Şimdi Ara

sata hdd ye nasıl format atılır yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba.ben bilgisayarıma format attım bilgisayar yeni ve yeni toplandı .formattan sonra ilk açılışında sistem ciddi bir hatadan kurtalırdı yazısı çıktı fakat sorunsuz çalışıyor.bir diğer sorum sata hdd lere farklı mı işletim sistemi formatı atılıyor.farklı ise bu konuda yardım rica ediyorum.bir konu daha kafamı karıştırdı.bilgisayar açılırken No hard disk is a detected! diye bir yazı görüyorum diski bulamıyor mu bu konudada yardım lütfen.
    saygılar.

• hdd e göre format atılmaz,SATA ve IDE sadece bağlantıdır,bu nedenle aynı şekilde format atılır
  • quote:

Orjinalden alıntı: BODYGUARDS

hdd e göre format atılmaz,SATA ve IDE sadece bağlantıdır,bu nedenle aynı şekilde format atılır

aynen katılıyorm. güvenli moddan sistem geri yüklemeyi dene. yada belki format atarken bi yanlışlık olabilir. yeniden formatda deneyebilirsin.

• format atarken biçimlendirme kısmında iki hdd yi de görüyor muydun?
  • Arkadaş RAID falan mı kastediyor acaba? SATA IDE fark etmez çünkü...
  • slm .arkadaşlar verilmiş olan linklerden yararlandım hepinize teşekkür ederim ilginiz için durumu çözdüm .saygılar.

alıntı:hdd e göre format atılmaz,SATA ve IDE sadece bağlantıdır,bu nedenle aynı şekilde format atılır (BODYGUARDS).
    kafamı karıştıran konu bu idi teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.