Şimdi Ara

Seksenler (2012)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
890
Cevap
7
Favori
35.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapımcı ve senarist Birol Güven, 80'li yıllarda geçen bir sitcom çekmek için kolları sıvadı. Güven'in sahibi olduğu Mint Prodüksiyon'un yeni projesi, "Seksenler" adını taşıyacak. Güven, diziyle ilgili detayları Twitter'da açıkladı: "Uzun süredir üzerinde çalıştığımız yeni projemizin dekor aşamasına geldik. Bir dönem sitcom'u: Seksenler... 1980 Türkiye'sinde herkesin çok kötü anıları var ama aynı zamanda komik hikâyeler de anlatılıyor. Işte biz o komik hikâyelere odaklanıyoruz. Seksenler'e Twitter'ın bazı fenomen isimleri de destek verecek. Yani senaryo ekibinde bazı ünlü Twitter'cılar da olacak."

Hürriyet Gazetesi
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

Seksenler (2012)

Seksenler dizisinin başrollerinde Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Yasemin Çonka, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İlker Ayrık, Pelin Akil, Serhat Kılıç ve Vural Çelik rol alıyor.

Seksenler dizisi Türkiye’nin 1980’lerin başından günümüze değin geçen 32 yıllık geçmişini ve değişimin hikayesidir. Klasik bir Türk ailesi üzerindeki etkilerini hedefleyen eğlenceli bir dönem sitcom’u olan dizide sosyal hayattaki değişimin, hayatımıza giren yeniliklerin bizleri nasıl etkilediğini gözler önüne serecek…

Seksenler dizisi bize kaybettiğimiz insani değerleri yeni nesillere tekrar kazandırmak amacıyla geçmişe yapılmış eğlenceli bir yolculuk olacak. Seksenler dizisi o yılları yaşamış olanlar kadar yaşamamış olan gençlerin ve çocukların da ilgisini çekecek.

Bir çocuk sobayı, merdaneli makineyi, pul yapıştırıp yolladığımız mektupları, anket defterlerini, siyah önlükleri, kolalı yakaları, sokaklarda koşturarak sürdüğümüz telli arabaları, misket dolu torbaları ilk defa bu dizide görecekler.

Her Salı 19:50'de TRT1'de!

80'ler dizisi resmi sayfası:http://www.mint.com.tr/seksenler/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ala -- 3 Eylül 2012; 17:49:08 >

• that 70's show'un Türkiye şubesi :)
  • @2...

bu muhabbeti sevmem ama dayanamadım yaptımgerçekten that '70s show'un çakması olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Droogie -- 16 Ağustos 2011; 18:31:20 >
  • Güzel olabilir , umarım cıvık espriler vs. olmaz.Ortamı tutturabilmeleri lazım.
  • Bu Birol'da bir gram akıl yok yemin ediyom.
  • Çocuklar Duymasın'ın TGRT'de yayınlanan ilk bölümlerine bakın, manyak espriler vardı. Birol Güven şimdi bunamış, artık espri yapamıyor. Çocuklar Duymasın'ın yeni bölümlerini de diziye olan saygımdan dolayı izliyorum. Yoksa diziye pek güldüğüm yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Bu Birol'da bir gram akıl yok yemin ediyom.

+1
  • Yapımcı Birol Güven’in bir süredir üzerinde çalıştığı 80'ler dizisi TRT ile anlaştı.

Cem Davran, Rasim Öztekin, Şoray Uzun ve Yasemin Conka gibi ünlü oyuncuları kadrosuna katan dizi, 80'leri konu alan ilginç bir sit-com olacak.

http://www.youtube.com/watch?v=XoR2XDrhsqQ

Seksenler (2012)

1980'li yıllara komik bir bakış... Yaşanan olayları, mizah anlayışını, o dönemde takip edilen ancak bugün ancak şaka konusu olan durumları ele alan yeni sit-com dizisi...Seksenler, Yakında TRT 1’de…

http://vimeo.com/34137994
    -

http://vimeo.com/34160648

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZerooNeTwo -- 27 Aralık 2011; 0:34:29 >

• trt birde yapmasaydı ızlerdım.nıyeyse ızleyemıyorum o kanalı.antıka gıbı gelıyor.
  • sırf hacı muratlı sahneleri izlemek için takip edilebilir
  • 3-4 bölüm şans veririm.Şoray Uzun yüzünden o da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujitora -- 27 Aralık 2011; 11:58:56 >
  • Sanki olmuş gibi.Bir kaç bölüm denemek lazım.
  • keşke yeni star da olsaydı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikimi Kim 7 -- 1 Ocak 2012; 15:55:22 >
  • Birol Guven'in akli basinda tek isi Ayrilsak da Beraberiz'dir. O da TRT versiyonu, yani isler daha ticarilesmeden onceki donemi.
    Belki onyargiliyim ama bu adamin hic bir dizisine 10 dakikami ayirmam.
  • şoray uzun iyi iş çıkaracak gibi görünüyor fragmandan. özledim doğrusu şoray uzun'u.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

trt birde yapmasaydı ızlerdım.nıyeyse ızleyemıyorum o kanalı.antıka gıbı gelıyor.

+1
  • arkadaşında dediği gibi that 70s showun türk versiyonu geliyor
  • Şoray gün geçtikçe Kültigin' e dönüşmesin sonra...
  • Seksenler yarın 19:50'de TRT 1'de başlıyor.
  • Ekolu kaset doldurulur.

Zaarif Takvimi yazmışlar. Maarif olmasın?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.