Şimdi Ara

Saturn, Türkiye pazarına veda ediyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
1
Favori
9.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: The Rolling Stones

Marmara Parktaki çok rağbet görüyordu. Saçmalık bence. Gayet güzeldi yazık oldu.

Doğru Adamlar bide apple standı açmışlar ve üst katta troy var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 yıldır ülke battı battıyor diyenler bir bitmediniz yaa batsa kına yakarsınız herhalde. Bu arada yabancı firmaların olması her zaman avantajdır yaşı yetenler bilir media markt gelmeden önce iyi bir dizüstü almak için servet harcamak gerekiyordu şimdi 800-900'e bile fırsatlar oluyor. Düşünsenize Avea ve Vodafone pazardan çıkıyorum dese Turkcell bizi soyar soğana çevirir.

• Zaten ikisinin sahibi de ayni kisi.

Ayri isimler halinde Türkiye'de acilmasi sacmaydi.
  • ne yalan söyleyeyim ilk kez duydum
  • İzmir Gaziemir Optimum'daki Saturn MediaMarkt'a devredilmişti.

• Giderek birilerinin tekeli altına girecek piyasa. Bu da bize yani son kullanıcıya etki edecek. Sevinmek yersiz bence.
  • Giren çıkan yok zaten ortalamanın çok az üstünde fiyat biçiyorlarsa da değmez
    Sokaktaki ortalama birine sorsan bilmez

• 2014'te ABD merkez bankası, parasal genişlemeyi durduracak beklentisi var. Böyle olursa gelişmekte olan ülkeler krize gelebilşr, bunun önlemini alıyor olabilirler.

En gelişmekte olan ülke de Türkiye, bizi teğet mi geçer içimizden mi geçer bilemem ama risk büyük
  • Selametle

• 11 yıldırda ülke ilerliyor diyenler asıl bi siz bitmediniz. üretimden çok tüketimin var,kıçındaki dona kadar dışarıya muhtaçsın, her geçen gün açığı kapatmak için , hazırı satmanın yanında borçlandıkca borçlan, vergileri üretim maliyetlerini artırdıkca artır. bu balonun patlamaması mucize. emin ol ülkesini tek seven sen değilsin. at gözlükleriyle bakmadığımızdan olabilirmi bu yorumlarımız sence? akıl var mantık var 80 tl ye 12kg lık ev tüpü olmuş, 20-22 tl 5 lt ayçiçeği yağı olmuş, elektirik %300 artmış, yakıt, doğalgaz keza öyle, otomobil fiyatları ötv indiriminden sonra ortalama 10 bin arttı sıfırı, oturup bu hesapları hiç yapıyormusunuz? toz pembe yaşamıyoruzda nerde yaşıyoruz? gelir belli kaktırmayla yerinde sayar, gider dört nala ( temel ihtiyaçlar ha) gider. elini vijdanına koyda bi düşün bakalım bu düzen böyle nereye kadar gider? not: hiç bişeyi görmüyorsan google de kur fiyatları yazıyor açtabi mübarek onu gör! doğalgaz çıkarmıyon aha kapıda kış... hakkımızda hayırlısı ne diyim..

• 90 sene bu ülkede taş üstüne taş koymayanlar....
    Yol yapmayanlar.... Baraj yapmayanlar.... Üretmeyenler.... Tüketenler.... Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiğenler.... Vergi kaçıranlar.... Elinde 2000 liralık telefon olupta açız diyenler.... Dolabında 10 çift ayakkabısı 20 tane tshirt'ü 20 tane pantolunu olupta borçluyuz diyenler.... 10 çeşit kahvaltıyı beğenmeyenler.... Ülke batsın diyenler.... Yabancı firmalar kaçsın diyenler.... Yabancı firmalar kaçsada istediğimiz gibi milleti soysak diyenler.... 3. Köprü yapılmasın 3. Havaalanı yapılmasın diyenler.... Herkes uçağa binmesin sadece biz binelim diyenler.... Bu ülkede sadece bizim dediğimiz olsun diyenler.... En güzel arabaya biz binelim en güzel evde biz oturalım diyenler.... Sadece biz doktor olalım biz hakim olalım ve sadece biz asker olalım diyenler.... Bu yazıya eksi versin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 12 Kasım 2013; 14:26:42 >
  • piyasada kapış kapış giden bulunamayan nesneleri satürnde buluyordum hep çünkü normalden %20 pahalı satarlar, kötü oldu bu yönden
  • şaşırmadım pahalı satıyorsa
  • insallah media markt da kapanıp gitmez.

sadece bimeks ve teknosaya kalırsak cok kotu olur.
  • Seçeneklerin azalması tüketici için her halükarda kötü oluyor bence. Hadi hayırlısı
  • Komple gideydi daha iyiydi

• Bir kere bile alışveriş yapmak kısmet olmadı, belirli yerler hariç mağazaları pek yoktu sanırım çevrede avmlerde vs. hiç rastlamadım.
  • Çok da tın

• Birkaç kere alışveriş yapmıştım. Çok memnundum. Her zamanda kasalarda sıra vardı. Keşke kapatmasalardı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.