Şimdi Ara

Saturn, Türkiye pazarına veda ediyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
1
Favori
9.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapandığı falan yok, sadece isim değişikliğine gidiyor. Saturn ve Mediamarkt aynı şirketin markaları. Bimeks'in electroworld'u alması gibi birşey değil yani.
  • Hiç alış-veriş yapmadığım bir firma. O yüzden iyi mi oldu kötü mü oldu bilemeyeceğim. Doğrusu olmuştur umarım.

• MediaMarkt alt kuruluşu , 2 si ile piyasada vardı , tutulan firmayı TR de bıraktılar, mağaza isimlerinide MM olarak değiştirdiler, sıkıntı yok, şirket kar etmeye devam ediyor. Bizlerde mal olduğumuz için sözde üzüntü duyuyoruz.
  • Demiroren saturnu seviyordum. Mediamarkt ile ayni olabilir ama saturnun konsepti daha guzel bence. Keske mediamartlar Saturn olsaydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar iyi şeyler değil, tüketiciye çok fena yansıtacaklar.
  • allah vatanada batmayı nasip etsin.
  • Bimeks Electroworld'ü aldı. Donanım Haber'in ya haberi yok ya da haber değeri taşımadığını düşünüyorlar.

• Pek sıkıntı yaratacak bir durum yok ortada diye düşünüyorum.
  • Üzülmedim.

• ElectroWorld ve BestBuy kadar şaşırtmadı açıkcası. BestBuy'un tekrardan Türkiye pazarına giriş yapması dileğiyle.
  • İlerde elektronik ürünler iyice pahalanacaktır. Zaten hali hazırda teknosa kazıklıyor. Şuan kalan mağazalar gold bimeks ve vatan. Bu getçekten iyi değil...

• İstanbul Marmara forumdaki satürn ü bugün ziyaret ettim; daha öncede izmirdeki magazasını sıkca ziyaret ettim lakin hiç mi ucuz bir şey satmazlar diye soruyorum kendime cevap hep hayır oluyor.. Bi zahmet cıkıp gitsinler başka yerde adam kazıklasınlar.. Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Pek sıkıntı yaratacak bir durum yok ortada diye düşünüyorum.

+1

Ben de herhangi bir sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum tüketici adına. Çok uzun zamandır zaten fiziksel mağazalardan alış veriş yapmıyorum. Nerdeyse tüm alışverişimi sanal mağazalara kaydırdım. Teknosa dan bile bir şey alacak olsam sanal mağazasını tercih ediyorum. Örneğin sadece teknosa özelinde bile internet ten tv aldığında 100+ tl karda bağlı puan kazanıp bazen bir o kadar da hediye çeki verdikleri oluyordu. Ancak fiziksel mağazasında bu tip indirimler veya bonuslar hiç olmuyor.

Bence rekabet sanal dünyaya kaydıkça tüketici daha da karlı olacaktır. Klasik alışveriş mantığı güngeçtikçe değerini kaybediyor bana göre. N11 , hepsiburada vs. gibi siteler büyüyüp bunlara alternatifler doğduğu sürece problem yok hatta tüketici daha karlı olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atilla35-1905

quote:

Orijinalden alıntı: foz54

quote:

ilk kez duydum bu mağazayı. media marktta fiyatlar piyasayla aynı olsada hiç değilse güven veriyor hizmeti.

İstiklal cad.- demiroren avm deki mağazayı da mı görmedin? Sana tavsiyem internetin başından kalk da biraz gez dolaş

tam bir failsin

izmir seferihisarda oturuyorum.

İstersen Kars'ta otur İstanbul 'a gezmeye gittiğinde taksim ve istiklale elbet gitmissindir. Yok istanbula hiç gitmedim diyorsan yorumsuz (ilkokulda bile turla götürüyorlar )

• quote:

quote:

quote:

quote:

ilk kez duydum bu mağazayı. media marktta fiyatlar piyasayla aynı olsada hiç değilse güven veriyor hizmeti.

İstiklal cad.- demiroren avm deki mağazayı da mı görmedin? Sana tavsiyem internetin başından kalk da biraz gez dolaş

tam bir failsin

izmir seferihisarda oturuyorum.

İstersen Kars'ta otur İstanbul 'a gezmeye gittiğinde taksim ve istiklale elbet gitmissindir. Yok istanbula hiç gitmedim diyorsan yorumsuz (ilkokulda bile turla götürüyorlar )

bende gitmedim hocam ne oluor gitmeyince? Sen ordasın diye madalya mı veriyorlar sana

• 3 ay kadar bayrampasada calismistim gsm de millet delingibi telefon aliyordu kapanmasaydi iyiydi ama taa 2012 sonlarinda bunun olacagini biliyorduk hayirlisi olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reason666

Çalışanları aynı AVM de Gold un ve Teknosa nın bulunduğunu bile bile arkadaşım ve beni o kapıdan giremezsiniz çıkın buradan girin diye bomboş mağazanın içinden çıkarmışlardı,gittik alacağımızı başka yerden aldık.

Böyle mandalarla çalıştıkları için beter olsunlar.

Prensipli firmaymıș. Siz o an bozulmușsunuzdur tabi ama haksız olan sizsiniz gibi geldi bana :)

• en çok best buy a üzülmüştüm...satürn giderse gitsin zATEn kazıktı :)
  • darısı mediamarkta.forum mm ye geçen gittim hangar gibi yeri var ama bomboş kimse yok
  • Üzüldüm gitmesine, hiç beklemezdim. Görünüşe göre üzerine % 33 fiyat ekleyip % 33 sözde indirim yapanlara kalacağız.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.