Şimdi Ara

Sevgilimin erkek arkadaslari(edit geldi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
4
Favori
3.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YaralıBaykuş

Bugun gitmis sinemaya eve geldiginde senin mesaja benzer bir mesaj atar bitiririm bi dahada o Yazmadan yazmam en dogrusu bu hocam galiba

Hocam belli ki buraya yazip sorduguna gore deger vermissin ama yapacagin bir sey yok, ben sana yapman gereken en mantikli yolu soyledim. He sorarsan tecrubeden ibaret soylediklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler en büyüğünüz benden bilmem kaç yaş küçüktür. Siz bana hakaret etmeden hadi ben kendime edeyim, benim mezhebim geniş bilmem ne falan filan ama bu kadar dar görüşlü olmayın.

Şimdi konu sahibi arkadaş sana bir sorum var. Kız arkadaşının erkek arkadaşlarıyla sinemaya gitmesini neden yanlış buluyosun? Aklına kötü şeyler mi geliyor? Eğer sen kız arkadaşından böyle bir şey bekliyosan zaten bu olayın yaşanmasına gerek yok, hakkında kötü düşündüğün bir kızla zaten sevgili olmandaki amaç nedir? Miden nasıl kaldırır?

Yok eğer tabiki yanlış bir şey olmayacağını düşünüyorsan da, kızmandaki sebep nedir? Bırak gençler filmini izleyip evine dönsünler, ne güzel bir aktivite.

Buna kızmandaki sebep aslında sensin, senin kendi içinde kızlara a* gözüyle bakıyor olman. Dolayısıyla kız arkadaşının da başka erkeklerle okasyon yapmasını doğru bulmuyosun. Ama sağlıklı düşünürsen, sinemaya gitmekten daha normal bir şey yok. Film izlemek için var orası, sevişmek için değil :)

Sen bu sorunu ilişkini kurtarmaya çalışarak ya da kız arkadaşını ikna etmeye çalışarak değil de kendi kafanda çöz. Kendinle barışmadığın sürece, bu sıkıntıları herkesle yaşarsın, çünkü sorun seden kaynaklı.

Herkesle yaşarsın dediğim, okumuş, görmüş, aile yapısı düzgün kızların hepsiyle. Gün yüzü görmemiş bir köylü kızıyla beraber olacaksan, o da senin gibi düşünür ve çok güzel anlaşırsınız.

Umarım HAK ettiğin ve istediğin ilişkiyi bulabilirsin, iyi akşamlar.

• O erkek arkadaslarinin amaclarinin hic oyle masum bir sinemaya gitme olayi oldugunu sanmiyorum ve emin ol kiz arkadasin bunun farkinda. Birak gitsin cok uzun suren bir iliski degilse, bugun olmasa yarin daha ileriye gider ve o zaman olur bu ayrilik zaten.
    En nefret ettigim kiz tipidir, abartma canim normal bir sey kafasiyla on erkekle birden takilanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 27 Kasım 2014; 20:02:46 >
  • ALAK_ kullanıcısına yanıt
    Soylediklerimi ciddi bir sekilde yorumladiginiz icin tesekkur ederim zaten ben kiz arkadaşıma iliskiye baslamadan demistim ben kiskanc biriyim geri kafaliyim erkek arkadasin olur tamam ama ben kiskanirim zaten mesafeler var aramizda ki ben degismem dedim en basinda ilk basta onaylayip sonra boyle yapmasi zoruma gitti ve soyledigi 11 yillik.erkek arkadaslarimi senin icin satamam dedi bu lafla beni bitirdi tamam anlarim uzun suredir arkadasin olabilir ama beni tamamen oldurdu bu lsfiyla sonra sinir animda soyledim tarzi bi seyler dedi ama cok Gec ayrildik zaten dogrusuda buydu bide olaya benim acimdan bakarsaniz sevinirim

• Gittiği zaman ayrıl

• neden 2ye 2 arkadas?
    niye cift gibi gidiyorlar yani.
    ben kiza guvensem.arkadasina guvenmem.
    olmaz oyle is

• Ayrıldık oda istedi bende bitti

• En doğrusunu yapmışsın zaten o kızdan hayır gelmezdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celal322 -- 27 Kasım 2014; 22:27:26 >
  • Kim upliyor konuyu

• Tek erkek olmasından iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

sen istemiyosun diye kiz tüm erkeklerle iliskisini kesecek mi? ya sacmaliyorsun yada arap ulkelerindeki kadinlarin kapanmalarini saglayan goruse sahipsin.

Yobazlar eksilemiş
  • quote:

sen istemiyosun diye kiz tüm erkeklerle iliskisini kesecek mi? ya sacmaliyorsun yada arap ulkelerindeki kadinlarin kapanmalarini saglayan goruse sahipsin.

Terket bu forumu

• uzak mesafeli ilişkiniz var diye arkadaşı da mı olmasın yani !
  • Benim kız arkadaşım benim tanımadığım bir erkek ile hiç bir şey yapamaz. Ne film ne başka bir şey.

Bana bunu söyleyecek kız hiç uğraştırmasın hemen benden ayrılıp ne yapacaksa yapsın. Üstüne düşünüp konuşmaya bile değmeyecek bir mevzu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 28 Kasım 2014; 0:14:21 >
  • Uzak meseafeli ilişki mi? Tövbe.
  • bir kız için kendinden ödün vermeye değmez, sonra kendini kaybedersin
  • quote:

Aynen karin degil nisanlin degil sanane bu tur uyuzlarin yuzunden kactane kiz arkadasimi kaybettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • He karısı nişanlısı olunca ne değişiyor? Karşılıklı iki insanın bağlılığı sadece bir yüzüğe yada bir imzayamı bağlı? Yani evlenene kadar herşey serbest sonra karışabiliriz? Çok dar düşünüyorsun o işler öyle olmuyor.Adam baştan karakterini söylemiş kızda kabul etmiş herşeyin farkında zaten.İnsanları birbirlerine bağlayan ne yüzüktür ne de imzadır.İnsanlar birbirlerine kalpten sevgileri ve saygılarıyla bağlanırlar.Eğer bir insanla ciddi düşünerek sevgili oluyorsan o zaten senin eş adayındır ve baştan seni kabul eder tanıdıkça sende onu kabul edersin.Adam görüş ayrılılığına düşmüş gelmiş akıl danışmış hemen atlamışsınız sanane yok yobazsın yok anası babası mısın bilmem ne.Asıl senin gibilerde sıkıntı var üstte birtanesi de demiş işte dünya görüşü bunda ne var köylü alırsın bilmem ne.O kadar güzelde süsleyerek anlatmış birde ben sizden büyüğüm demiş ki sanırsın matah birşey yapıyor.Okumuş eli yüzü düzgün kız görmesek bizi inandıracak.Şu anda ki gençlerin kaç tanesi adam gibi adam? Kız görünce akıllarını kaybediyorlar.Çocuk arkadaşlarını tanımaz etmez neden güvensin tanımadığı insanlara? Dediğim gibi kız baştan kabul etmiş sonra yan çizmiş.Bence çocuk tamamen haklı.Biraz geniş bakmaya çalışın çıkarın at gözlüklerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UsainBolt -- 28 Kasım 2014; 1:26:55 >

• quote:

Entel alert

• Kanka ayagi.... Biliyorsun. Ayrilabiliyorsan ayril.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.