalki birak.

• quote:

Sevdiğim halde ayrılmak gerekti ayrıldık unutmaya bakicam artik erkek arkadaslarimi senin icin satamam diyen bir kızla yürümez zaten

Hacı naptın

• quote:

Sevdiğim halde ayrılmak gerekti ayrıldık unutmaya bakicam artik erkek arkadaslarimi senin icin satamam diyen bir kızla yürümez zaten

Erkek arkadaşlarımı satamam mı dedi ? Sizin ilişki çoktandır yalanmış birader.

• Forumda ne geniş insanlar varmış arkadaş, tanımadığın erkekle sevgilin bi yere gidecek ve buna göz yumacaksınız.

Sahra çölünde bu genişlik yok.
  • adnansetek kullanıcısına yanıt
    Bitti. sinirlendigim icin öyle dedim dedi ama senin icin arkadaslarimi satamam demesi sinirle bile olsada koyar insana bende üstüne gittim bazı konularda bende suçsuz sayılmam ama icim rahat degil belki barisiriz diye umuyorum ama birimizin geri adım atması lazim ben atmam

• Sen o kizdan ayrilamazsin.Eger kiskancsan sana tersse ayril yada alışmaya bak cunku kiz rahat.

• 3yildir uzak mesafe iliskisi yasiyorum guvenim sonsuzdur zaten o ve arkadaslari bilir ki ters bir durumda buraya yazamayacagim seyleri yaparim o cocuklara

• Hottez Horde kullanıcısına yanıt
    Arkadaslarini tanisam sorun olmucak ışte güveniyorum kiza ama içim rahat etmicekti iyi oldu ne sıklıkla bulusuyosunuz hocam siz

• quote:

Arkadaslarini tanisam sorun olmucak ışte güveniyorum kiza ama içim rahat etmicekti iyi oldu ne sıklıkla bulusuyosunuz hocam siz

3haftada bir ortalama yazlari birlikte tatile gidiyoruz zaten her yaz onun disinda yilbasi vs ozel gunlerde

• quote:

Bitti. sinirlendigim icin öyle dedim dedi ama senin icin arkadaslarimi satamam demesi sinirle bile olsada koyar insana bende üstüne gittim bazı konularda bende suçsuz sayılmam ama icim rahat degil belki barisiriz diye umuyorum ama birimizin geri adım atması lazim ben atmam

Hocam geçmiş olsun keyfinize bakmaya çalışın

• quote:

kolay pes etmemen lazımdı. kızı buna pişman et. kuru bir hırs olarak kalmaz bu, emin ol senin adına daha iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hottez Horde kullanıcısına yanıt
    Bence gayet iyi hissettyrmiyosun yoklugun 3 sene olduysa evliliğe gider hocam hayırlısı olsun sizin icin

• quote:

Bence gayet iyi hissettyrmiyosun yoklugun 3 sene olduysa evliliğe gider hocam hayırlısı olsun sizin icin

Hayat bakalim nolacak

• Kusura bakma ama enayilik etmişsin, üstelik yeni arkadaşı da değilmişki 11 yıllık diyor

neyse için rahatsa sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

sen istemiyosun diye kiz tüm erkeklerle iliskisini kesecek mi? ya sacmaliyorsun yada arap ulkelerindeki kadinlarin kapanmalarini saglayan goruse sahipsin.

Yobazların saldırısına uğramış. -95 nedir lan !
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihhilal

Çok şaşırdım meşrebi geniş arkadaşlar basmamış konuyu. Bence de müsade etme arkadaşım. Gidecekse hemcinsleriyle gitsin.

Avrat geceligi gibi mezhebi genis diyosun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bunun İçin Üye Oldum

Ben de 3 yillik sevgilimle yaklasik 1 yildir uzaktan iliski yasiyorum. Öncelikle ne dusunduklerini ne hissettiklerini anlayabiliyorum. Kiz arkadasim uzaga gidince cevresinde hic erkek arkadas birakmadi bunu ben istemedim kendisi boyle iyi olacagini dusundu. Eger kiz arkadasin senin arkandan is cevirecek olsa inan ruhun duymazdi. Durust biriymis soylemis sana sen de haliyle kis.kanmissin ama icini rahatlatmaya calis seni dusunmese zaten boyle bir seyi hic demezdi. Bu konu yuzunden ayrilmaniz biraz basit kacar abi seviyorsan devam et bu yuzden bitirme iliskini ve daha anlayisli davranmaya calis yoksa ikinizde bogulursunuz bu iliskide.

Konudaki en mantikli yorum

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.