Şimdi Ara

Seksenler (2012) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
890
Cevap
7
Favori
35.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Feel Me

Çağatay (Mürsel) diziye göre 18 yaşında ama koskoca adam 18 yaşında durmuyor ki. Yine Şoray'ın sevdiği kız , o da diziye göre 17 yaşında ama o da kocaman kadın.

Rasim Öztekin'in rolü neden çok çok yapmacık geliyor.

2012'yi ya ara ara detaysız bir şekilde göstereceklerdi ya da hiç. Dediğiniz gibi olayları önceden bilmenin bir heyecanı kalmıyor.

mesela Tiyatrocu ile kızkardeşin evli boşanmış olması.
    Anarşist kız ile de çağatay in evli olmasını bilmemizin hiç anlamı kalmadı
  • Gayet eğlenceli, gerçekçi bir dizi olmuş. İzlemeye değer. Bana göre leyla ile mecnundan daha da eğlenceli Fanları bana dalmaz umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanRa

Gayet eğlenceli, gerçekçi bir dizi olmuş. İzlemeye değer. Bana göre leyla ile mecnundan daha da eğlenceli Fanları bana dalmaz umarım

lim öyle böyle değil çok fena bozdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Gayet eğlenceli, gerçekçi bir dizi olmuş. İzlemeye değer. Bana göre leyla ile mecnundan daha da eğlenceli Fanları bana dalmaz umarım

lim öyle böyle değil çok fena bozdu

Felaket bozdu yani öyle böyle değil gerçekten. Bu bölümü sanki unutup son gün çekmişlerdi
  • Alamancı bebesi acayip hava kattı. Bir de gaz salımı vardı ki akıllara zarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Konsey

Alamancı bebesi acayip hava kattı. Bir de gaz salımı vardı ki akıllara zarar.
    Ne de olsa o aynı zamanda Çocuklar Duymasın'ın Berke'si. Kendisi oldukça iyi rol kesiyor.
  • Diziyi ben beğendim.İşin içine biraz daha etkili espriler konabilir tabiki.Onun haricinde olumsuz bir şey bulamadım.
  • quote:

Eğlenceli yanından çok duygusal yanı etkiledi beni günümüzden seksenlere geçerken ki o müzik baya etkiliyor insan , 4. bölümde Fehmi , Ahmet'e belini nerede böyle yaptın dediği sahnede ayrı güzeldi(Su bidonlarını taşıdıktan sonra suyun gelmesi ve Ahmetin çıldırmasında güzel sahneydi)

not : dizi müzikleride baya güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şenol Güneş -- 8 Şubat 2012; 14:54:09 >

• quote:

Çağatay (Mürsel) diziye göre 18 yaşında ama koskoca adam 18 yaşında durmuyor ki. Yine Şoray'ın sevdiği kız , o da diziye göre 17 yaşında ama o da kocaman kadın.

2012'yi ya ara ara detaysız bir şekilde göstereceklerdi ya da hiç. Dediğiniz gibi olayları önceden bilmenin bir heyecanı kalmıyor.

18 lik genç mi koyacaklar onların 30-40 yaşında gösterilmesi daha komik değil mi ?

Diziyi izledim bu bölüm cidden iyiydi Şahin(Ceyhun Fersoy) diziye renk kattı bence diğer bölümler içinde olumlu bakıyorum Şoray'ın sahneleri çok çok iyi diyecek söz yok onun dışında Eurovision dediler bir halt göremedik 2 dakikayla geçmişler resmen tek kötü yanı buydu.2.Bölümden daha iyiydi diyebilirim Sokak dekoruna pek beğendiğimi söyleyemem acilen el atılması lazım o kısma ama halen 1.Bölümü geçemedi gözümde diğer bölümde Nazlı ve Ergun'un ilişkisi ön plana çıkacak gibi.Ayrıca Asker uğurlaması daha iyi olabilirde bu tür şeyler biraz hafif kalıyor umarım ilerleyen bölümlerde düzelir.

• Alamancı askere uzun dönem mi gitti paralı mı gitti sonlarını izleyemedim.
  • izlenirmi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

quote:

Eğlenceli yanından çok duygusal yanı etkiledi beni günümüzden seksenlere geçerken ki o müzik baya etkiliyor insan , 4. bölümde Fehmi , Ahmet'e belini nerede böyle yaptın dediği sahnede ayrı güzeldi(Su bidonlarını taşıdıktan sonra suyun gelmesi ve Ahmetin çıldırmasında güzel sahneydi)

Bu sahneye koptum ya

• 3. bölüm Nazlı-Niyazi-Ergun üçgeninde geçen bir bölümdü. İlk bölümde Şoray ve eşi çok ön plandaydı, ikinci bölümde ise Çağatay ve eşinin tanışmasına daha çok değindiler. Sanırım sırayla konuyu işleyecekler ama Şoray'ın daha da çok ön planda olması lazım.
  • Bencede Şoray daha çok ön planda olsun
  • özellikle sık sık sular kesildiğinden dolayı bidonlarla tulumbadan su çekmeye giderdik o senelerde,konuları eskileri hatırlatıyor gerçekten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

quote:

18 lik genç mi koyacaklar onların 30-40 yaşında gösterilmesi daha komik değil mi ?

Diziyi izledim bu bölüm cidden iyiydi Şahin(Ceyhun Fersoy) diziye renk kattı bence diğer bölümler içinde olumlu bakıyorum Şoray'ın sahneleri çok çok iyi diyecek söz yok onun dışında Eurovision dediler bir halt göremedik 2 dakikayla geçmişler resmen tek kötü yanı buydu.2.Bölümden daha iyiydi diyebilirim Sokak dekoruna pek beğendiğimi söyleyemem acilen el atılması lazım o kısma ama halen 1.Bölümü geçemedi gözümde diğer bölümde Nazlı ve Ergun'un ilişkisi ön plana çıkacak gibi.Ayrıca Asker uğurlaması daha iyi olabilirde bu tür şeyler biraz hafif kalıyor umarım ilerleyen bölümlerde düzelir.

18'lik genç koymayacaklarda olmuş mu sence 35 yaşındaki adamı 18 yaşında göster(eme)meleri ? Hadi Mürsel'i geçtim o Gülden hiç 17 gösteriyor mu Allah aşkınıza , 40 yaşında kadın , oyuncu mu kalmadı 40 yaşındaki kadını 17 yaşında gösteriyorlar...

• Bende izlemeye başlayacağım ama 720 p olarak bulamadım.
  • Şoray'ın ön planda olacağı belli zaten olayları anlatan ve evin satılmamasına razı olmayanlardan biri.Diziye komedi diye başladım duygusal yanı daha çok etkiledi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

quote:

Bu sahneye koptum ya

süperdi burası

• quote:

Orijinalden alıntı: carter7415

Bende izlemeye başlayacağım ama 720 p olarak bulamadım.

Hocam dizi hd yayinlamiyorki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.