Şimdi Ara

Seksenler (2012) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
890
Cevap
7
Favori
35.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eyoruk

2.bölüm bitti..Güzel takip ederim fakat yer yer abartıya kaçıyor.Ayrıca 30-40 dk rahatlıkla anlatılabiliecek olaylar 1 saat 50 dk da anlatılıyor bu da sıkıyor haliyle."her dizide olduğu gibi"..
    Bir de 2-3 dk da bir müziği dayamasalar çok daha iyi olacak ve de her seferinde 1980-2012 yazmaları.Hee biz anlamayız yoksa
    2.bölümde mutfakta Migros markalı reçel vardı

migros 57 yıllık firma
  • 2. bölümde Ajda olayı güzeldi...

Dizinin torrentini bulmakta zorluk yaşıyorum önerecek olan var mı acaba???
  • Aslında dizinin süresi 40 dk olsa mesele daha iyi anlatılabilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

2.bölüm bitti..Güzel takip ederim fakat yer yer abartıya kaçıyor.Ayrıca 30-40 dk rahatlıkla anlatılabiliecek olaylar 1 saat 50 dk da anlatılıyor bu da sıkıyor haliyle."her dizide olduğu gibi"..
    Bir de 2-3 dk da bir müziği dayamasalar çok daha iyi olacak ve de her seferinde 1980-2012 yazmaları.Hee biz anlamayız yoksa
    2.bölümde mutfakta Migros markalı reçel vardı

Migros 1954 yılında kuruldu.
  • Dün akşam 1. bölümü izledim, bugün de 2. bölümü izleyeceğim.Dizi çok samimi geldi bana, kadrosu da çok iyi, hep sevdiğim sanatçılar var.İzlenir gibi.
  • Tek kelimeyle harika
  • yaa dün ilk bölümünü izledim.aldı götürdü beni o yıllara.çok başarılı değil henüz ama ilerleyen bölümlerde daha iyi olacağını düşünüyorum.mesela seksenli yıllardayken küçük çocuklar günümüz kıyafetleriyle gözüküyor.ama böyle birşeyi yapmış olmaları çok güzel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ALA-

Çocuklar Duymasın'dan mı transfer olmuş buda ? .Neyse 1.bölüm cidden iyiydi Şoray'ın karizması fena her zaman ki gibi 2.bölümü beğenmedim 3.bölüm güzele benziyor.

• ben begendim gibi yani en azından izlenir akasya duragı bile bu ülkede zırt pırt tekrarıyla yayınlanıyorsa bu dizinin kadrosu yeter en azından he bide iki kardeşin odasındaki galatasaray ile fener posterleri kardeşimle benim durumum hoşuma gitti :)
  • akasya durağı gibi tuvaletteki moktan daha değersiz bir dizinin tekrarlarının bile yayınlandığı ülkede böyle güzel bir dizi her türlü izlenir. Hoş akasya durağını izleyenlerin böyle dizilere zekası yetmeyebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirmisekizli

akasya durağı gibi tuvaletteki moktan daha değersiz bir dizinin tekrarlarının bile yayınlandığı ülkede böyle güzel bir dizi her türlü izlenir. Hoş akasya durağını izleyenlerin böyle dizilere zekası yetmeyebilir

hocam insanların tercihlerine bişi diyemeyiz. dizi gerçekten güzel, tutacak gibi duruyor.. şorayı çok başarılı buluyordum zaten bu dizidede kendini gösteriyor..
  • Şoray ve iki adamı kaygısızlarda yardırıyordu.
  • Birisine Birisine Aşık Oldum Birisine

http://vimeo.com/35913893

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozturkgss -- 6 Şubat 2012; 11:02:49 >
  • Seksenler Dizisi Facebook Fan Sayfası

en komik anlar, bölüm tekrarları buyurun arkadaşlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyx -- 6 Şubat 2012; 20:37:07 >
  • Dizi çok güzel , oyunculuklar olsun eski güzel müzikler olsun en çok rating alan abuk sabuk pembe dizilerden bin kat daha kaliteli bir dizi.
  • 2012 hiç olmayacakmış
    Herşeyin sonu belli olmasını geçtik
    Yaşlı halleri de hiç olmamış arada 32sene var değişimi uyduramamişlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

2012 hiç olmayacakmış
    Herşeyin sonu belli olmasını geçtik
    Yaşlı halleri de hiç olmamış arada 32sene var değişimi uyduramamişlar

aynen direk 80 leri yaşamaları çok daha iyi olurdu
  • Çağatay (Mürsel) diziye göre 18 yaşında ama koskoca adam 18 yaşında durmuyor ki. Yine Şoray'ın sevdiği kız , o da diziye göre 17 yaşında ama o da kocaman kadın.

Rasim Öztekin'in rolü neden çok çok yapmacık geliyor.

2012'yi ya ara ara detaysız bir şekilde göstereceklerdi ya da hiç. Dediğiniz gibi olayları önceden bilmenin bir heyecanı kalmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.